Ajutor pentru documentatie

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
adi.oprea
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 23:47
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Ajutor pentru documentatie

Mesaj de adi.oprea »

Am rugamintea ca prin bunavointa celor ce cunosc legislatia in vigoare sa-mi trimita documentatie pentru infiintarea unei asociatii (sper ca nu am gresit termenul).In cazul in care am gresit termenul va fac cunoscuta intentia mea ca sa ma puteti ajuta concret.
Un mai vechi prieten al meu pasionat de pescuit si el a facut o investitie destul de mare (cel putin in ochii mei) si a deschis un magazin cu articole de pescuit.Am vorbit cu el si vrea sa faca ceva frumos pentru clientii lui fideli si sa-i provoace la concursuri.Locuri de pescuit in judet c-am putine ca sa nu spun deloc.Avem o balta salbatica frumoasa pe care a m-ai populato AJVPS-ul dar care o braconeaza tot ei.As vrea sa facem ceva de genul cum se plateau permisele de pescuit pe vremea raposatului din cel putin doua motive:
1.Balta necesita ingrijiri iar daca am avea format un colecti de oameni am putea putea intretine balta (foarte multa vegetatie).
2.S-ar aduna (poate) niste banuti pentru partea logistica si o parte din premii
Nici eu nici prietenul meu nu urmarim surse suplimentare de venit.Eu am servici mai mult decat bun iar el firma de transport(am mentionat acestea pentru a evita polemicile cu avantaje....)
In speranta ca ne veti indruma corect va multumesc anticipat.
e-mail adi.oprea@schweighofer.ro
web www.schweighofer.ro
telefon 0746916840
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”