Posibilitate stergere anunturi

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Posibilitate stergere anunturi

Mesaj de ionut72 »

dar ar trebuii introdusa optiunea ca fiecare utilizator sa-si marcheze anuntul ca...''closed''
Un astfel de buton ar fi redundant: ce-i impiedica pe diferiti utilizatori ca, in sistemul de acum, sa "inchida" anuntul? Adica sa anunte, pur si simplu, ca produsul s-a vandut sau ca s-a scos de la vanzare? Eu unul nu cred ca lipsa unui buton il impiedica sa faca asta!

In plus, titlul topicului e "posibilitate stergere anunturi"! Ceea ce s-a aratat deja ca ar fi o eroare.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Posibilitate stergere anunturi

Mesaj de ionut72 »

@znemilian
Si daca eu am trimis cartofi in loc de mulineta, dumneavoastra ca administrator ce puteti face?
Pai nu administratorul trebuie sa faca ceva, ideea e ca, in acest caz, te va precede un "renume" de tepar. Adica exista o cat de mica posibilitate ca altii sa poata sa se fereasca de "tepele" tale. Ceea ce e mare lucru, nu crezi? :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Zagrai Emilian
Mesaje: 270
Membru din: Vin Feb 01, 2013 18:04
Puncte: 0
Localitate: Miercurea Ciuc

Re: Posibilitate stergere anunturi

Mesaj de Zagrai Emilian »

Ok, am inteles.
Oricum era strict o parere, in ideea in care bazarul are 300... pagini, iar dupa ce anumite produse se vand si a trecut o anumita perioda de timp in care nu au aparut reclamatii, respectivele anunturi sa fie sterse ori de cel care le-a pus ori de catre administrator pentru a nu mai ocupa spatiul in pagina inutil.
Nume utilizator schimbat din znemilian
"Pescuim din pasiune"

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2774
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Posibilitate stergere anunturi

Mesaj de Alin Galbenu »

znemilian scrie:Ok, am inteles.
Oricum era strict o parere, in ideea in care bazarul are 300... pagini, iar dupa ce anumite produse se vand si a trecut o anumita perioda de timp in care nu au aparut reclamatii, respectivele anunturi sa fie sterse ori de cel care le-a pus ori de catre administrator pentru a nu mai ocupa spatiul in pagina inutil.
Orice utilizator, are posibilitatea sa-si închidă SINGUR anunțul sau anunțurile. O poate face foarte simplu folosind comanda "Se poate închide"!
Garantat, dupa aceasta comandă, ca prin minune, anunțul se va Inchide si se va muta chiar in arhivă :-))

Ar trebui să încercați :)
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”