Cumpar lansete telescopice.

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
charlex
pescar de competitie
Mesaje: 2172
Membru din: Lun Iul 04, 2011 13:32
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Cumpar lansete telescopice.

Mesaj de charlex »

Probabil caut acul in caru' cu fan, dar, sa incerc, totusi...
Cumpar patru lansete telescopice pentru pescuit la crap, preferabil de 3,60 m. extinse, in stare IMPECABILA, fara zgarieturi, rupturi, inele schimbate, stersaturi s.a.m.d. Neaparat sa aiba inelele matisate, nu lipite sau culisante. Neaparat sa aiba 6 inele iar cel de plecare sa fie pozitionat pe tronsonul 2. Neaparat sa le pot vedea in Bucuresti inainte de achizitionare. Prefer lansetele de marca si ofer pana la 300 lei/lanseta, in functie de marca, pret de achizitie, aspect etc...
Telefon contact 0761038558
Atentie, prostii imi provoaca repulsie; ii rog, pe aceasta cale, sa se abtina!

George cj
Mesaje: 83
Membru din: Dum Feb 17, 2013 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cumpar lansete telescopice.

Mesaj de George cj »

Buna ziua,doar 3 lansete am,Sanger(Anaconda),3,6-2,75lbs,impecabile,nu sunt foarte hotarat sa le vand,tot asa ca si dvs. le-am gasit cu greu,in timp,dar deoarece nu mai am timp de pescuit(o data sau de doua ori /an),le-as vinde cu pretul de 450 ron,dar prefer impreuna cu mulinetele cu care le-am echipat:okuma travertine 55(stare foarte buna-la fel de greu gasite,care mi s-au parut cele mai potrivite pentru aceste lansete)iar pretul pe cele trei mulinete i-l estimez la 350ron,si nu se mai fabrica.(au 3 ani,dar sunt folosite la doar cateva partide,uzura este doar la suprafata,din transport)
incerc sa caut ceva poze pentru lansete,mulinetele,probabil le cunoasteti,daca nu,le gasiti pe net,ulterior,daca sunteti interesat se pot vedea in sectorul 4.
http://www.askari-fishing.com/__WebShop ... detail.jsf

tel.0730463103-George

Avatar utilizator
charlex
pescar de competitie
Mesaje: 2172
Membru din: Lun Iul 04, 2011 13:32
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Cumpar lansete telescopice.

Mesaj de charlex »

Valabil. Din ceea ce am vazut pana acum (Maver Telecarp, Hakuyo Foaie-verde, Lineaeffe Spring si Daiwa Nu-stiu-cum) betele de la Lineaeffe mi s-au parut, cat de cat, suportabile... Din pacate, la magazinul respectiv nu aveau decat o singura bucata. Daca la are cineva pe acestea, astept o oferta... Daca are altele, mai pricopsite, la fel, astept! Multumesc!
Atentie, prostii imi provoaca repulsie; ii rog, pe aceasta cale, sa se abtina!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”