Meci Mircica Gheran-Iulian Petre

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
gheran mircea
Mesaje: 37
Membru din: Lun Aug 14, 2006 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Moara Vlasiei

Mesaj de gheran mircea »

a1mer scrie:Am fost si eu in acest weekend la Moara Vlasiei 2 si am reusit sa capturez 7 crapi printre care o salonta de 12 kg.Crapii au fost prinsi noaptea si au intrat la 5 categorii diferite de bile,ma refer la aroma.Am nadit cu bile de 20 ready-made cu aroma de Squid-Octopus.Tovarasul meu iulian a reusit sa prinda doar 4 crapi cu greutati i
ntre 4 si 6 kg.



Cum vine asta tu ai prins mai bine decat TOVARASUL Iulian ?(vezi Iuliane ce prinzi daca dai cu bile capatate !!! sau nu a mai fost pe balta prietenul tau nea Mihai sa-ti spuna unde sa dai )
Gheran Mircea
SENZOR CARP-TEAM ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Moara Vlasiei

Mesaj de George-Alexandru »

gheran mircea scrie:
a1mer scrie:Am fost si eu in acest weekend la Moara Vlasiei 2 si am reusit sa capturez 7 crapi printre care o salonta de 12 kg.Crapii au fost prinsi noaptea si au intrat la 5 categorii diferite de bile,ma refer la aroma.Am nadit cu bile de 20 ready-made cu aroma de Squid-Octopus.Tovarasul meu iulian a reusit sa prinda doar 4 crapi cu greutati i
ntre 4 si 6 kg.



Cum vine asta tu ai prins mai bine decat TOVARASUL Iulian ?(vezi Iuliane ce prinzi daca dai cu bile capatate !!! sau nu a mai fost pe balta prietenul tau nea Mihai sa-ti spuna unde sa dai )
Mircica da ce ai ma cu Iulian,ce a facut?

gheran mircea
Mesaje: 37
Membru din: Lun Aug 14, 2006 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de gheran mircea »

Adica tu nu sti ? cred ca ar trebui sa-l intrebi tu ce are el cu mine pentru ca sa apucat de scris prosti pe alte site-uri

FACEREA DE BINE FU.... DE MAMA
Gheran Mircea
SENZOR CARP-TEAM ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

gheran mircea scrie:Adica tu nu sti ? cred ca ar trebui sa-l intrebi tu ce are el cu mine pentru ca sa apucat de scris prosti pe alte site-uri

FACEREA DE BINE FU.... DE MAMA
Nu cred ca e bine sa va certati pt niste nimicuri.El sa simtit prost pt felul in car a fost tratat acolo.daca voi doi ati vb la telefon si ati avut o intelegere nu stiu ce a mai trebuit sa intervina si altii.Sunt prieten si cu tine si cu el si nu cred ca aveti motive temenice pt cearta si cel mai bine ar fi ca joi dimineata la concurs sa va da/ti mana si sa uitati ce sa intamplat :wink:

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

George-Alexandru scrie:
gheran mircea scrie:Adica tu nu sti ? cred ca ar trebui sa-l intrebi tu ce are el cu mine pentru ca sa apucat de scris prosti pe alte site-uri

FACEREA DE BINE FU.... DE MAMA
Nu cred ca e bine sa va certati pt niste nimicuri.El sa simtit prost pt felul in car a fost tratat acolo.daca voi doi ati vb la telefon si ati avut o intelegere nu stiu ce a mai trebuit sa intervina si altii.Sunt prieten si cu tine si cu el si nu cred ca aveti motive temenice pt cearta si cel mai bine ar fi ca joi dimineata la concurs sa va da/ti mana si sa uitati ce sa intamplat :wink:
@ George

Noi ca prieteni trebuie sa dam dreptate celui ce are dreptate.Acum eu cred ca daca au ceva sa-si spuna sa o faca in competitii (care e mai bun) sau pe alte cai.E o parere nimic mai mult.Dar si Iulian a gresit facand postari tendentioase pe alte site-uri.Daca avea ceva de zis trebuia sa zica intre 4 ochi si gata.Si eu sper ca totul se va rezolva fara rautate. :)


Din cate stiu eu Mircea nu poate sa vina la concurs .Eu cred ca vom avea o alta surpriza placuta la concurs. :shock:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

sper ca acest topic sa se opreasca aici pt ca nu merita.uneori aerul respirat la inaltimi e mai tare decat cel de jos :wink:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Moara Vlasiei

Mesaj de petre iulian »

gheran mircea scrie:
a1mer scrie:Am fost si eu in acest weekend la Moara Vlasiei 2 si am reusit sa capturez 7 crapi printre care o salonta de 12 kg.Crapii au fost prinsi noaptea si au intrat la 5 categorii diferite de bile,ma refer la aroma.Am nadit cu bile de 20 ready-made cu aroma de Squid-Octopus.Tovarasul meu iulian a reusit sa prinda doar 4 crapi cu greutati i
ntre 4 si 6 kg.



Cum vine asta tu ai prins mai bine decat TOVARASUL Iulian ?(vezi Iuliane ce prinzi daca dai cu bile capatate !!! sau nu a mai fost pe balta prietenul tau nea Mihai sa-ti spuna unde sa dai )

da MIRCEA am prins doar 4 la "bile capatate"....si la concurs o sa vin tot cu bile capatate.....o sa vin pe la tine sa i-au si de la tine cateva....kile :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”