Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de gabi1 »

Nae, la concurs ca la concurs, prinzi cu bile sau plastice, in particular insa cand ai prins ultima data la portofel ca Giamuru !?! :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de arsinel »

Hai La multi ani ! Multa sanatate ,fericire si petrecere frumoasa diseara tuturor !
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de Albert »

Vladut Mateianu scrie:Aici nu este vorba de interese. Este vorba de ceva mai important, se numeste realitate ! Cand cineva isi cere scuze .......... frumos este sa apreciezi gestul.
Am citit ce-a scris amaratu' asta pe toate topicurile la sfarsitul anului trecut. Daca tu crezi ca "scuzele" astea-s sincere..esti naiv.
Incultu' asta batut in cap e irecuperabil. Inteleg ca e cotizant exceptional, asta e tot ce-l recomanda si-l..tolereaza pe site-ul asta. Nu-i problema, da' de la tolerat la a ne cere sa-l apreciem e cale lunga. Mi-e scarba de cata ipocrizie zace in parvenitu' asta.

Sanatate in noul an va doresc.Inclusiv lui dushulet care habar nu are ce inseamna asta.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de Vladut Mateianu »

@albert

Aici te inseli tu. Nici macar nu este client la Senzor, ba dimpotriva, este fanul concurentei... :mrgreen: Dar nu este baiat rau...eu chiar cred ca si-a cerut scuze sincer !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Sa fim mai buni si sa IERTAM tot ce se poate.

Mesaj de popescu59 »

Deoarece anul 2012 s-a incheiat rog un moderator sa inchida acest topic.
Asta fiindca am promis ceva si nu mai vreau sa ma cert cu absolut NIMENI nici macar cu CLONELE care stau la pinda si nu fac altceva decit sa jigneasca provocind numai si numai polemici.E stiut de cind lumea ca invidia ii omoara pe unii.
INCA O DATA RUGAMINTEA CATRE UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC.

ROLUL MODERATORILOR NU ESTE SA INCHIDA TOPICURI LA CEREREA MEMBRILOR FORUMULUI ! -MODERIUS

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”