competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
Val scrie:Cum le spui tu , nu le spune nimeni bobocule .... )))

daca tot i-l faci pe nenea Iancu sa sughita acum , seara , sa-ti dau si eu una din Kiritescu ( gaitele ) :

" n-am blestemat si nu voi blestema , dar focul sa-l arda , sa-l ingroape descult ..... " :lol: :lol: :lol: :lol:
........., sa-i puta ochiu cand s-o uita la coiu` din talpa si cu mainile prea scurte sa nu-si poata scarpina mancarimea din popou. Sa ceara ajutor pentru asta. :roll:
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

liniste ca a intrat campionu' pe aici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Stefan Popescu »

doru_croc scrie:
Stefan Popescu scrie:La cate zoaie am luat in cap, am devenit imun. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Asta nu-i o forma de imunitate, asta-i nesimtire in toata regula. :lol:
Cu nesimtitii trebuie sa te porti ca un nesimtit!
Nu cred ca am jignit pe cineva care s-a adresat decent. Dimpotriva!

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Stefan Popescu »

cornel.s scrie:
Cristi Y scrie:
Val scrie:Cum le spui tu , nu le spune nimeni bobocule .... )))

daca tot i-l faci pe nenea Iancu sa sughita acum , seara , sa-ti dau si eu una din Kiritescu ( gaitele ) :

" n-am blestemat si nu voi blestema , dar focul sa-l arda , sa-l ingroape descult ..... " :lol: :lol: :lol: :lol:
........., sa-i puta ochiu cand s-o uita la coiu` din talpa si cu mainile prea scurte sa nu-si poata scarpina mancarimea din popou. Sa ceara ajutor pentru asta. :roll:
Ai limba aspra? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefanutz, e deja tarziu...du-te si fa nanica ca pe aici mai este galagie, mai injura cate unul, nu e de tine... :D
Si sa nu uiti pastilutzele, ca sa doarma bine baiatu'... :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Stefan Popescu »

Vladut Mateianu scrie:Stefanutz, e deja tarziu...du-te si fa nanica ca pe aici mai este galagie, mai injura cate unul, nu e de tine... :D
Si sa nu uiti pastilutzele, ca sa doarma bine baiatu'... :lol:
Te-ai trezit federalule? Am auzit ca uzezi de calitatea de reprezentant al Clubului Senzor, fara sa ai aprobarea AG si nici calitatea de presedinte. Asa o fi?
PS Ti-a trecut chestia cu federatia, de cand AGVPSR a luat-o peste bot in Parlament? Si aveai si tu ocazia sa te dai mare! Se pare ca iar ai ales cartile proaste! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ia uite aici:
http://www.scj.ro/dosare.asp?view=detal ... g=1&cauta=

PPS Azi am cerut repunerea pe rol a dos. nr. 13701/300/2012 privind dizolvarea AGVPSR.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Bravo Stefanutz ! Ai facut treaba buna soricelule... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de andrei vladeanu »

Stefan Popescu scrie:
Vladut Mateianu scrie:Stefanutz, e deja tarziu...du-te si fa nanica ca pe aici mai este galagie, mai injura cate unul, nu e de tine... :D
Si sa nu uiti pastilutzele, ca sa doarma bine baiatu'... :lol:
Te-ai trezit federalule? Am auzit ca uzezi de calitatea de reprezentant al Clubului Senzor, fara sa ai aprobarea AG si nici calitatea de presedinte. Asa o fi? .
exact la fel cum uzeaza buhac de calitatea de reprezentant al clubului carp zone la federatie, fara sa aiba aprobarea AG si nici calitatea de presedinte. :wink:
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

andrei vladeanu scrie: exact la fel cum uzeaza buhac de calitatea de reprezentant al clubului carp zone la federatie,
la buhac este mai serioasa treaba , fiind consilier la primaria Domnesti a dat o declaratie de interese , asa cum prevede legea , doar ca in acea declaratie trebuiesc trecute orice fel de functii indiferent daca sunt in societeti private , ong-uri , etc , el nu a facut acest lucru
din cate-mi aduc aminte , prin primavara, Stolojan a dat cu subsemnatul pe la dna cam pentru ceva asemanator


si inca una , ia uite ce sustinea nea fane prin 2006 , probabil ca era in alta faza a crizei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Or vreau sa va amintesc faptul ca pescuitul nu este recunoscut ca sport si pentru a fi recunoscut trebuie sa functioneze (cluburile) cel putin trei ani si apoi se poate vorbi de Liga. Liga dobandeste personalitate juridica numai in baza unei sentinte judecatoresti, nu prin simpla declatie de intentie a unor oameni bine intentionati probabil, dar care nu au suficienta pregatire juridica in ceea ce priveste infiintarea persoanelor juridice.
Ce vreau sa va precizez este ca niciodata o federatie sportiva nu va fi afiliata la CIPS ( nici AGVPSR nu este federatie sportiva). La CIPS se afiliaza federatii de pescari sportivi. Ori federatiile se constituie conform art. 35 din OG 26/2000 cu privire la asociatii si fundatii.Punctul dumneavoastra de vedere cum ca LPS este mai serioasa decat FNPSR este unul incorect, intrucat nu ati avut ocazia sa cunoasteti ce reprezinta de fapt aceasta federatie decat din auzite si de multe ori nu ati auzit cele mai bune lucruri, fapt ce nu va dreptul sa ne judecati din auzite ci doar din ceea ce facem sau ne propunem sa facem. Stiu ca am facut deranj mare in pescuitul sportiv realizand infiinatrea acestei federatii cu sediul la Alba iulia si nu in Bucuresti si deranjand niste interese financiare mari pe piata pescuitului sportiv (vezi afacerile senzor si altele) care ne place sau nu a devenit o afacere manoasa. Noi ne propunem (si va garantez ca vom reusi) sa promovam cu adevarat pescuitul sportiv si pentru cei care acum cu talent dar fara putere finaciara nu se pot afirma.
Faptul ca afirmi ca Liga este recunoscuta de AGVPS este un afront pe care il aduci pescuitului sportiv asociindul cu o excrocherie care cat de curand va iesi la iveala.
Primiti salutarile mele cordiale
Stefan Popescu- presedinte APS Alba si presedinte FNPSR
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de miyagi »

Hummmm! Un retard.
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”