PROPUNERE

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

PROPUNERE

Mesaj de Cristi Y »

Haideti sa nu transformam acest forum intr-un refugiu pentru cei care nici pe mIRC nu-si mai gasesc locul.

Propun admin. acestui forum sa ia atitudine impotriva acestor intrusi care vomita ineptii si denatureaza scopul pentru care a fost creat acest site. :!:

Macar sa ne bucuram acum in perioada iernii , ca la vara incepem activitatea si scapam de aceste lipitori care nu fac doi bani daca s-au indepartat doi metri de tastatura
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

DanC
Mesaje: 36
Membru din: Mie Feb 09, 2005 10:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de DanC »

Sunt de acord cu tine
Eu in ultima perioada nu am mai postat nimic, pt ca forumul a ajuns locul de intalnire unde toata lumea isi descarca nervii, fara a veni in schimb cu nimic constructiv
Am crezut ca pot gasi lucruri interesante pe forum si discutii intre pescari adevarati (a nu se generaliza). Sunt si subiecte interesante dar prea putin dezbatute
Sper in continuare ca nu m-am inselat si merita sa mai vizitez forumul pt a afla ceva nou despre PESCUITUL LA CRAP.
Pt cei care au uitat, suntem pe site-ul CRAPMANIA, iar daca nu mai aveti si alte idei...pacat
SPER SA NU O LUATI PERSONAL. M-AM SATURAT DE POLEMICI

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Cristi sunt de acord cu tine in aceasta privinta.Nu se mai poate in halul asta.Eu zic sa luam atitudine si sa il rugam pe Dl. Val Pangica sa ia masuri in privinta acestor mirc-isti.Acest site ar trebui sa reprezinte Carpfishing-ul din Romania nu loc de chat pt niste terminati care nu au nici o legatura cu acest sport(stiu ei la cine ma refer).Toti posteaza de dragul de a posta si daca te uiti din 30 de posturi nu au nici unul legat de carpfishing.Poate lor le convine dar mie nu.Deci hai sa facem ceva.Si pentru cei care nu sunt de acord cu ce am scris eu......va f_t.
Ultima oară modificat Mie Mar 02, 2005 0:06 de către Bogdan D., modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Revin cu propunerea sa nu mai dam apa la moara acestor idioti care probabil ca plictisiti de monotonia chaturilor si de anonimatul in care-si balacesc rateurile vietii si lipsa de p... pt. anumite asa zise dame.

Sunt multi pescari incepatori(mai mult sau mai putin) care asteapta sa afle cate ceva din secretele acestui hobby-sport si probabil ca intra pe acest forum pt. a-si imbogati bagajul de cunostinte

Haideti sa starpim idiotii care-si bat joc de pasiunea noastra si de un site care a fost creat de Val pantru a ne apropia, a ne cunoaste si a ne da o fereastra in plus catre informatie
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Alo, alo Bogdan ! Fi te rog decent, ca altfel vei fi catalogat ca cei pe care ii contesti: Lukian si (a se citi alias ) Sirenna ! :oops:
Adevarat, si eu cred ca este timpul sa interveniti domnul Val.
Subscriu celor spuse de Cristi si Bogdan!

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

@ Lukian

In privinta ta voi face abstractie de caracterul meu neranchiunos si-ti voi demonstra ca lumea este mult mai mica decat crezi

Tine-ti bobele care mi le-ai promis pe teava ca vei avea tinta in fata mai repede decat te astepti si atunci sa te vad in spatele carui nume te mai ascunzi :evil:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

catre Cristi Y in principal.
daca ai fi citit postarile mele ai fi vazut ca intentia cu care am intrat pe forum este alta dar cum din prima s'au luat de mine atatea persoane(tu fiind primul) m'am aparat. nu sunt aliasul nimanui pot sa te asigur.
prin raspunsul dat lui Vlad Mateianu am crezut ca am pus stop polemicilor iscate pe seama aparitiei mele pe forum si poate trec la adevaratul motiv pentru care ma aflu aici.dupa cum bine ai vazut nu s-au terminat.
treaba ta cu Lukian e a voastra si nu ma amestec. imi pare rau ca s-a ajuns la chestiile scoase ca de pe mirc..toata dreptatea si nu am sa mai raspund provocarilor si la tot ce se zice. eu nu am chef de cearta cu nimeni.

"Sunt multi pescari incepatori(mai mult sau mai putin) care asteapta sa afle cate ceva din secretele acestui hobby-sport si probabil ca intra pe acest forum pt. a-si imbogati bagajul de cunostinte"

avand in vedere ce ai afirmat , ma pot baza pe voi sa pot sa aflu mai multe despre pescuit ?

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Gata Fane s-a rezolvat.Multumit asa?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

@Sirenna

Tu ai fost primul sau prima care i-ai tinut isonul acelui imbecil si foarte ciudat, folosind exact acelasi stil caracteristic chatistilor avand postarile inundate de iconite.

Daca i-ti manifesti interesul pentru pescuit nickul i-ti este bine venit , daca nu sunt mii de chaturi in care poti sa faci gargara ieftina ca sa pierzi timpul
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@Cristi
"ai fost primul sau prima .." PRIMA, nu e nici o gluma in faptul ca sunt fata.
uit ce e...eu am un stil de scris...de bine de rau unora le place unora nu.inka o kestie , EU NU FOLOSESC MIRCUL, stiu despre el destule pentru ca stiu despre internet&co.
eu am vazut ca aici se si glumeste...si am zis de ce nu? in fond pana la urma am vazut reactii pozitive gen Vladut Mateianu in caz ca ai citit postarile de la inceput din topicul "intrebare pt. sirenna" iar concluzia a fost ca pot sa pun intrebari despre pescuit si ca lumea ma ajuta, dar...mai vin unii kr efectiv posteaza nishte kestii lipsite de sens si ataca in nestinta, ma refer la lipoveanu ...si apoi va mirati de ce se ajunge la discutii d'astea.
in alta ordine de idei. inainte sa mi fac account p site am citi si eu pe ici pe colo, din cate am obs. Lukian a postat lucruri legate de pescuit p topicul cu Tancabesti...care e problema ...dak omul face o gluma trebuie sa te iei tu de oricine?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”