Ultimul topic numit Popescu.

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Ultimul topic numit Popescu.

Mesaj de Stefan Popescu »

coco carpdiscount scrie:Bre nea Popica

Care e diferenta bre dintre o lanseta de 3.9m 3.5 lb si feeder 3.9m 40-120g. Multumesc anticipat pentru raspuns ca nu mai intelg nimic si vad ca mata esti tare priceput.
Coco, ești încă tânăr și nu cred că ai înțeles de ce pe ăla care le știa pe toate l-au ciuruit la Târgoviște. Nu am avut pretenția să învăț pe nimeni să pescuiască. Scopul meu este să pun în legalitate pescuitul sportiv. După această mică explicație, sper să te fi lămurit. Merg pe principiul „să facă fiecare ce se pricepe”. Numai așa poți să faci performanță. Policalificare a fost un rateu comunist. :lol: :lol: :lol:
PS Care este diferența dintre un contract sportiv și un contract de muncă? Nu știu dacă ai reținut ce a spus noua președintă ANTS care intenționează să modifice legea sportului în sensul de a obliga cluburile sportive să încheie cu sportivii contracte de muncă pentru a le asigura acestora din urmă protecția socială. Să vezi atunci câte cluburi o să mai reziste. Ce falimente răsunătoare o să fie printre marii organizatori de competiții nelegale. :lol: :lol: :lol: :lol:
Crezi că AGVPSR va face contracte cu cineva? :lol: :lol: :lol: :lol:

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Ultimul topic numit Popescu.

Mesaj de Anti FRPS »

Scopul meu este să pun în legalitate pescuitul sportiv

Iar ai inceput sa delirezi pe aici ? ,Acum pescuitul este o activitatea ilegala si te-ai gasit tu sa-l pui in legalitate ? :lol: :lol: :lol:
Tu ala care n-ai fost in stare sa vii cu un document prin care ANST recunoste pecuitul ca sport :lol: :lol: :lol:
Ai uitat sa precizezi ca ,scopul tau final si a altor cateva hiene putrezite de foame ,este sa puneti gheara pe banii pescarilor de competitie si nu numai :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PROGRAM PRIMA MANSA A C.N. 2012 AGVPS - 28.06 - 01.07.20

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:Pui pariu?
Bah p.ula goala! Parca n-o ardeai in braile? Acu` te bagi la pariuri?
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”