Concurs Amatori 28-29.09

Moderator: Stefan B

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs Amatori 28-29.09

Mesaj de Iacob Cristian »

Ca si parere personala,cred ca la aceste concursuri rapide ,ar trebui scos pontonul nr 3.Daca este pescuit de un pescar cunoscator,nu are rival la cantitate.Si dumneavoastra si cei care vin constant la aceasta balta ,stiu aceasta treaba.
La cupa SNUP,nu a fost pescuit cum trebuie primele 24 ore,dar dupa ce baietii au prins mersul,au recuperat puternic,daca mai dura 12 ore castigau cu siguranta.

Stoica dragos
Mesaje: 562
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 21:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs Amatori 28-29.09

Mesaj de Stoica dragos »

http://www.youtube.com/watch?v=zh7QULK2Xtw
special pentru cine stiu eu ....
super concurs ...am pescuit pe ponton 11 cu colegu subtirica ... din vina noastra nu am iesit pe unu ...AM VENIT DE DISTRACTIE nu sa castigam ca altii disperati ... felicitari ponton 9 ...noroc cu floricelele ..:))) multumim de sustinere tuturor celor care au spus ca vor ca noi sa castigam, nu altii si au fost multi ... se pare ca unii si-au facut un renume de pricinosi ...
Dragos Stoica
Presedinte - CS CARP LEGION CLUB ....

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Concurs Amatori 28-29.09

Mesaj de florin pocris »

Stoica dragos scrie:http://www.youtube.com/watch?v=zh7QULK2Xtw
special pentru cine stiu eu ....
super concurs ...am pescuit pe ponton 11 cu colegu subtirica ... din vina noastra nu am iesit pe unu ...AM VENIT DE DISTRACTIE nu sa castigam ca altii disperati ... felicitari ponton 9 ...noroc cu floricelele ..:))) multumim de sustinere tuturor celor care au spus ca vor ca noi sa castigam, nu altii si au fost multi ... se pare ca unii si-au facut un renume de pricinosi ...

cine?banui si eu...imi poti risipi banuiala pe PM?

vladutz_graffer
Mesaje: 119
Membru din: Joi Iul 28, 2011 19:41

Re: Concurs Amatori 28-29.09

Mesaj de vladutz_graffer »

Parere mea este ca daca pica un pescar pe pontonu 2 care stie sa tina pestele si sa nu mai treaca de el pontonu 3 are slabe sanse la podium mai repede as vedea sanse la pontoanele 7,8,9 (parere personala )

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs Amatori 28-29.09

Mesaj de Stefan B »

vladutz_graffer scrie:Parere mea este ca daca pica un pescar pe pontonu 2 care stie sa tina pestele si sa nu mai treaca de el pontonu 3 are slabe sanse la podium mai repede as vedea sanse la pontoanele 7,8,9 (parere personala )

Buna parere ......si eu zic la fel ....Periculoase mi se par 7 si 8 ca au spatiu .....

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”