Despre CN si CM, by AV

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de oanavictor »

....
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: asa ,asa ......tot inainte cu tupeu !!!!!!!!!!!............mesaj sters ,nu respecta subiectul topicului :idea:
daca ai ceva de spus pe subiecte, bine.
daca nu, te sterg de tot!

panarama, la alte topicuri.
The One Team

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de gabisandu »

Andrei, mie nimic din ce se intampla in tara asta nu mi se pare normal.
Toti cei care au puterea, in orice domeniu, decid si din pacate decid prost. Atata timp cat AGVPS are puterea de a trimite un lot la competitia tutelata de CIPS, ei vor decide. Iar noi, cei care nedorim sa ajungem acolo, trebuie sa respectam daca vrem sa participam.
Sunt 100% convins ca orice entitate vine la conducerea pescuitului de competitie (si nu este dintre noi) nu va lua in seama ce-si doreste "pul.mea".
P.S.- La liga de fotbal s-a schimbat conducerea. Sunt mai mult decat convins ca tot o p..a fac si astia.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

gabisandu scrie:Andrei, mie nimic din ce se intampla in tara asta nu mi se pare normal.
Toti cei care au puterea, in orice domeniu, decid si din pacate decid prost. Atata timp cat AGVPS are puterea de a trimite un lot la competitia tutelata de CIPS, ei vor decide. Iar noi, cei care nedorim sa ajungem acolo, trebuie sa respectam daca vrem sa participam.
Sunt 100% convins ca orice entitate vine la conducerea pescuitului de competitie (si nu este dintre noi) nu va lua in seama ce-si doreste "pul.mea".
P.S.- La liga de fotbal s-a schimbat conducerea. Sunt mai mult decat convins ca tot o p..a fac si astia.
gabi,
am inteles punctul tau resemnat de vedere.

cum e cu inscrierea?
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de oanavictor »

...
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de gabisandu »

andrei vladeanu scrie:cum e cu inscrierea?
Andrei, ei vor hotara. Eu banuiesc ca nu se schimba ceva fata de anul trecut, cel putin legat de inscriere.
Sigur, anul viitor pot schimba modalitatea de inscriere. Pentru acest aspect va trebui sa avem rabdare.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de Cristi Y »

in doua zile sunt 1050 de citiori ai acestui topik printre care am vazut foarte multi implicati in sistemul competitional , oare nu exista interes pentru subiect sau este considerat de multi vanare de vant :roll: :roll:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
gabi,
am inteles punctul tau resemnat de vedere.

cum e cu inscrierea?
.........cu diferenta ca atunci nu aveai decat o singura obtiune ,iar acum ai 3 [direct agvps Carping ,Corbu ],asociatie agvps [acvila ,soimul ,baricada ,vulturul]si lrc [fara numar ......]
Ultima oară modificat Dum Noi 17, 2013 10:31 de către oanavictor, modificat 1 dată în total.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie:in doua zile sunt 1050 de citiori ai acestui topik printre care am vazut foarte multi implicati in sistemul competitional , oare nu exista interes pentru subiect sau este considerat de multi vanare de vant :roll: :roll:
sa asteptam. poate se implica mai multi in discutii.
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Despre CN si CM, by AV

Mesaj de Cristi Y »

Andrei dar de ce este atata bataie de cap cu campionatul agvps ??? este o competitie la care participarea este facultativa ( de aceea si exemplul metaforic cu campionatul mitrea )
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”