FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Madalin 88
Mesaje: 733
Membru din: Mar Iul 06, 2010 14:01

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de Madalin 88 »

monstruosu scrie:
gor965 scrie:, aici il musti de kur pe om degeaba !
Am inteles mesajul tau George dar sa stii ca nu musc pe nimeni.Poate voi administratorii aveti vreun interes indirect repet poate ca,este client senzor dar noi de ce trebuie sa cumparam de la el borcane desfacute si umblate in ele. Eu nu pot sa ma abtin cand observ excrocherii de genul. M a parlit de multe ori pana mi am dat seama si asta e MORTUL NU SE MAI INTOARCE DE LA GROAPA DAR TREBUIE SA I SE FACA POMENI :roll: :lol:
P S numele meu adevarat este COMAN VALENTIN si nu sunt MIHAI TEODOR. Faptul ca a trimis mesaje sau s a logat la calculatoarele mele nu inseamna ca este vinovat de ceia ce scriu eu aici

Eu unul nu te cunosc si daca zici ca te-am parlit de multe ori de ce nu ai venit cu ele inapoi si sa ma reclami si sefului ca doar aveai dreptate si erai cel pagubit !!!!ti-am zis de atatea ori sa vii sa imi zici in fata cine esti si ce probleme ai cu mine dar tu nu vrei ...daca crezi ca asa rezolvi ceva nu ai decta sa scrii in continuare ce vrei dar te rog eu fa un topic separat

gor te rog eu sa stergi postarile care nu au treaba cu subiectul vanzarii si daca duomnul Coman vrea poate sa faca topic separat si le pui acolo
multumesc
Prinde,pastreaza dar si ELIBEREAZA !!!!
FIELDTESTER SENZOR PLANET
www.snz.ro

delcea_sergiu
Mesaje: 163
Membru din: Mie Apr 17, 2013 0:13
Puncte: 0
Localitate: Buzau
Contact:

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de delcea_sergiu »

Lansetele si mulinetele sunt in stare excelenta, le-am vazut personal in magazin. Cat despre celelalte polemici, din cumparaturile pe care le-am facut eu nu am avut probleme cu userul Madalin88 nici la accesorii nici la nade.

razvan999
Mesaje: 117
Membru din: Mie Sep 02, 2009 15:21
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de razvan999 »

delcea_sergiu scrie:Lansetele si mulinetele sunt in stare excelenta, le-am vazut personal in magazin. Cat despre celelalte polemici, din cumparaturile pe care le-am facut eu nu am avut probleme cu userul Madalin88 nici la accesorii nici la nade.

Nici eu nu am intampinat probleme avand in vedere ca achizitionez des accesorii si nada de la Madalin. :)

Avatar utilizator
Serboiu Alexandru
Mesaje: 603
Membru din: Joi Feb 02, 2012 18:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de Serboiu Alexandru »

monstruosu scrie:
gor965 scrie:, aici il musti de kur pe om degeaba !
Am inteles mesajul tau George dar sa stii ca nu musc pe nimeni.Poate voi administratorii aveti vreun interes indirect repet poate ca,este client senzor dar noi de ce trebuie sa cumparam de la el borcane desfacute si umblate in ele. Eu nu pot sa ma abtin cand observ excrocherii de genul. M a parlit de multe ori pana mi am dat seama si asta e MORTUL NU SE MAI INTOARCE DE LA GROAPA DAR TREBUIE SA I SE FACA POMENI :roll: :lol:
P S numele meu adevarat este COMAN VALENTIN si nu sunt MIHAI TEODOR. Faptul ca a trimis mesaje sau s a logat la calculatoarele mele nu inseamna ca este vinovat de ceia ce scriu eu aici
Dute pisi cu OPC peste el, da'l in judecata ptr inselatorie, fai nasoale daca zici ca trage lumea in piept. Eu n'am avut nicio problema cu niciun produs cumparat de la el. Daca ai observat ca te'a intepat o data(fie ca tine), dc nu ai luat atitudine. Stii ca e o vorba... Daca ma pacalesti o data, bravo tie. Daca ma pacalesti si a doua oara nu mai e vina ta. Pana la proba contrarie lasa baiatu sa isi faca treaba ca o face bine. Vad ca esti cam singuru care se plange de toate, ceea ce pune la indoiala credibilitatea ta, plus ca iti expui parerile sub protectia anonimatului de ceva timp. Daca ai avea dreptate te'ai prezenta aici cu nume prenume cnp telefon si marimea pantofilor si ai zice ce te deranjeaza.

sandu_tecu
Mesaje: 210
Membru din: Mie Noi 24, 2010 3:14
Puncte: 0
Localitate: VIDELE

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de sandu_tecu »

Salut!
si eu am cumparat de la userul Madalin 88 2 buc. rodpod ANACONDA EXTENSION POD , fara probleme, produsele descrise au fost ok! la pretul care am stabilit. user corect din punctul meu de vedere!!!!!

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de Mihai Teodor »

monstruosu scrie:
gor965 scrie:, aici il musti de kur pe om degeaba !
P S numele meu adevarat este COMAN VALENTIN si nu sunt MIHAI TEODOR. Faptul ca a trimis mesaje sau s a logat la calculatoarele mele nu inseamna ca este vinovat de ceia ce scriu eu aici
Domnule Coman cred ca ar fi mai bine sa va vedeti de magazinul dumneavoastra si sa ma lasati in pace
CAINELE MOARE DE DRUM LUNG.....

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: Lansete si mulinete

Mesaj de Mihai Teodor »

Madalin 88 scrie:
Eu unul nu te cunosc si daca zici ca te-am parlit de multe ori de ce nu ai venit cu ele inapoi si sa ma reclami si sefului ca doar aveai dreptate si erai cel pagubit !!!!ti-am zis de atatea ori sa vii sa imi zici in fata cine esti si ce probleme ai cu mine dar tu nu vrei ...daca crezi ca asa rezolvi ceva nu ai decta sa scrii in continuare ce vrei dar te rog eu fa un topic separat

gor te rog eu sa stergi postarile care nu au treaba cu subiectul vanzarii si daca duomnul Coman vrea poate sa faca topic separat si le pui acolo
multumesc
Asa cum ti am mai spus si ieri ca raspuns la sms ul pe care mi l ai trimis si in care ma rugai sa te iert pt ca m ai acuzat pe nedrept si pt ca tin la sanatatea ta SA FIE ULTIMA OARA CAND MA DERANJEZI SI SA STERGI TOATE DATELE MELE DE CONTACT. Eu nu sunt fieldtester,nici producator de nada,nici pescar si nici nu ma laud cu retzete de la obor. EU AM FOST SI SUNT ACOLO PE BALTA PREZENT
Aviz amatorilor ,, NU PREA PORT SHIRETURI CA SA NU MA TRAG CU TOTZI DE ELE,,
SA VA FIE RUSINE SI ESTE ULTIMUL AVERTISMENT

cornel
Mesaje: 91
Membru din: Mar Feb 09, 2010 0:10
Puncte: 0
Localitate: buzau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cornel »

salutare !!!!! am cumparat de la userul Madalin 88 o mulineta okuma pl 1060 , din punctul meu de vedere e ok .
Greselile din care nu inveti sunt esecuri. Greselile din care inveti devin lectii!

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

George Iorga,

Demult vreau sa-ti propun sa iei initiativa ca toti userii care au cont si cei care urmeaza sa-si faca sa nu mai aiba permisiunea sa se logheze fara nume intreg si fara localitatea din care sunt.adica sa fie camp obligatoriu la crearea unui cont,iar cei care au cont deja sa fie rugati sa-si completeze aceste date la contul lor.nu cred ca va fi neintelegere din partea userilor,doar daca nu urmaresc alte ilegalitati mascate.
Cei care s-au logat cu pseudonim nu trebuie sa si-l schimbe,doar sa isi treaca numele complet la iscalitura.
Si uite asa o sa vedeti daca nu o sa se reduca discutiile cu privire la impostori si magarii pe forum.
Este doar o propunere si nu as vrea sa supar pe nimeni.
catch&release

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de osc1or »

Cine nu vrea sa isi desvaluie identitatea, ar putea trece la semnatura unde zici tu un nume fals.
Cum ai putea tu sa demonstrezi daca este numele corect sau nu?
Critic echilibrat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”