MTX 14

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

4 buc MTX 14 3.90 m 3.75 lbs in stare foarte buna, pescuite cateva partide, la pretul de 1150 lei.

ionut_udrea
Mesaje: 85
Membru din: Vin Mar 08, 2013 22:08
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: MTX 14

Mesaj de ionut_udrea »

Salut!
Ma intereseaza lansetele...spune-mi, te rog..
1. De ce le dai la pretul asta(e un pret f bun)?
2. De unde esti?
3 De unde ai betele?
Multumesc!
CARPE DIEM!!!

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

ionut_udrea scrie:Salut!
Ma intereseaza lansetele...spune-mi, te rog..
1. De ce le dai la pretul asta(e un pret f bun)?
2. De unde esti?
3 De unde ai betele?
Multumesc!
Salut, le dau pentru ca nu pot arunca cu ele. Pentru ceea ce pot eu sunt prea puternice ( am doar 16 ani). Sunt din bucuresti, iar betele le am cumparat in urma unor schimburi. Un bat are varful nou ( l-am inlocuit).

ionut_udrea
Mesaje: 85
Membru din: Vin Mar 08, 2013 22:08
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: MTX 14

Mesaj de ionut_udrea »

Am inteles....si cel care le-a avut inainte?...ce stii despre el?....inelele sunt in stare buna?..per total, esteticul cam de ce nota este....te intreb toate astea, ca sunt f interesat...tatal meu este in buc si eu ii pot trimite banii sa se intalneasca cu tine....numai sa nu il anunt degeaba...
CARPE DIEM!!!

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

ionut_udrea scrie:Am inteles....si cel care le-a avut inainte?...ce stii despre el?....inelele sunt in stare buna?..per total, esteticul cam de ce nota este....te intreb toate astea, ca sunt f interesat...tatal meu este in buc si eu ii pot trimite banii sa se intalneasca cu tine....numai sa nu il anunt degeaba...
Nota pe care o dau eu este 9 din 10. Ma pot intalni cu tatal tau in cateva zile. Eu le am folosit 1 data si nu sunt stilul meu. Cel din inainte e o persoana cunoscuta din circuitul competitional si tot odata prieten.

ionut_udrea
Mesaje: 85
Membru din: Vin Mar 08, 2013 22:08
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: MTX 14

Mesaj de ionut_udrea »

In regula!!
tata locuieste in zona bucurestii noi.....stiu ca nu il pot convinge sa se deplaseze in alta parte a orasului, astfel ca am sa te rog daca poti sa mergi tu....daca totul este in regula, imi spui ziua sau imi trimiti nr de telefon aici sau in privat...si ai 1100 lei banii in mana pentru bete...
CARPE DIEM!!!

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

ionut_udrea scrie:In regula!!
tata locuieste in zona bucurestii noi.....stiu ca nu il pot convinge sa se deplaseze in alta parte a orasului, astfel ca am sa te rog daca poti sa mergi tu....daca totul este in regula, imi spui ziua sau imi trimiti nr de telefon aici sau in privat...si ai 1100 lei banii in mana pentru bete...
Ok, nr de telefon este 0726190588 as putea sa pe livrez in cursul zilei de vineri. Sau sapt cealalta la fel.

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

Inel de plecare 50!

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

Andu Dascalescu scrie:
ionut_udrea scrie:In regula!!
tata locuieste in zona bucurestii noi.....stiu ca nu il pot convinge sa se deplaseze in alta parte a orasului, astfel ca am sa te rog daca poti sa mergi tu....daca totul este in regula, imi spui ziua sau imi trimiti nr de telefon aici sau in privat...si ai 1100 lei banii in mana pentru bete...
Salut, spune mi te rog daca mai esti interesat de bete. Multumesc!

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: MTX 14

Mesaj de Andu Dascalescu »

Lansetele revin la vanzare.
4 buc mtx 14 3.9 m 3.75 lbs, inel plecare 50, pret 1.100 lei (pret fixat de ionut udrea :x )

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”