Sondaj firme nada

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Vali Bonto
Mesaje: 336
Membru din: Lun Oct 09, 2006 15:57
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Mesaj de Vali Bonto »

Asa se pare Edwin....Ce m-ar interesa mult pe mine:care este cotatia firmelor de nada,dupa calitate si pret in UK???

Avatar utilizator
edwyn
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 29, 2005 0:14
Puncte: 0
Localitate: London

Mesaj de edwyn »

Nu pot sa-ti dau un clasament al firmelor dupa criterile care leai spus tu, aici cam fiecare firma cunoscuta are cel putin un produs de top.
Uite aici http://www.thebaitcompany.co.uk/ poti sati dai seama ce preturi sant si care sant cele mai folosite boiliesuri in UK.
cu respect Petrescu Cristi Edwyn

horiacrap
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 19, 2006 16:24
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare / UK
Contact:

Mesaj de horiacrap »

@edwyn
Acelasi lucru pot sa te intreb si eu, cu SBS nu se pescuieste in Anglia, ca nu l-am vazut mentionat pe sit-ul postat de tine. La noi este mult folosit si preturile sunt cam ca si la Nutrabaits.
WWW.HORCARP.RO | FIR INTINS !!!

fbolocan
Mesaje: 16
Membru din: Lun Apr 17, 2006 14:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de fbolocan »

edwyn scrie:Cu 'Mainline' nu se pescuieste in tara???
Este nada mea preferata :)

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

pentru mie, cea mai buna nada e aia pe care o fac eu din...nu va spun ce! sic! :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
edwyn
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 29, 2005 0:14
Puncte: 0
Localitate: London

Mesaj de edwyn »

Nu tare se arunca nimeni dupa SBS pe aici dar asta nu inseamna ca nu e o nada buna am auzit ca se foloseste la pescuit in Franta cu rezultate bune, oricum apele din Franta sant oarecum asemanatoare cu cele din tara singura diferenta ca este peste in ele.
Bait&feed co este o firma care ia amestecul de baza de la producatori si ruleaza boiliesuri la comanda sau dupa cum cere piata,nu face stocuri de nada care nu trece de aceia am dat acest sait ca exemplu pentru ca sa se vada care sant cerintele de aici.
cu respect Petrescu Cristi Edwyn

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”