Donez reviste pescuit

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Donez reviste pescuit

Mesaj de Dan Arghirescu »

Asa cum spune si titlul, donez reviste de pescuit: pescar la crap, aventuri la pescuit si super pescar. Cel care le doreste trebuie sa-mi dea adresa si sa plateasca transportul. Nu sunt sute de reviste, insa sunt cetva zeci! Livrare gratis in Constanta! Doritorii pot scrie aici si discutam apoi pe mp sau telefon!

GRATIS!

profu007
Mesaje: 301
Membru din: Mar Apr 22, 2014 21:54
Puncte: 0
Localitate: curtea de arges

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de profu007 »

Am incercat in zadar sa-ti scriu un mesaj. Imi zice ca acest utilizator nu exista. Eu sunt din arges si imi doresc enorm sa am si eu cateva reviste. Mereu am vrut sa cumpar, dar mereu am luat atceva pt el, crapul. Mi-as fori cateva sa am si pe balta sa le citesc si sa incerc sa aplic ceea ce citesc. Sunt dispus sa platesc transportul. Nr meu 0747263299 mulltumesc

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de Dan Arghirescu »

profu007 scrie:Am incercat in zadar sa-ti scriu un mesaj. Imi zice ca acest utilizator nu exista. Eu sunt din arges si imi doresc enorm sa am si eu cateva reviste. Mereu am vrut sa cumpar, dar mereu am luat atceva pt el, crapul. Mi-as fori cateva sa am si pe balta sa le citesc si sa incerc sa aplic ceea ce citesc. Sunt dispus sa platesc transportul. Nr meu 0747263299 mulltumesc
Salut. Nu imi dau seama de ce iti da aceasta eroare, este clar ca userul exista.... Rezervat pentru tine. Te voi suna mai pe seara....sunt prins rau cu multe in acest moment!

profu007
Mesaje: 301
Membru din: Mar Apr 22, 2014 21:54
Puncte: 0
Localitate: curtea de arges

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de profu007 »

Multumesc mult, promit ca le voi citi si probabil voi invata multe. Acum am vazut unde am gresit in loc de I am tastat l(pe tel nu se vedea bine).

Multumesc inca o data si vb cand ai tu timp.

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de Dan Arghirescu »

Maine pleaca catre tine revistele. Sa iti fie de folos!

Aceeasi situatie cu cateva reviste de IT: Chip, PC Practic 2006-2009. Bonus o revista Hustler!!! Din 2001!!! A costat o gramada de bani 49.500 lei! :))

Cine doreste...la fel, GRATIS, plateste doar transportul!

marius_dns
Mesaje: 32
Membru din: Dum Mar 25, 2012 16:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de marius_dns »

RomIce scrie:Maine pleaca catre tine revistele. Sa iti fie de folos!

Aceeasi situatie cu cateva reviste de IT: Chip, PC Practic 2006-2009. Bonus o revista Hustler!!! Din 2001!!! A costat o gramada de bani 49.500 lei! :))

Cine doreste...la fel, GRATIS, plateste doar transportul!
salut! vreau eu revistele depre IT, am sa-ti trimit adresa pe PM unde sa-mi trimiti coletul in caz ca nu locuiesti in Buc. Va multumesc si sa aveti o seara frumoasa!

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de Dan Arghirescu »

marius_dns scrie:
RomIce scrie:Maine pleaca catre tine revistele. Sa iti fie de folos!

Aceeasi situatie cu cateva reviste de IT: Chip, PC Practic 2006-2009. Bonus o revista Hustler!!! Din 2001!!! A costat o gramada de bani 49.500 lei! :))

Cine doreste...la fel, GRATIS, plateste doar transportul!
salut! vreau eu revistele depre IT, am sa-ti trimit adresa pe PM unde sa-mi trimiti coletul in caz ca nu locuiesti in Buc. Va multumesc si sa aveti o seara frumoasa!
Salut, eu sunt din Constanta, asa ca le voi trimite prin posta. In mesaj sa imi treci si numarul de telefon sa ne auzim la un telefon inainte de a trimite.
Ca si mai devreme, rezervat pentru tine .

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de Dan Arghirescu »

marius_dns scrie:am sa-ti trimit adresa pe PM unde sa-mi trimiti coletul in caz ca nu locuiesti in Buc.
Marius nu am primit adresa de la tine. Te rog sa imi trimiti un msg privat cu datele tale.

Multumesc!

marius_dns
Mesaje: 32
Membru din: Dum Mar 25, 2012 16:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de marius_dns »

RomIce scrie:
marius_dns scrie:am sa-ti trimit adresa pe PM unde sa-mi trimiti coletul in caz ca nu locuiesti in Buc.
Marius nu am primit adresa de la tine. Te rog sa imi trimiti un msg privat cu datele tale.

Multumesc!

sal! ai primit? de aseara am trimis dar nu stiu de ce nu a ajuns :?:

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Donez reviste pescuit

Mesaj de Dan Arghirescu »

marius_dns scrie:sal! ai primit? de aseara am trimis dar nu stiu de ce nu a ajuns :?:
Da, am primit.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”