George Iorga la CN!!!

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

George Iorga la CN!!!

Mesaj de RazvanG »

Cu permisiunea dumneavoastra,as propune sa se faca un fel de referendum privind deplasarea lui George Iorga ca observator al acestui CN.Cheltuielile urmand a fi suportate de fiecare lot in parte.Este o idee sau propunere facuta in nume personal si nu in numele clubului din care fac parte.
Parerea mea ca orice lot poate beneficia de un observator impartial si nu cred ca exista pescar angrenat in aceasta competitie care sa aibe cea mai mica doza de banuiala la adresa lui.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de Neacsu Mircea »

Pentru Deplasare
Vice Campion National 2014

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de mircea62 »

Observator din partea cui? Neavand un mandat din partea organizatorilor s-ar putea sa nu-i fie permis accesul.
Ca sa nu mai zic ca prezenta lui ar putea "deranja" anumite persoane, probabil asta este si motivul pt. care nu a fost convocat
Mircea B.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de Stefan Popescu »

shimanobig scrie:Cu permisiunea dumneavoastra,as propune sa se faca un fel de referendum privind deplasarea lui George Iorga ca observator al acestui CN.Cheltuielile urmand a fi suportate de fiecare lot in parte.Este o idee sau propunere facuta in nume personal si nu in numele clubului din care fac parte.
Parerea mea ca orice lot poate beneficia de un observator impartial si nu cred ca exista pescar angrenat in aceasta competitie care sa aibe cea mai mica doza de banuiala la adresa lui.
Mai ales că este probabil și singurul atestat în condițiile legii!
Lista se găsește pe web site-ul Federației Române de Pescuit Sportiv, singura abilitată de lege să atesteze și să promoveze arbitri pentru pescuit sportiv.
Îl găsiți în corpul federal de arbitri, nu făcut arbitru la apelul bocancilor!

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de RazvanG »

Gabi & Popescu....va rog sa va ciondaniti in alt topic.
Rog cu aceasta okazie ca un moderator sa stearga postarile celor doi precum si orice postare care nu are legatura cu acest topic,multumesc
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de gabi1 »

mircea62 scrie:Observator din partea cui? Neavand un mandat din partea organizatorilor s-ar putea sa nu-i fie permis accesul.
Ca sa nu mai zic ca prezenta lui ar putea "deranja" anumite persoane, probabil asta este si motivul pt. care nu a fost convocat
Aici e problema, degeaba ma roaga 99% din invitatii la nunta sa particip si eu daca nasii & mirii nu m-au invitat. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de gor965 »

shimanobig scrie:Cu permisiunea dumneavoastra,as propune sa se faca un fel de referendum privind deplasarea lui George Iorga ca observator al acestui CN.Cheltuielile urmand a fi suportate de fiecare lot in parte.Este o idee sau propunere facuta in nume personal si nu in numele clubului din care fac parte.
Parerea mea ca orice lot poate beneficia de un observator impartial si nu cred ca exista pescar angrenat in aceasta competitie care sa aibe cea mai mica doza de banuiala la adresa lui.
Da-mi voie sa sterg acest topic !...iti spun pe privat de ce ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de RazvanG »

Am lansat rugamintea de a nu mai discuta off si de a lasa acest topic strict ptr cluburile care vor participa la acest CN.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:
shimanobig scrie:Cu permisiunea dumneavoastra,as propune sa se faca un fel de referendum privind deplasarea lui George Iorga ca observator al acestui CN.Cheltuielile urmand a fi suportate de fiecare lot in parte.Este o idee sau propunere facuta in nume personal si nu in numele clubului din care fac parte.
Parerea mea ca orice lot poate beneficia de un observator impartial si nu cred ca exista pescar angrenat in aceasta competitie care sa aibe cea mai mica doza de banuiala la adresa lui.
Mai ales că este probabil și singurul atestat în condițiile legii!
Lista se găsește pe web site-ul Federației Române de Pescuit Sportiv, singura abilitată de lege să atesteze și să promoveze arbitri pentru pescuit sportiv.
Îl găsiți în corpul federal de arbitri, nu făcut arbitru la apelul bocancilor!
Te asteptam incepand de maine la Corbu, sa vezi cat te iubim... :mrgreen:

PS Si poti sa vi cu masina oficiala a "federatiei"...ca sa realizezi unde ti-e locul ! :twisted:
Fişiere ataşate
frp.jpg
frp.jpg (155.44 KiB) Vizualizat de 1979 ori
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: George Iorga la CN!!!

Mesaj de Cristi Y »

posibil sa vina si cu Mateolli , doar azi mananca impreuna la Budapesta si pun la cale sistemul de pescuit mondial :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”