A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Cum prindem crapi? Prin ce metode, ce tactici, ce tehnici de pescuit folosim?

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de cornelserbu »

gabi1 scrie:
esti convins ca este atras crapul de omega 3 ???
Grea intrebare... poate acceptati un raspuns ipotetic... :D
mi-e greu sa accept raspunsuri ipotetice cand vad cum sunt atrasi crapii de mamaliga lui dan si noi vorbim de acizi grasi esentiali omega 3 dintr-un ulei oarecare :shock:
dar...e bio ! :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de gabi1 »

mi-e greu sa accept raspunsuri ipotetice cand vad cum sunt atrasi crapii de mamaliga lui dan si noi vorbim de acizi grasi esentiali omega 3 dintr-un ulei oarecare :shock:
dar...e bio ! :D
:shock: Sunteti conservator :( ... "Omega" este totusi un brand mult mai respectabil decat mamaliga. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de cornelserbu »

gabi1 scrie:
:shock: Sunteti conservator :( ... "Omega" este totusi un brand mult mai respectabil decat mamaliga. :lol: :lol:
pluralul ma omoara :mrgreen:
singurul brand omega care e mai tare ca mamaliga e swiss made :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Baitshop Romania
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 168
Membru din: Lun Apr 28, 2014 18:43
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de Baitshop Romania »

cornelserbu scrie:
gabi1 scrie:
:shock: Sunteti conservator :( ... "Omega" este totusi un brand mult mai respectabil decat mamaliga. :lol: :lol:
pluralul ma omoara :mrgreen:
singurul brand omega care e mai tare ca mamaliga e swiss made :lol: :lol: :lol:
Personal folosesc acest ulei de 2 ani de zile si pentru mine a functionat , deci da , sunt convins , la fel cum sunt convins ca e atras de aminoacizi in stare libera ( numeroasele lichide nutritive ) .
Baitshop Romania
Web : http://www.baitshop.ro
Follow us on Facebook : http://www.facebook.com/baitshop.ro
Blog : http://www.baitshopro.blogspot.ro
Contact : 0751 955 588 / contact@baitshop.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de cornelserbu »

BS Marian scrie:Personal folosesc acest ulei de 2 ani de zile si pentru mine a functionat , deci da , sunt convins , la fel cum sunt convins ca e atras de aminoacizi in stare libera ( numeroasele lichide nutritive ) .
te rog sa ma scuzi !
n-as fi crezut ca e atat de important uleiul asta...presupun ca inainte de cei 2 ani nu-l foloeai si rezultatele intarziau sa apara, iar deodata...dar ce spun eu, mai bine ma abtin, caci intram in chimie si nu mi-a placut niciodata materia asta...
singurul ulei pe care-l foloseam era cel esential de piper negru, dar deja am aruncat sticluta si mi-am luat un litru de ulei de porumb...toti crapii sa vina la mineee! :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Baitshop Romania
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 168
Membru din: Lun Apr 28, 2014 18:43
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de Baitshop Romania »

cornelserbu scrie:
BS Marian scrie:Personal folosesc acest ulei de 2 ani de zile si pentru mine a functionat , deci da , sunt convins , la fel cum sunt convins ca e atras de aminoacizi in stare libera ( numeroasele lichide nutritive ) .
te rog sa ma scuzi !
n-as fi crezut ca e atat de important uleiul asta...presupun ca inainte de cei 2 ani nu-l foloeai si rezultatele intarziau sa apara, iar deodata...dar ce spun eu, mai bine ma abtin, caci intram in chimie si nu mi-a placut niciodata materia asta...
singurul ulei pe care-l foloseam era cel esential de piper negru, dar deja am aruncat sticluta si mi-am luat un litru de ulei de porumb...toti crapii sa vina la mineee! :D
1. Cine a spus ca inainte sa folosesc acest ulei nu am avut rezultate ?
2. Omul a intrebat , eu i-am raspuns , de unde concluzia ca acest ulei este atat de important ? Ti se pare ca am prezentat acest produs ca fiind o revelatie in materie de nade pentru crap ?

Ulei esential de piper negru ? Cand exista mamaliga ? Nu vad rostul ...

N-am inteles unde vrei sa ajungi cu aceste postari , dar daca ai o problema cu mine te rog sa ma cauti pe privat , numai bine .
Baitshop Romania
Web : http://www.baitshop.ro
Follow us on Facebook : http://www.facebook.com/baitshop.ro
Blog : http://www.baitshopro.blogspot.ro
Contact : 0751 955 588 / contact@baitshop.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de cornelserbu »

BS Marian scrie:
cornelserbu scrie:
BS Marian scrie:Personal folosesc acest ulei de 2 ani de zile si pentru mine a functionat , deci da , sunt convins , la fel cum sunt convins ca e atras de aminoacizi in stare libera ( numeroasele lichide nutritive ) .
te rog sa ma scuzi !
n-as fi crezut ca e atat de important uleiul asta...presupun ca inainte de cei 2 ani nu-l foloeai si rezultatele intarziau sa apara, iar deodata...dar ce spun eu, mai bine ma abtin, caci intram in chimie si nu mi-a placut niciodata materia asta...
singurul ulei pe care-l foloseam era cel esential de piper negru, dar deja am aruncat sticluta si mi-am luat un litru de ulei de porumb...toti crapii sa vina la mineee! :D
1. Cine a spus ca inainte sa folosesc acest ulei nu am avut rezultate ?
2. Omul a intrebat , eu i-am raspuns , de unde concluzia ca acest ulei este atat de important ? Ti se pare ca am prezentat acest produs ca fiind o revelatie in materie de nade pentru crap ?

Ulei esential de piper negru ? Cand exista mamaliga ? Nu vad rostul ...

N-am inteles unde vrei sa ajungi cu aceste postari , dar daca ai o problema cu mine te rog sa ma cauti pe privat , numai bine .
n-are sens sa continuam, fiindca tot n-ai sa intelegi ca impopotonarea unui amarat de ulei cu calitati posibil atractante pentru crap, nu face decat sa induca lumea in eroare :wink:
...pe privat mi-e putin frica sa te caut... :)
Cornel Serbu
Friends Carp Team

avatar
Mesaje: 133
Membru din: Joi Dec 10, 2009 18:52

A folosit cineva Ulei de porumb dulce?

Mesaj de avatar »

Eu ma gindeam la faptul ca crapul in baltile noastre recunoaste cel mai adesea ca hrana principala porumbul! In orice stare de unde si
Intrebarea fireasca: no fi mai bun acest ulei prin compusii lui organici recunoscut de crap? Si asimilat ca hrana mai inaintea altora?


Dincolo era mai ieftin!
dincolo era mai ieftin!!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap”