Decathlon Militari angajeaza pescar

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Decathlon Militari angajeaza pescar

Mesaj de clinci »

Decathlon Miltari angajeaza un al doilea consilier de vanzari pentru departamentul natura.Unul dintre criterii este ca cel ce isi doreste acest job sa fie pescar.Pentru detalii trimiteti CV la :radu.popean@decathlon.com .Bafta la interviu si sper, ca de aceasta data, cei cativa bagatori in seama de pe acest forum sa se abtina!
CPK

0721406017

Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Re: Decathlon Militari angajeaza pescar

Mesaj de clinci »

Rog un moderator sa stearga comentariile ce nu au nimic in comun cu subiectul.Ma vad nevoit sa adaug faptul ca, acest anunt il fac doar pentru a veni in ajutorul colegilor pescari ce isi doresc un astfel de job iar intamplarea face ca eu,am avut acces la o astfel de informatie.In trecut cand eu la randu-mi cautam un job as fi apreciat daca altcineva ar fi facut acest gen de anunt.
CPK

0721406017

Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Re: Decathlon Militari angajeaza pescar

Mesaj de clinci »

clinci scrie:Decathlon Miltari angajeaza un al doilea consilier de vanzari pentru departamentul natura.Unul dintre criterii este ca cel ce isi doreste acest job sa fie pescar.Pentru detalii trimiteti CV la :radu.popean@decathlon.com .Bafta la interviu si sper, ca de aceasta data, cei cativa bagatori in seama de pe acest forum sa se abtina!
CPK

0721406017

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”