De ce nu posteaza pescarii ?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

De ce nu posteaza lumea ?

Frica de clasici ?
2
7%
Banalitati ?
2
7%
Ce stiti voi stim si noi !
1
4%
Exista deja o sursa de informatie mai prietenoasa ! Pentru noi e suficient !!
6
22%
Prea sus nivelul . Nu va regasim pe baltile pe care noi pescuim !
3
11%
Sunteti niste betivi notorii cu pretentii de pescari de crap !
0
Niciun vot
Nu va suportam - iubim alt site
2
7%
alte motive
11
41%
 
Voturi totale: 27

Razvan Dobrescu
Mesaje: 14
Membru din: Mar Feb 15, 2005 11:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Razvan Dobrescu »

Maistre! Anul asta vi pe Tancabesti? Hai ca mi-e dor de o partida de-a noastra memorabila,cu toata gasca.Vorbeste cu baietzi si daca nu agreaza Tancabestiul poate o facem in alta parte .(dar nu la Peris sa dam totzi in acelasi loc indiferent unde ai sta)
Faraonu

Razvan Dobrescu
Mesaje: 14
Membru din: Mar Feb 15, 2005 11:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Razvan Dobrescu »

Era sa uit. Stii ca sezonul asta trebuie sa facem o partida la Darie la Brasov.Ramane sa stabilim cind si cine merge.Vorbim la telefon. :D :x :D
Faraonu

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Razvane,
Pe Tincabesti nu stiu daca mai putem face una deaia frumoasa. Acum e cu rezervari de locuri, cind te duci acolo nu poti sta unde vrei, s.a.m.d. Asa se intimpla cind te ajungi. :lol:
Si anul trecut am incercat sa ajung la Brasov, la Darie, dar nu am reusit. crezi ca anul acesta e timp cu atitea concursuri?

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Val, se numeste Romanasul, dar la ora aia ai o scuza... :lol: :lol:
ce mi-e geam, ce mi-e fereastra!!!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Ma scuzi Nea Victore :lol: :lol: :lol: Dar daca tot suntem un popor de ciobani se intelegea si din context :lol: :lol: :lol:

CristiN
Mesaje: 13
Membru din: Mar Mar 22, 2005 23:45

Mesaj de CristiN »

Salut, parerea mea ls "de ce nu scriu pescarii" este ca se vorbeste prea mult, sunt multe mishtouri si aproape nimic constructiv. Sincer, daca as fi fost administratorul acestui site stergeam cam 90% dintre postari (inclusiv ale prietenilor si ale mele) care nu au nimic cu pescuitul. Lasam intrebarea de pe topic si doua trei raspunsuri serioase. Ahhh. As fi dezactivat si iconitele emotive.
Nu trebuie sa te raportezi la crap.ro pt ca este aceeasi situatie. Ceea ce ne lipseste noua pescarilor este un site serios. Nu trebuie sa ai zeci-sute de postari zilnice. Ajunge si una buna si cu timpul pescarii vor da zilnic un ochi aici, stiind ca vor citi ceva serios.
Val, taie-n carne vie!
Ma uitam acum la ultimele postari. Ce ma intereseaza ma mine sa vad ce zile erau pe Tancabesti, ca se numeste Romanasul nu stiu ce si ca unii se considera ca facand parte dintr-un popor de ciobani.
Sincer, eu nu ma consider.
N-am Maybach.
CristiN

Avatar utilizator
carpkiller
Mesaje: 119
Membru din: Dum Ian 09, 2005 20:33

Mesaj de carpkiller »

As fi dezactivat si iconitele emotive.
@CristiN
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:


Si inca ceva : :D :D :D :D :D :D :D :D :wink:

Avatar utilizator
carpkiller
Mesaje: 119
Membru din: Dum Ian 09, 2005 20:33

Mesaj de carpkiller »

@cristin
Si de ce n-ai scris tu ceva legat de pescuit pe forumul asta si incepi cu sfaturi si polemici ? Nu-mi spune...., ai vrut sa clarifici situatia din start. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Inca ceva... nu a inceput forumul asta cu tine :evil: :twisted:
Dc mi se strica butonul de la mouse la cat am clickait pe iconitele emotive tu esti de vina
:D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@CristiN

Draga prietene , in primul rind postezi pe o sectiune care se chema "Liber la discutii" si care are rolul de a degaja sectiunile tehnice de conversatia zilnica intre Forumisti .
In al 2-lea rind daca vrei chestii numai serioase si la subiect , cumpara o carte sau revista de specialitate si te vei bucura de lectura crapista fara a fii contrazis , luat la misto , etc . De aia se cheama Forum ca sa vorbeasca mai multi si sa iasa ceva bun - sau sa se faca praf un subiect .

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Administratore te rog sa stergi toate postarile incepand de maine si sa nu mai faci mistouri si sa scrii tot felul de povesti neinteresante ca doar este un site serios si trebuie sa fie gol ca altfel "ce casketa mea" ma supar si imi cumpar Maybach si voi citi in liniste toate cartile de pescuit si mai ales codul bunelor maniere pe balta si in lume-GANDEA UN TIP DE PE SITE.
Da ce baieti noi ne luam dupa el :?: :D :D :D :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :?: :?:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”