CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI?

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns
ionut razvan
Mesaje: 78
Membru din: Lun Dec 20, 2010 14:43

CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI?

Mesaj de ionut razvan »

POATE SA-MI SPUNA CINEVA CARE E CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI ?EVENTUAL IN FIECARE ANOTIMP IN PARTE AS FI FOARTE RECUNOSCATOR!
IONUT RAZVAN
CARPHATIC FISHING CLUB ROMANIA

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1853
Membru din: Lun Mai 31, 2010 18:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI?

Mesaj de George Tite »

ionut razvan scrie:POATE SA-MI SPUNA CINEVA CARE E CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI ?EVENTUAL IN FIECARE ANOTIMP IN PARTE AS FI FOARTE RECUNOSCATOR!




Incearca SBS BAIT M1,

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI?

Mesaj de Lukyan »

Pescarii ce frecventeaza Tancabestiul 1, stiu bine ca aceasta este o balta imprevizibila si scopul maret al partidelor de pescuit cu capturile record poate fi unul bulversant : te trezesti cu peste 20 de kg in ac la o boaba de porumb, sau la un pop-up de 10, sau te trezesti cu dit'mai platica de 1-3 kg, sau un ciortan de 5-7 kg spanzurati in acul de 1 sau de 2 la boilies de 40 !!!

Nu mai zic de cazurile in care apar somnii la boilesuri (cu carne in special) sau care se reped dupa platica deja agatata in ac si se recupereaza, sau stiuca ce se repede dupa boilies tot in recuperare.

Morunul, buffalo si scoicarul trag si ei dupa cum le vine la arome de te crucesti.

Ca arome declarate - nu se respecta nici o regula. Cei care fac teste de nada in partide de pescuit pilot au raspunsuri pentru acel sezon de pescuit.

avatar
Mesaje: 133
Membru din: Joi Dec 10, 2009 18:52

Re: CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI?

Mesaj de avatar »

ieri prin amabilitatea fratilor Parfene,o partida excelenta pr T2 ,o partida excelenta la porumb cu squid octopus si capsuna!!!
dincolo era mai ieftin!!!

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: CEA MAI BUNA AROMA PE TINCABESTI?

Mesaj de George Andreescu »

George Tite scrie:Incearca SBS BAIT M1,
Eu am incercat-o de doua ori si nu am prins nimic. In schimb, la nadele consacrate ale producatorilor romani am prins de am rupt. Nu-mi dau seama care ar fi explicatia, poate mi-o dati dumneavoastra ?!?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”