daca e crap, e belgia - indicatii utile

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

:lol: :lol: :lol: Bai baiati ati luat-o razna. Vali ce le-ai facut? :lol: :lol: :lol: Uite in ce hal i-ai adus.

Administratore promovezi prostitutia? De asta cauti pe cineva s-o duca pe fita in parc? :lol:

Bai baieti reveniti-va.
Ce o sa ma fac cu voi in Belgia? :lol:

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Val a promis ca echipa castigatoare a C.C. va beneficia de serviciile Zinei,
BigAnushka va fi oferita pentru cea mai mare captura, iar ultimele doua...
deocamdata asteptam sa se trezeasca :lol:

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

[quote="cornel rosioru"]:lol: :lol: :lol: Bai baiati ati luat-o razna. Vali ce le-ai facut? :lol: :lol: :lol: Uite in ce hal i-ai adus.

Administratore promovezi prostitutia? De asta cauti pe cineva s-o duca pe fita in parc? :lol:

Bai baieti reveniti-va.
Ce o sa ma fac cu voi in Belgia? :lol:[/quote]
maestrul cornel,
ce sa facem, vorba lui val, mai radem si noi ca cine stie ce ne mai asteapta la hobaia (poate vin totusi...), o caldura, o tordada...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Vali

Daca vii la Hobaia standul tau va fii neincapator. Multi iti vor cere adrese si locuri de vizitat in Belgia. :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Maestre nu te lua de fiimea in contextul asta ca va curge singe ! :lol: :lol: :lol:
Saraca are 8 anisori si inca crede in Dumneata ( Mos Craciun :lol: :lol: :lol: :lol: )
Astea sunt propuneri de distractie in Belgia - cine nu doreste poate vizita un muzeu de arta , o galerie foto , poate viziona un film tradus in valona veche , poate face niste crochiuri dspre ceva catedrale , poat eda fuga la Amsterdam sa ia ceva iarba sau poate participa la un simpozion despre andropauza la barbati si efectele ei secundare asupra salontei de Cassien :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Da tu ce dracu ai inteles? Am spus ca o trimiti de acasa ca sa-ti faci tu de cap.
Cit despre andropauza iti pot arata cum stau cu ea. :lol: :lol: :lol:

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Purisanca din poza,cea care mi-a fost propusa e foarte buna pt. Coco deoarece el este fiert pe bizar.:lol: :lol: Deci o sa zic pas si o sa o las pt Coco. :lol: :lol: Eu ma bag la cele doua din prima poza,care sunt mai pe placul meu. :wink:

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Administratore... este cel mai tare subiect de pe aceste SITE-URI de crap :lol:,am vazut multe la viata mea (si bune) dar asemenea GRAFICA este de exceptie ,esti tare :wink: :wink: :wink:
Nea Cornele cred ca vei pescui singur daca baietii intalnesc asa ceva in Belgia :lol: dar nu te supara pe ei :roll: sunt tineri si aprigi :lol: ce matale acum 20 de ani in urma nu lasai orice ptr......o asemenea intalnire.....sau si acum...... :shock: iti place blonda aia(inalta...frate,nu stiu ce m-as face eu cu statura de 1.70m :cry: ) :?:
Hai pa ca se foieste vulpea pe langa mine(nevasta-mea) :wink:

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

eeeeeeeee pai daca e asa frumos in Belgia, vin si io (preparator psihic), medic in echipa sau gasesc io ceva.
stati asa ca n-am stiut pana acum despre ce este vorba in propozitie. acum dau fuga sa cumpar bilete la barul ala de pe strada Rumenige sau cum ii zicea Vali Vesa.
mama da cat marar pa saraca fata aia din poza .... dac-o vede cainele meu intra-n catalepsie sexuala.

ce mai Nea Cornele, poti conta si pe mine ca preparator psihic al echipei.


Moose
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Pai tocmai aici e problema Gabriele. Mi-e teama ca vine Valul(nu Val :lol: ) si ne ia pe toti. Ar mai fii o solutie. Noroc cu Tata Nitu. Numai el poate salva situatia.
Niki, vad ca te-ai baga la asa o nenorocire. :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”