POPULARI

http://www.hermes-peris.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, iohann, florin masu, voicuionut

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: POPULARI

Mesaj de popescu59 »

(Poti sa ma treci si pe mine pe lista langa ei, nici eu nu sunt de acord cu rautatile gratuite.....)

Vladut
La tine si la inca citiva de pe aici rautate gratuita este cind ii spui omului in fata adevarul , acum mai nou cind spui adevarul inseamna ca esti rautacios .
Nu as avea nici un motiv sa fiu rautacios la adresa Perisului nu nu , mai ales cind cei care se ocupa de acesta balta au facut cam tot ce au scris ca vor face.
Am uitat sa va spun ca stiam de unde vor lua peste si ca in aceasta perioada se poate ca lacul sa fie inghetat.
Asa ca asteptam sa vedem la primavara balaurii de 15-25 de kg.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: POPULARI

Mesaj de Vladut Mateianu »

popescu59 scrie:(Poti sa ma treci si pe mine pe lista langa ei, nici eu nu sunt de acord cu rautatile gratuite.....)

Vladut
La tine si la inca citiva de pe aici rautate gratuita este cind ii spui omului in fata adevarul , acum mai nou cind spui adevarul inseamna ca esti rautacios .
Nu as avea nici un motiv sa fiu rautacios la adresa Perisului nu nu , mai ales cind cei care se ocupa de acesta balta au facut cam tot ce au scris ca vor face.
Am uitat sa va spun ca stiam de unde vor lua peste si ca in aceasta perioada se poate ca lacul sa fie inghetat.
Asa ca asteptam sa vedem la primavara balaurii de 15-25 de kg.
Cine si ce te recomanda pe tine ca detinatorul adevarului suprem ?
Nae, faptul ca iti dai cu parerea nu inseamna si ca ai dreptate....

Ps F. urat ca vb asa de Doru, un mare caracter..... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: POPULARI

Mesaj de popescu59 »

Vladut nu detin eu adevarul suprem eu nu am facut altceva decit sa imi dau si eu cu parerea defapt cum fac multi pe aici problema este ca in majoritatea cazurilor iese asa cum am spus eu.
Lui doru i-am spus frumos de mai multe ori sa isi vada de ale lui ,si sa nu mai inceapa cu arogante unde postez eu ca va primi raspunsurile pe masura .
El a inceput un atac iar eu i-am dat replica, asa ca nu vad unde este marele caracter.

Este exact ce mi-ai spus tu mie cindva ca daca mai scriu aici ceva despre o anumita persoana voi primi replica de rigoare .

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: POPULARI

Mesaj de viper28 »

Sunt un pescar care in 2014 aproape toate partidele le-a facut pe Peris (si au fost destul de multicele). I-am cunoscut pe Iohann, pe Florin Masu si pe Ionut Voicu. Pe Iohann mai putin, dar cu ceilalti 2 am tot interactionat. De aceea ca pot spune ca sunt oameni de cuvant, ne-au ajutat cu sfaturi, cu tot ce am avut nevoie sa desfasuram partide foarte frumoase pe Hermes Peris. Sunt sigur ca daca au spus ca vor face populari de o asemenea amploare chiar o vor face. Cei ce comenteaza rautacios - nu ar fi mai bine sa asteptati primavara si apoi, daca nu s-au facut popularile mentionate, sa comentati? La anu' mai mult ca sigur 90% din partidele mele se vor desfasura acolo.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: POPULARI

Mesaj de doru_croc »

popescu59 scrie:El a inceput un atac iar eu i-am dat replica, asa ca nu vad unde este marele caracter.
Te bagi in seama pe unde apuci, iar rezultatul este ca te faci de fiecare data de rahat.
Ceea ce consideri tu o replica de regula nu se poate califica in acest capitol. Sunt doar parerile unui .......
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: POPULARI

Mesaj de gabi1 »

Ofticosilor, sunteti pricinosi pa naie ca e barosan. De Sf. Nicolae a venit la el moshu inemediat. :arrow:

Imagine
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: POPULARI

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie:.....ca va primi raspunsurile pe masura .
Total oftopic dar esti un ...... meschin mestere.
Nu mai bine te duci tu si aberezi pe topicul tau cu baltoaca perfecta?Acolo e singurul loc unde poti sa te periezi singur fara ca nimeni sa-ti spuna .........
Cum iesi in lume, cum o iei pe aratura. Daca ai abera in stilul care te-a facut celebru te-ar lasa lumea in plata ta,deh asa-i cu nevinovatii... dar sa ataci asa aiurea un om...chiar nu se face.
Vezi-ti de alevinii si mormolocii de la Lazar si lasa oamenii seriosi sa faca treaba.

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: POPULARI

Mesaj de Alexandru Popescu »

popescu59 scrie:Ce gluma buna -balta inghetata tun .

Adica se pleaca sa se aduca pesti de 10.000-15000 de eu si nu se programeaza actiunea :lol: :lol:

Adica se pleaca ca la piata , terminati cu glumele astea .Poate oamenii au plecat intr-o mini vacanta .
Pescuitul si incarcarea pestelui de la furnizori din tara si mai ales de afara este facut dupa un program , se face programare se vorbeste incontinu pina ajungi sa preiei marfa , nu pleci sa ei peste ca de la piata.

(in aproximativ 10 zile urmeaza o noua transa de populari astfel:
2 tone 6-8kg
4 tone 8-10kg
5 tone 10-25kg)

Daca nu este o gluma aceasta transa de populari ar costa undeva peste 50.000 eu.
In Hu pestele 5-8 kg undeva la 4-7 eu ,8-10 kg pe la 8-10 eu iar cel de 10-25 kg peste 15 ei kg.

Mi se pare o suma foarte mare de investit intr-o singura transa. Acum ramine sa asteptam sa vedem ce si cum.


Este maxim omul, cu siguranta tine umbra pamantului degeaba.Sunt perfect deacord cu idea lui daca ar fi fost la populare, ar fi cantarit fiecare crap si apoi cu dovezi sa vina sa comenteze.
...

delcea_sergiu
Mesaje: 163
Membru din: Mie Apr 17, 2013 0:13
Puncte: 0
Localitate: Buzau
Contact:

Re: POPULARI

Mesaj de delcea_sergiu »

Balta este deschisa saptamana aceasta? Un numar de telefon pt o rezervare miercuri, 2 standuri m-ar interesa. Multumesc.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: POPULARI

Mesaj de iohann »

delcea_sergiu scrie:Balta este deschisa saptamana aceasta? Un numar de telefon pt o rezervare miercuri, 2 standuri m-ar interesa. Multumesc.
este deschisa.cp.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “HERMES - PERIS”