Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

remuszx9
Mesaje: 59
Membru din: Lun Apr 08, 2013 15:02
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de remuszx9 »

Saptamana trecuta am cumparat si eu de la Tata Nitu un rod pod anaconda high tower. Tot asa am mers putin la risc ,nu am primit poze in prealabil,dar am ramas placut impresionat de starea si calitatea produsului ..IREPROSABIL ca nou!!!

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de Sorin Daringa »

Astept rod podul asta de 2 ani de la tata nitu.Niciodata nu-l avea sau nu stia cand primeste marfa.Acuma vad ca tu ai fost norocos.Sa-l folosesti cu placere.
PS.Eu am luat de la el 2 corturi si un pat si toate erau noi noute.
Imagine

thunder
Mesaje: 185
Membru din: Vin Oct 11, 2013 9:10
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de thunder »

Sorin Daringa scrie:Astept rod podul asta de 2 ani de la tata nitu.Niciodata nu-l avea sau nu stia cand primeste marfa.Acuma vad ca tu ai fost norocos.Sa-l folosesti cu placere.
PS.Eu am luat de la el 2 corturi si un pat si toate erau noi noute.
Multumes frumos. Sa stii ca si eu am pandit momentul cand a primit marfa.

Multumit de rodpodul cumparat, am facut comanda si de un pat ViLock..care a venit cu o buba. Bratele balamalelor erau fortate, plasticul rupt si fierul din interior indoit, astfel ca partea superioara a patului (cea cu perna) nu mai statea dreapta. I-am trimis dlui Irinel pe mail pozele de mai jos si l-am intrebat daca are la vanzare piese de rezerva dar s-a oferit sa-mi schimbe ori patul ori doar piesele respective fara costuri suplimentare, inclusiv transportul suportat tot de dansul. M-a lasat speechless..
Avand in vedere ca pe site scrie ca este reconditionat.. nu am avut ce sa comentez..eu intentionam sa cumpar piesele respective.
In rest, fara probleme.. chiar avea si un snur de ala de plastic pe care vin agatate etichetele.


Tot respectul !
Fişiere ataşate
1.jpg
1.jpg (189.15 KiB) Vizualizat de 4537 ori
2.jpg
2.jpg (85.7 KiB) Vizualizat de 4537 ori
3.jpg
3.jpg (172.94 KiB) Vizualizat de 4537 ori
4.jpg
4.jpg (150.18 KiB) Vizualizat de 4537 ori
5.jpg
5.jpg (170.13 KiB) Vizualizat de 4537 ori
6.jpg
6.jpg (161.59 KiB) Vizualizat de 4537 ori
7.jpg
7.jpg (147.65 KiB) Vizualizat de 4537 ori

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de nicuB »

la produsele reconditionate...................totul tine de noroc.
si eu am cumparat anul trecut un rod pod anaconada scepter.....cu cateva puncte de rugina (probabil de aceea mi l-a dat cu 250 ron). nimic grav.
in schimb, am cumparat un scaun pe care a trebuit sa il returnez (pe cheltuiala mea) deoarece sistemul de extindere al picioarelor era defect (la toate cele patru picioare)
am mai cumparat o umbrela, spy nubrolly, care are o gaura mica in material ~2mm. avand in vedere pretul de achizitie (150 ron) ma declar incantat de afacere.
cum spuneam, totul tine de noroc.

thunder
Mesaje: 185
Membru din: Vin Oct 11, 2013 9:10
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de thunder »

Tocmai de asta am facut threadul asta, pentru ca citind cele cateva comentarii despre produsele astea recondintionate si eu la randul meu m-am gandit de doua ori inainte sa cumpar. Poate ca n-ai avut noroc la produsele cumparate, dar majoritatea sunt f multumiti de produse si asta in primul rand datorita pretului imbatabil..

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de nicuB »

thunder scrie:Tocmai de asta am facut threadul asta, pentru ca citind cele cateva comentarii despre produsele astea recondintionate si eu la randul meu m-am gandit de doua ori inainte sa cumpar. Poate ca n-ai avut noroc la produsele cumparate, dar majoritatea sunt f multumiti de produse si asta in primul rand datorita pretului imbatabil..
si eu sunt foarte multumit de rod pod si umbrele......avand in vedere pretul de achizitie.
cu scaunul........... :( :( :(

nickname
Mesaje: 4
Membru din: Joi Mar 27, 2014 16:16

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de nickname »

Am si eu o rugaminte m-ar interesa si pe mine un rod pod de acesta puteti sa imi spuneti si mie cum asi putea sa imi procur si eu unul ,sau mai bine de unde la-ti luat voi? va multumesc foarte frumos

thunder
Mesaje: 185
Membru din: Vin Oct 11, 2013 9:10
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de thunder »

nickname scrie:Am si eu o rugaminte m-ar interesa si pe mine un rod pod de acesta puteti sa imi spuneti si mie cum asi putea sa imi procur si eu unul ,sau mai bine de unde la-ti luat voi? va multumesc foarte frumos
http://www.tatanitu.ro/forum/modules/ks ... php?id=202

Cu placere!

marian_popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1080
Membru din: Lun Iul 20, 2009 23:28
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de marian_popescu »

eu mi-am luat 3 bete de somn unicat new age, doua noi noute iar unul cu mandrina dezlipita si ceva semne de uzura
un unicat new age vertical nou, impecabil (ce spun nou inseamna inclusiv etichetele atasate

ultima achizitie un combinezon de neopren. a spus ca pare putin purtat si mi l-a lasat in 50 de lei...eu nu vad niciun semn de purtare
in acelasi ultim colet, un coleg a cerut un cort destul de sus calitativ, in 700 de lei reconditionat...si este nou nout, iar pretul de magazin este de peste 400 de euro
am mai luat de la un coleg, care in prealabil il luase de la tat anitu (dar nu vroia sa recunoasca) un spod, la fel de nou

eu ma declar pe deplin multumit, recomand cu caldURA

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de ingerasdefoc »

Salut.stie cineva daca la Scepter Pod se pot atasa buzz bar uri cu 4 posturi.
Am vazut ca cei de la Anaconda au un model de buzz bar cu 4 posturi dar nu stiu daca s ar potrivi cu rod pod ul.
Multumesc

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”