Bile mai ieftine?

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Bile mai ieftine?

Mesaj de Daniel D »

Ce parere aveti despre folosirea mix-urilor care in momentul acesta sunt majoritatea la reduceri?Se merita sa profitam si sa facem bile acuma mult mai ieftine? Cat de mult afecteaza pastrarea lor la congelator pentru aproximativ 4-5 luni?
P.S. Il rog pe Vladutz sa nu raspunda :D

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

mixuri

Mesaj de cipica »

Nu raspunde Vladut dar am sa raspund eu daca imi permiti. Poti sa cumperi de acum mixurile si sa faci bile la anul. Fii sigur ca mixurile nu patesc nimic daca le tii pana la anul.

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mixuri

Mesaj de Daniel D »

cipica scrie:Nu raspunde Vladut dar am sa raspund eu daca imi permiti. Poti sa cumperi de acum mixurile si sa faci bile la anul. Fii sigur ca mixurile nu patesc nimic daca le tii pana la anul.
Apropo de asta, o galeata de mix desfacuta cum se pastreaza cel mai bine pe perioada iernii? In ce conditii?

sebas
Mesaje: 191
Membru din: Vin Ian 04, 2008 21:01
Puncte: 0
Localitate: Madrid-Bucuresti

Re: Bile mai ieftine?

Mesaj de sebas »

Hypo scrie: Cat de mult afecteaza pastrarea lor la congelator pentru aproximativ 4-5 luni?
Ieri am vazut cum fac cei de la mainline. Cele congelate la punga sigilata si in congelator. Recomanda fara probleme 6 luni desi am vazut pungi de acum un an si erau in perfecta stare.

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

mix

Mesaj de cipica »

Ii pui capacul si o tii intr-un loc ferit de umezeala.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”