revin la vanzare prologic turnament de 390 3,5 livre

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei_81
Mesaje: 457
Membru din: Mar Feb 08, 2011 17:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

revin la vanzare prologic turnament de 390 3,5 livre

Mesaj de andrei_81 »

prologic turnament 390 3,5 livre impecabile
Vand prologic turnament 2 bucati folosite 2 partide una de 4 ore si o partida de 10 ore pe moara vlasiei 2 betele sunt cumparate acum 3 saptamani de la big f au garantie 1 an atat ofera magazinul nu prezinta urme de zgarieturi etc vin in husele lor originale tin sa precizez ca modelul nu se mai fabrica betele sunt nervoase in aruncare varful isi revine imediat dar in dril sunt ceva de nedescris sunt uluitoare de subtiri au numai 380 grame Lansetele Tournament Carp reprezinta cel mai nou model premium produs de firma Prologic, la standardul ei obisnuit de calitate imbatabila la un pret foarte convenabil. Blancul este construit folosind fibre de carbon high modulus, material ideal pentru o lanseta extrem de usoara, sensibila si subtire. In comparatie cu zeci de alte produse din aceeasi clasa sau mult mai scumpe, Tournament Carp este aproape imponderabil. Modelul de 3,60m are numai 330g.

Actiunea lansetei este semi-rapida, fara sa fie dura. Este genul de actiune perfecta pentru majoritatea situatiilor, cu care arunci departe, controlezi pestele cand e cazul si ai si placerea drilului. Nu e solicitanta si nu necesita tehnici de casting speciale. In aruncare, lanseta taie aerul foarte bine, se incarca optim cu plumbi de 4oz (la T/C de 3,5lbs) si are o excelenta rata de revenire a varfului.

Caracteristici:
- Carbon high modulus
- Inele Fuji SiC Lite
- Mandrina Fuji clonata DPS 20 (perfecta pentru mulinete LC)
- Maner abreviat, imbracat in cauciuc japonez
- blanc fagure pe talon si unidirectional pe varf
- clips de carbon pentru fir motivul vanzari century focal sitem 2011 care mi sa pus pata pe el costa exagerat de mult dar decat sa am 4 bete mai bine dau cu 2 si cu timpu imi mai cumpar ;] pret prologic 550 ron indiscutabil o bijuterie de bete 0765532129
poze pe email nu trimit in tara predare personala bucuresti sector 1
Fişiere ataşate
tournament-carp-864-2.jpg
tournament-carp-864-2.jpg (91.08 KiB) Vizualizat de 605 ori
prologictournamentcarp.jpg
prologictournamentcarp.jpg (54.41 KiB) Vizualizat de 605 ori

Avatar utilizator
andrei_81
Mesaje: 457
Membru din: Mar Feb 08, 2011 17:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: revin la vanzare prologic turnament de 390 3,5 livre

Mesaj de andrei_81 »

poze am pe info p pe saitu asta nu ma lasa zice ca merimea e prea mare dar trimit pe email nu este asta o problema motivul vanzari Century focal sistem 2011 sau NCS betele au sigiliu pe maner iar maneru nu are urme de uzura sunt impecabile asa cum le-am cumparat din magazin nu accept oferte de schimb etc nu mai las din pret imi vine cu greu sa ma despart de ele nu cred ca exista lanseta mai buna ca turnamentu in dril si aruncare dar mi sa pus pata rau ce focal sistem

Avatar utilizator
andrei_81
Mesaje: 457
Membru din: Mar Feb 08, 2011 17:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: revin la vanzare prologic turnament de 390 3,5 livre

Mesaj de andrei_81 »

valabil

Avatar utilizator
andrei_81
Mesaje: 457
Membru din: Mar Feb 08, 2011 17:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: revin la vanzare prologic turnament de 390 3,5 livre

Mesaj de andrei_81 »

valabil poze am pe info p am 7 poze cred valabil sau schimb cu un bat focal sistem de 390 3,5 livre

Avatar utilizator
andrei_81
Mesaje: 457
Membru din: Mar Feb 08, 2011 17:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: revin la vanzare prologic turnament de 390 3,5 livre

Mesaj de andrei_81 »

valabil

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”