ce parere aveti despre pescuitul din arad la crap

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sorincontoloru
Mesaje: 32
Membru din: Lun Dec 25, 2006 12:16
Puncte: 0
Localitate: arad
Contact:

ce parere aveti despre pescuitul din arad la crap

Mesaj de sorincontoloru »

pacat ca nu ai unde sa pescuiesti se braconeaza foarte mult si nimeni nu face nimic in aceasta privinta pacat daca se tine tot asa in scurt timp nu o sa mai ai unde sa mergi la pescuit din cate stiu de la dorin antonescusi am auzit despre beltile de pe langa bucuresti calar ca la anul acolo o sa mergem la pescuit
Ultima oară modificat Mar Dec 26, 2006 20:44 de către sorincontoloru, modificat 1 dată în total.
crap vest

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

eu am pescuit in toamna asta destul de mult in bihor si lacurile(comparativ cu cele ale noastre,din maramures)sunt destul de multe si bunicele!E in vecini cu tine.Ar trebui poate sa sti.In rest in imediata apropiere si de noi si de voi sunt lacuri bune...dar sunt peste granita!!!Si nu sunt nici braconate si(culmea) :D :D :D sunt si populate!

Avatar utilizator
sorincontoloru
Mesaje: 32
Membru din: Lun Dec 25, 2006 12:16
Puncte: 0
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de sorincontoloru »

da stiu si de beltile din bihor si din ungarea

dar ziceam , in arad sunt belti foarte frumoase dar nu sunt legi si nici peste daca sar elibera pestele prins ar fi fost frumos si ai avea si unde sa pescuiesti singuri din arad care au eliberat pestele prins au fost tomi si dorin antonescu in rest nu stiu pe nimeni
Ultima oară modificat Mar Dec 26, 2006 20:46 de către sorincontoloru, modificat 1 dată în total.
crap vest

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

Fa-ti tu o balta,elibereaza si invata-i si pe prietenii tai sa faca la fel. Omoara-i pe braconieri!!!

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

ce e cu vladimirescu,tautz?

Avatar utilizator
sorincontoloru
Mesaje: 32
Membru din: Lun Dec 25, 2006 12:16
Puncte: 0
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de sorincontoloru »

la taut nu este crap cred ca cel mai mare prins avea 1/2 kg

pacat ca nu se populeaza cu peste ar fi o balta foarte frumoasa

si la vladimirescu nu sunt belti faine , poate te referi la ghioroc?
Ultima oară modificat Mar Dec 26, 2006 20:50 de către sorincontoloru, modificat 1 dată în total.
crap vest

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@sorin

aveti in arad cateva persoane care s-ar putea implica in carpfishing :hari, tomi si dorin, poate si harsan

cred ca aveti nevoie de o asociatie numai pt crapari

Avatar utilizator
sorincontoloru
Mesaje: 32
Membru din: Lun Dec 25, 2006 12:16
Puncte: 0
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de sorincontoloru »

da ai dreptate
dorin nu vrea sa se inplice are si dreptate nici nu sunt belti pt. pescuitul crapu-uli in arad
crap vest

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”