Despre CN si CM, by AV

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de Cristi Y »

gabisandu scrie:Se pare ca anul urmator majoritatea loturilor agreeaza un campionat cu doua etape.

voila ...


merci Gabi :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de gabisandu »

Cristi Y scrie:
gabisandu scrie:Se pare ca anul urmator majoritatea loturilor agreeaza un campionat cu doua etape.

voila ...


merci Gabi :wink:
Oricand. :D

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

ok.
tataie, tu vrei sa participi in 2014. cum procedezi cu inscrierea?
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

gabisandu scrie:Se pare ca anul urmator majoritatea loturilor agreeaza un campionat cu doua etape.
care sunt loturile astea, gabi, si in ce calitate decid sistemul? de apartenenta la agvps?
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de Cristi Y »

andrei vladeanu scrie:ok.
tataie, tu vrei sa participi in 2014. cum procedezi cu inscrierea?
cand se va hotari sistemul , lucru care in fiecare an a avut loc primavara , caut un club care sa ma primeasca iar de inscris , clubul care ma gazduieste va inscrie lotul din care fac si eu parte , banuiesc ca asa se procedeaza , pana acum eu am fost jucator si tot ca jucator vreau sa continui , de problemele astea s-a ocupat reprezentantul clubului unde activam , recte tu :D
Ultima oară modificat Sâm Noi 16, 2013 22:20 de către Cristi Y, modificat 1 dată în total.
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

ok. atunci sa zica gabi sandu ca-i presedinte.
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de Cristi Y »

andrei vladeanu scrie: care sunt loturile astea, gabi, si in ce calitate decid sistemul? de apartenenta la agvps?

Andrei , nu trebuie neaparat sa se numeasca campionatul national , se poate numi campionatul agvps , sau campionatul renel sau campionatul gabi sandu , daca unul din cei enumerati este recunoscut si agreat de forul mondial care organizeaza CM nu ma intereseaza cum se numeste campionatul intern
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de gabisandu »

andrei vladeanu scrie:
gabisandu scrie:Se pare ca anul urmator majoritatea loturilor agreeaza un campionat cu doua etape.
care sunt loturile astea, gabi, si in ce calitate decid sistemul? de apartenenta la agvps?
Banuiesc, ca nu se schimba nimic fata de anul asta. Tot AGVPS apare la CIPS, cel putin deocamdata, asadar sistemul il vor decide ei impreuna cu loturilor participante.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:
Val scrie:Daca stabilim calea de dialog ,
a incercat cineva sa stabileasca calea asta ???? nu stiu , intreb doar ...
Tatae , sa sti ca intrebarea e serioasa . Eu unul nu pricep unde trebuie sa ma uit ca sa citesc un lucru oficial . De exemplu ultima sedinta la AGVPS a stabilt sau poate nu , ca la anul vor participa la CN echipele care pina la nu stiu ce data au semnat nu stiu ce petitie . Altele nu mai pot ... Nu e gluma , asa se scrie aici pe crapmania . Sigur ca pe site-ul AGVPS nici vorba de asa ceva .
Este adevarat sau nu ? A ramas un proiect si atit ? Ce facem acum , la fiecare intilnire a 3-4 cluburi , facem cerere scrisa la AGVPS sa ne spuna si noua care sunt conditiile , datele limita si taxele pentru CN ?
Ultima oară modificat Sâm Noi 16, 2013 22:25 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie:
andrei vladeanu scrie: care sunt loturile astea, gabi, si in ce calitate decid sistemul? de apartenenta la agvps?

Andrei , nu trebuie neaparat sa se numeasca campionatul national , se poate numi campionatul agvps , sau campionatul renel sau campionatul gabi sandu , daca unul din cei enumerati este recunoscut si agreat de forul mondial care organizeaza CM nu ma intereseaza cum se numeste campionatul intern
am inteles!
eu vreau sa discutam conditiile de participare ale cluburilor si asociatiilor.
The One Team

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”