TRUSA CRAP

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
viorelb73
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 27, 2013 9:37
Puncte: 0
Localitate: CONSTANȚA

TRUSA CRAP

Mesaj de viorelb73 »

Salutare la toti!

Scot la vanzare trusa de crap de bete din 2 bucati pentru ca mi-e greu sa le transport intr-un Peugeot 206 pe care-l detin (poate le vrea cineva sa le puna la treaba, nu sa stea la mine in casa). Trusa consta din:

- 3 lansete Phoenix Sharp Shooter 3.90m 3,5 lbs, (carbon de ultima generatie, face parte din gama celor mai puternice fiind niste 'lansatoare' fantastice, cu 6 inele, 2 sectiuni, mandrina este prevazuta cu filet metalic, inel de plecare de 50mm - citat de pe unul din site-urile de vanzare scule de pescuit) - sunt excelent intretinute, pretul este de 280 RON/bucata.

- HUSA SIWEIDA 30 x 8 x 214 cm / capacitate 6 lansete ( 3 cu mulinetele montate si 3 demontate). Are fermoar pe intreaga lungime pentru a oferi un acces usor, curea de umar ajustabila pentru transport. Husa este intretinuta in foarte bune conditii. Pretul este de 170 RON.

Pentru cine vrea tot setul asigur transportul prin curierat si pretul 950 RON, fix.

Astept PM de la cei interesati!

Respect
Fişiere ataşate
Trusa Phoenix Sharpshooter & husa SIWEIDA.JPG
Trusa Phoenix Sharpshooter & husa SIWEIDA.JPG (135.14 KiB) Vizualizat de 927 ori

stratus
Mesaje: 135
Membru din: Lun Aug 22, 2011 11:16
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: TRUSA CRAP

Mesaj de stratus »

Imi cer scuze daca sunt carcotas dar poate mai umblati la preturi ..nu stiu lanstele cat costa dar husa sweidia stiu ca eu am dat pe ea acu 1 luna pe siteul cu acelasi nume 150 ron .De altefl o husa nemaipomenita care isi merita toti banii .Diferenta dintre aceasta husa si daiwa doar pretul parerea mea. Bine ca mai sunt producatori care se gandesc si la noi...

Avatar utilizator
viorelb73
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 27, 2013 9:37
Puncte: 0
Localitate: CONSTANȚA

Re: TRUSA CRAP

Mesaj de viorelb73 »

Pretul este sub 70% din valoarea initiala, iar starea ei este foarte buna; iar practica a demonstrat ca este o husa foarte buna. Eu consider ca este un pret corect, iar pentru cei cu adevarat interesati putem vorbi pe PM mai detaliat.

Cu respect la toti

Avatar utilizator
viorelb73
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 27, 2013 9:37
Puncte: 0
Localitate: CONSTANȚA

Re: TRUSA CRAP

Mesaj de viorelb73 »

Fiecare element se poate vinde si individual, nu tin sa la dau sub forma de trusa.
Cine este interesat, dati un PM.

Respect

Avatar utilizator
viorelb73
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 27, 2013 9:37
Puncte: 0
Localitate: CONSTANȚA

Re: TRUSA CRAP

Mesaj de viorelb73 »

Valabil!

Avatar utilizator
viorelb73
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 27, 2013 9:37
Puncte: 0
Localitate: CONSTANȚA

Re: TRUSA CRAP

Mesaj de viorelb73 »

Oferta finala:
- 250 RON / lanseta
- 150 RON husa

Respect

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”