CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Moderator: Victoras Petcu

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de miyagi »

CimpoeruM scrie:
Albert scrie:
eugen dragnea scrie: Tinand cont ca pestele a fost prins pe Snagov (cam gogonata !) luciul de apa fiind proprietatea statului s-a incalcat legea penal de catre cei care au executat "vanatoarea de balene",
Nu chiar. Din ce tin eu minte de cand aveam permis "de la stat" ai voie sa iei pesti pana-n ajungi la 3 kile(sau 5, nu mai stiu exact) sau un singur peste care depaseste greutatea asta. Ce faci cu pestiocu' e treaba ta. Cam asa sta treaba cu apele naturale. Cu cumpararea pestilor de pe alte balti private, incalcand regulile acelei balti, nu-s nici eu de acord dar cu asta de pe apele nimanui, da.
scuze ca intervin,la stat se platea o data pe an(vizarea permisului),acum platesti pt fiecare partida de pescuit !
Alta mancare de peste !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . De ce-oi fi intervenit tu, cand nu te durea capul?
Pentru Snagov se plateste o singura data pe an si retinerea se face conform legislatiei in vigoare, daca nu braconezi.
Urban culture.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de eugen dragnea »

Domnule Petcu,nu vreau sa intru in polemica cu dumneavoastra pe deoparte ca stiu din postarile dumneavoastra anterioare ca la un moment dat se vor termina argumentele si se va trece la atac la persoana ceea ce nu este civilizat si mai bine nu va provoc,iar pe de alta parte pentru ca uneori scopul scuza mijloacele si dumneavoastra aveti ca scop mentinerea MV2 in topul baltilor de crap din Romania cu orice pret.
Eu doar am tras un semnal de alarma...mai departe fiecare raspunde de actiunile sale.
Fire intinse pentru toti cei care pescuiesc pe balta cu cea mai mare densitate de crap din Romania,balta cu cea mai stricta monitorizare si paza,balta cu cei mai lenesi crapi,balta cu cele mai apropiate standuri si nu in ultimul rand balta care detine recordul national la cantitatea de crap !
Cu respect !
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de miyagi »

Bah frate! Am fugit de la stationar ca sa scap da Priceputeanu si da Corecteanu si am dat aici de varu`Bula.
Pai bah nene! Daca la Gostile, spe exemplu, ti se permite de catre administratie sa pleci cu cate o bucata indiferent de ce greutate are, voi vreti sa-l bagati pa saracu` amarat la puscarie ca si-a vandut trofeul ca sa mai poata iesi si el inca odata la pescuit?
Bah Nene!!!! Te doare capu` tata!
Nea Victore ia sa-ti dai si demisia pana la urma c-ai si plagiat. Te da astia afara dan ieuropa :x .
Urban culture.

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de razvan u. »

Poate cineva dovedi ca pestele e furat?
Nu!
Atunci mai taceti dreaku din gura!
Sunt o gramada de balti unde se retin zeci de kg la o partida fara sa fie nici o problema din partea administratiei.
Care e problema ca pestele este vandut viu la alta balta?
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

Simbata 29.09.2012, M.V.2,a mai primit un chirias OVER20 !!!!!!
In imagine, chiriasul si cei care l-a adus !!!!!
Fişiere ataşate
354.jpg
(1.82 MiB) Încă nu a fost nedescărcat
photo 3.JPG
(1.63 MiB) Încă nu a fost nedescărcat
photo%201.JPG
(1.76 MiB) Încă nu a fost nedescărcat
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Superb peste ! Felicitari ptr noua achizitie.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CRAP M.V.2 OVER20 !!!!!!

Mesaj de arsinel »

Frummoossss animal.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”