BALOTESTI FIENI (LAGUNA VERDE)

Moderator: Stefan Mehedintu

Încuiat
Crapmania.ro
Pescar de competitie
Mesaje: 252
Membru din: Lun Oct 11, 2010 12:35

Re: BALOTESTI FIENI (LAGUNA VERDE)

Mesaj de Crapmania.ro »


Remus Drobota
Mesaje: 555
Membru din: Vin Feb 11, 2011 13:52
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: BALOTESTI FIENI (LAGUNA VERDE)

Mesaj de Remus Drobota »

Frumos peste, seamana cu un alt peste de pe o balta pe care se prinde din ce in ce mai putin peste.
Drobota Remus-Mihai
EnjoyFishingClub

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BALOTESTI FIENI (LAGUNA VERDE)

Mesaj de Albert »

Zice ca: " Se stie ca Laguna Verde din Balotesti Fieni este renumita pentru exemplare trecute de 25 de kg."
Really? N-am auzit.Bine, nici nu m-am interesat dar daca era asa trebuia sa vuiasca topicul asta.
In alta ordine de idei spuneti si voi, chiar din titlu, ca a fost prins din greseala...nu de alta da' o sa inceapa pescarii de-acolo sa dea la "spinning" sperand sa "prinda" inca un scoicar d-ala :lol:
Astept cu nerabdare un articol despre prinderea voluntara a unui asemenea peste, indiferent de balta.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: BALOTESTI FIENI (LAGUNA VERDE)

Mesaj de Victoras Petcu »

Dle Mehedintiu de sase ani consecutivi dati drumul la apa exact cind nu trebuie,adica cind trebuie sa inceapa concursul "CUPA IERNII M.V.2 " !!!!! Cind am stat de vorba la tel,ati spus ca o sa dati drumul la apa pe data de 26.10. 2012,iar eu v-am rugat sa faceti acest lucru mai devreme de data de 26.10.2012,macar cu 2,3,4 zile si mi-ati raspuns ca nu se poate pentru ca aceasta este data stabilita si ca trebuie sa bagati navodul ca sa nu va pierdeti clientii !!!!! Multumesc dle Mehedintiu ca nu ati dat drumul la apa pe data de 26.10.2012 si ati dat drumul cu doua zile "MAI TIRZIU" in asa fel incit sa creasca apa la cotele maxime exact cind sa inceapa concursul,iar pentru acest gest trebuie sa va fac un compliment si anume sa va spun ca sinteti o mare J - - - A si totodata va doresc " MULTA CALDURA "(vorba jidanului)!!!!! :D
Victoras Petcu

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “BALOTESTI FIENI”