Rezervari

Moderator: Stefan B

Încuiat
Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Rezervari

Mesaj de Stefan B »

ATENTIE:

Pentru toti cei care fac rezervarile on line .....va aduc la cunostinta urmatorul aspect:

REZERVAREA VA FII VALIDA DACA VA FII FACUT CU CEL MULT 7 ZILE INAINTE DE INCEPEREA PARTIDEI ! IMI ASUM DREPTUL DE A NU LUA IN CONSIDERARE (SI DE A ANULA - IN FAPT) REZERVARILE FACUTE MAI DEVREME DE 7 ZILE INAINTE DE INCEPEREA PARTIDEI !!!!



CU RESPECT,

ADMINISTRATIA MAGURA 9 !!!

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari

Mesaj de Stefan B »

Stefan B scrie:ATENTIE:

Pentru toti cei care fac rezervarile on line .....va aduc la cunostinta urmatorul aspect:

REZERVAREA VA FII VALIDA DACA VA FII FACUT CU CEL MULT 7 ZILE INAINTE DE INCEPEREA PARTIDEI ! IMI ASUM DREPTUL DE A NU LUA IN CONSIDERARE (SI DE A ANULA - IN FAPT) REZERVARILE FACUTE MAI DEVREME DE 7 ZILE INAINTE DE INCEPEREA PARTIDEI !!!!



CU RESPECT,

ADMINISTRATIA MAGURA 9 !!!
........

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rezervari

Mesaj de claudiue »

Salut Stefan,

Banuiesc ca acest lucru nu se aplica si retroactiv si ca rezervarea mea pentru duminica asta facuta acum 8-9 zile ramane valabila...

Multumesc,

raulrailor
Mesaje: 54
Membru din: Mie Iul 24, 2013 13:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Rezervari

Mesaj de raulrailor »

Salut Stefan,

Daca nu ma insel acum poti face rezervari cu 10 zile inaintea partidei. Poate cel mai bine ar fi sa restrictionezi perioada la 7 zile. Cumva nu mi se pare corect sa-mi permiti sa fac o rezervare, sa ajung pe balta si sa aflu ca a fost anulata din motivul enuntat mai sus.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”