PROPUSI ADERARE APCR IANUARIE 2008

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Vladut, te vreao bine ca un frate, si te rog, nu te baga ca musca in lapte pentru ca nu te am numit si nici nu am ceva Personal cu APCR, chiar daca citesti toate postarile mele gasesti o postare unde chiar laud potentialu si resultate al lotului national. La fel cu Bibu, chiar nu am nimic, dimpotriva.
Chestia cu val panglica intradevar a fost esagerata reactia mea si cer scuze public daca am suparat pe altcineva decat panglica, dar , si cred ca ma intelegi, cand am vazut ca de la mare 'Profesor' a trecut la jgniri si la comentat nivelul forumului cealalt mam intrebat si eu, cum sau intrebat sute de oameni acolo...si de pe aici cred:
Cine P..a mea este panglica acest?
@Val: Apropo de ce sa astepti pana in primavara, sa ma rupi o mana, cand stia toata lume ca sto in ploiesti...
Al doila rand, cine a oprit Badica sa ma rupa o mana? Til zic eu, sa oprit singur...motivul? intreba pe el de ce.
Probleme eu? Niciodata nu ma mers asa de bine in toate punctele de vedere, tu?
Nu in ultimu rand, sa stii scump meu prieten Panglica ca respect se castiga cu fapte si nu cu vorbe si jigniri spuse in gura mare.
Nu stiu care dintre noi doipoate sa fie suspectat nca este baut cand scrie la calcolator...tu ce zici?
:lol: Numai bine
RESPECT, Musaro Adriano

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

musaro adriano scrie:Vladut, te vreao bine ca un frate, si te rog, nu te baga ca musca in lapte pentru ca nu te am numit si nici nu am ceva Personal cu APCR, chiar daca citesti toate postarile mele gasesti o postare unde chiar laud potentialu si resultate al lotului national. La fel cu Bibu, chiar nu am nimic, dimpotriva.
Chestia cu val panglica intradevar a fost esagerata reactia mea si cer scuze public daca am suparat pe altcineva decat panglica, dar , si cred ca ma intelegi, cand am vazut ca de la mare 'Profesor' a trecut la jgniri si la comentat nivelul forumului cealalt mam intrebat si eu, cum sau intrebat sute de oameni acolo...si de pe aici cred:
Cine P..a mea este panglica acest?
@Val: Apropo de ce sa astepti pana in primavara, sa ma rupi o mana, cand stia toata lume ca sto in ploiesti...
Al doila rand, cine a oprit Badica sa ma rupa o mana? Til zic eu, sa oprit singur...motivul? intreba pe el de ce.
Probleme eu? Niciodata nu ma mers asa de bine in toate punctele de vedere, tu?
Nu in ultimu rand, sa stii scump meu prieten Panglica ca respect se castiga cu fapte si nu cu vorbe si jigniri spuse in gura mare.
Nu stiu care dintre noi doipoate sa fie suspectat nca este baut cand scrie la calcolator...tu ce zici?
:lol: Numai bine
Te asigur stimate mincator de cacat de broasca ca la primul concurs sau unde te-oi vedea am sa-ti arat cine si cit de baut este ! Asa om jalnic ca tine nu am vazut de cind mama m-a facut ! Un limbric jegos si plin de ura . O lipitoare ! Stai sa vezi ce te salut eu cind ne-om vedea si ce coaie mici am fata de un jegos ca tine . Ma mir ca mai traiesti ? Unde ai fost pina acum ? Cind aveai magazin erai pe prima pagina mereu sa-t vinzi cacaturile tale .
Te-a tinut in viata cel loc 1 la Darvari . Ma mir ca ti s-a intimplat tie asa noroc , pesemne ca D-zeu era adormit saracu , ca "barbosul" da in general dupa suflet ! La tine a gresit !
Nu am sa te bat ca la cit te duce mintea ma mai dai si in judecata , dar te asigur ca iti va parea rau ca ai scris cacaturile astea despre mine ! Aici pot sa-ti scriu - ca dincolo ma stergeau . Ai cartonas rosu si nu mai fa pe viteazul ca te bat si legat la maini ! Pe un infantil de 1,50 si 40 kg cum esti tu mi-e si rusine sa-l amenint cu bataia ! Rade lumea de mine si spune ca mi-am capul cu copii retardati ! Dar asta nu inseamna ca scapi . Si-au mai batut joc unii de tine pe Tincabesti , de drag ce esti tuturor :lol: :lol:

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

MAMA,MAMA, acu chiar mai speriat :lol: sunt arpoape terorizat.....bai unflatule te joci cu foc...
RESPECT, Musaro Adriano

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

musaro adriano scrie:MAMA,MAMA, acu chiar mai speriat :lol: sunt arpoape terorizat.....bai unflatule te joci cu foc...
Tu scrie in continuare ca eu le adun ! :twisted: Sper sa nu imi dea cu virgula cind o fii sa te judec in felul meu .

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

@Adriano,
am retinut din alte postari de-ale tale :"jeguri needucate, alcoolisti, mascarici,etc". Si acum vad ca dai si numele meu..Ai vreo problema, tati ? N-ai telefon ? :shock:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

@Adriano , Val

Eu va propun sa treceti un pic peste orgolii si sa lasati deoparte acuzatiile si cuvintele grele care nu fac decat sa bucure o f. mare parte din "cititori" si cel mai important lucru sa pateze imaginea fiecaruia

amandoi sunteti cunoscuti ca oameni cu multa diplomatie si vorba lui Cezar , un conflict de la un anumit punct mai bine se rezolva privat altfel se transforma in genul de balci asemanator cu emisiunile lui Ernest in care o tara intreaga rade de doi nevinovati care-si dau cu posetele-n cap pe strada
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu-i ninsoarea cum e ploaia
Si nici intelept ca Tataia ! :D

Si eu cred acelasi lucru, haideti sa trecem peste ce s-a scris si sa ingropam securea razboiului....

Cu scuzele de rigoare, am sa inchid acest topic aici, va urez o noapte linistita ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “APCR-asociatia veche”