CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:Ai avut cumva impresia că am cerut cuiva să mă vrea? Eu știu că nu! Dar s-ar putea să mă înșel!
Oricum, dacă pe 5 aprilie se întâmplă la CIPS o nefăcută, adio CM de crap în România!
Adica ii santajezi tocmai pe cei care s-au chinuit pana acum sa inventeze pescuitul competitional de crap din Romania ca le tai macaroana daca nu-ti recunoaste tie dreptul de smecher?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heeeeeeeeei! Ce ti-oi face cand te-oi prinde? Numai indrazneste :| .
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Domnia și prostia se plătesc.
in special prostia , pe care tu o platesti cu bonus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ai ramas o umbra paralitica care se chinuie sa mai ragă cate o minciuna ... din ce in ce mai fara efect tristule

si cei cativa rataciti care-ti mai sunt in preajma stau cu barba-n piept lamuriti de infectia maligna cu care s-au combinat

AMR 10 zile :wink: :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de ionut72 »

adio CM de crap în România!
Motiv de jubilatie pentru ... presedintilii Federatiei Romane de Pescuit Sportiv!

Ziceai ceva de prostie? Esti un monument in viata, ca sa zic asa! :lol:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de cornelserbu »

iar i s-a dat astuia liber la postat ???
pr-ul de la federatia aia, chiar nu vede ce posteaza individul ???
au fost cateva saptamani cand era o placere sa te uiti pe forum fara sa vezi ineptiile postate de popescu...ce vremuri frumoase...
sa inteleg ca a rupt lantul ??? puneti-l, domnilor din nou in sezi...vom sta mai linistiti si noi si voi :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de oanavictor »

Stefan Popescu scrie: Oricum, dacă pe 5 aprilie se întâmplă la CIPS o nefăcută, adio CM de crap în România!
asta e omul providential pentru pescuitul din romania !!!!!!!!!!........asta este mesia ......!!!!!!!!!!!!!!

aloooooooooo........domnul vladeanu ..........domnul pangica ..........domnul malin ...........domnul iuga .........!!!!!!!!!!poate va inspirati un pic din spovedaniile lui vali stratonov si a lui glukas !!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de gabi1 »

cornelserbu scrie:puneti-l, domnilor din nou in sezi...:wink:
A stat deja "capra" si il doare, cred ca pozitia cu botul pe labe este mai comoda.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

cornelserbu scrie:pr-ul de la federatia aia, chiar nu vede ce posteaza individul ???

i-au lasat un pic zabala libera si a inceput sa latre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

alooooo !!!!! bagati maidanezul la loc in cotet ca sunt cațelele in calduri , scapa comunitaru' la vreo montă si se inmulteste răul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

nutzu_z
Mesaje: 66
Membru din: Mar Mar 29, 2011 1:04
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de nutzu_z »

Am facut o dedicatie in trecut unui subordonat de-al tau popescule dar ma simt obligat sa iti fac aceeasi dedicatie. Ti se potriveste si tie de minune. Traiasca autorul, Claudiu Socander:

Ia deaici cu pită:

METAMORFOZA ŞOBOLANULUI SAU DĂ-I PROSTULUI PUTERE

Cum reușesc unii să primească în dar funcții ce le permit să-și bată joc de cei pe care ar trebui să-i ajute? Simplu, se linguşesc sau se căciulesc pe lângă cineva cu o funcție mare, şi obţin un ciolănaş.
Dă-i prostului putere și o va folosi să-și verse frustrările, prostia și trăirile interioare pe cei care îi pică în mână, tratându-i şmechereşte, arogant şi conducându-i după cum interpretează visele avute în noaptea dinaintea zilei de muncă, obligându-i să nu-şi pună mintea la contrubuție, ci să execute şi cele mai tâmpite dispoziţii.
Şobolanului metamorfozat în big boss, de pe locul călduț și aşezat pe piedestal de marmură, i se pare că lumea e mică și oamenii furnici. Se cred boieri și sunt convinși că bieţii subalterni îi iubesc la nebunie. Eu le spun că prostia, prefăcătoria, mârlănia și necinstea care-i caracterizează nu sunt forțe divine ci părțile componente ale materiei cenușii, adică doi neuroni plasaţi şi ei în partea dorsală, ce-o folosesc să-și numere degetele de la mâini atunci cănd calculează anii petrecuți în funcțiile grase și aducătoare de foloase personale și nicidecum de merite deosebite.
Proștii metamorfozați în șefi sunt mai periculoşi decat șefii înșiși pentru că produc pagube incalculabile instituţiilor unde lucrează şi pot oricând să-și folosească experiența acumulată în anii petrecuți în închisorile minților lor pentru a mușca mâna ce i-a hrănit, pardon, i-a numit.
Sabau Nutzu

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Cristi Y »

@ nutzu_z


exceptional !! :D :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Ionut.Dinu
Mesaje: 15
Membru din: Mie Apr 24, 2013 19:29

Re: CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP IN ROMANIA

Mesaj de Ionut.Dinu »

Cristi Y scrie:
cornelserbu scrie:pr-ul de la federatia aia, chiar nu vede ce posteaza individul ???

i-au lasat un pic zabala libera si a inceput sa latre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

alooooo !!!!! bagati maidanezul la loc in cotet ca sunt cațelele in calduri , scapa comunitaru' la vreo montă si SE INMULTESTE RAUL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”