Ciocarlia 4

Moderator: Dan Mateianu

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Ciocarlia 4

Mesaj de Dan Mateianu »

http://www.baltaciocarliapatru.ro

Un nou partener Crapmania.ro

Welcome!

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de Decebalus »

Am si eu o intrebare daca imi poate raspunde cineva de acolo

Asta e populare sau cele 5kg incluse in taxa??? :wink:

Imagine
SpritZCarp

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de arsinel »

Sa moara Gibilan ce japca!
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de eugen dragnea »

Daca te uiti atent la sacii de pastrare tragi concluzia ca oamenii sunt cel putin semiprofesionisti...mai sti,poate faceau pescuit in scop stiintific verificand prin necropsie efectele la nivel intestinal ale Robin Redului-ului :lol:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Ciocarlia4
Mesaje: 16
Membru din: Lun Sep 03, 2012 20:34

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de Ciocarlia4 »

Bravo... dl. Decebalus. Vad ca stii sa faci ,, paste & copy ,, insa ai uitat sa specifici ca aceasta fotografie ai copiat-o de pe site-ul oficial al baltii... www.baltaciocarliapatru.ro. Nu este o populace, spre surprinderea ta, sunt doar doi pescari cu exemplarele capturate de ei, FRATE DECEBALUS. Si acest lucru s-a intamplat intr-o PARTIDA DE PESCUIT pe Balta Ciocarlia 4. Iar eu sunt ,,fraierul,, de administrator al baltii... ce te baga pe tine in seama.

Ciocarlia4
Mesaje: 16
Membru din: Lun Sep 03, 2012 20:34

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de Ciocarlia4 »

Iar pentru ce de la Green Lake:

Mai bine sa lasam pescarii sa ne comenteze lacurile, prieteni. Eu personal, sunt sigur ca va fi exprimata EXACT realitatea !!! :idea:

wiky
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mai 12, 2012 19:02

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de wiky »

pai nu era regulamentul cu 5 kg de peste ? sau sa dat drumu la liber ? sa stim si noi.

cu green lakisti ai dreptate, e multi si ..... verzi ! :? nu au in toata balta aia a lor chiroiu cat peste bagau oameni aia la porbagaj !

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Ciocarlia 4

Mesaj de Dan Serban »

wiky scrie:pai nu era regulamentul cu 5 kg de peste ? sau sa dat drumu la liber ? sa stim si noi.

cu green lakisti ai dreptate, e multi si ..... verzi ! :? nu au in toata balta aia a lor chiroiu cat peste bagau oameni aia la porbagaj !
Urata comparatie ai facut. Ai fost pe chiroiu ca sa iti permiti sa vbesti asa?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pescar de rând

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de eugen dragnea »

wiky scrie:pai nu era regulamentul cu 5 kg de peste ? sau sa dat drumu la liber ? sa stim si noi.

cu green lakisti ai dreptate, e multi si ..... verzi ! :? nu au in toata balta aia a lor chiroiu cat peste bagau oameni aia la porbagaj !
"Tovarase",daca in incompetenta ta nu esti capabil sa prinzi peste decat pe un lighean suprapopulat asemeni unei cutii de conserva,abtinete de la a cataloga o balta pe care nu o cunosti.
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Ciocarlia 4

Mesaj de Decebalus »

Ciocarlia4 scrie:Bravo... dl. Decebalus. Vad ca stii sa faci ,, paste & copy ,, insa ai uitat sa specifici ca aceasta fotografie ai copiat-o de pe site-ul oficial al baltii... http://www.baltaciocarliapatru.ro. Nu este o populace, spre surprinderea ta, sunt doar doi pescari cu exemplarele capturate de ei, FRATE DECEBALUS. Si acest lucru s-a intamplat intr-o PARTIDA DE PESCUIT pe Balta Ciocarlia 4. Iar eu sunt ,,fraierul,, de administrator al baltii... ce te baga pe tine in seama.
Evident ca nu este o "populace"
Evident poza e de pe site,doar nu am fabricat-o eu in fotoshop,nu-i nevoie sa mai faci reclama stim balta de la ultimul concurs desfasurat acolo
Se vede clar 5kg in taxa si alte 30x15 ron=450ron,sau poate ma insel si au platit 96 de ore cu 3 lansete 375 ron
Imi cer scuze atunci
SpritZCarp

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “CIOCARLIA 4”