produse SipCarp

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

cristirac1980
Mesaje: 667
Membru din: Joi Dec 05, 2013 8:51
Puncte: 0
Localitate: baia-mare
Contact:

Re: produse SipCarp

Mesaj de cristirac1980 »

[quote="ingerasdefoc"]MS "SHAHJABAN" :) Cortul e super ok.am prins pe Horgesti si vreme rea si sunt multumit.la banii astia nu ai cum sa mai faci pretentii.foarte incapator!


scz de off... despre ce cort este vorba? ce inaltime are?
vreau si eu sa-mi iau unul pt sezonul viitor , cel pe care il am nu ma satisface la inaltime :) ( este vb de prologic new green deluxe one man)

ms

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: produse SipCarp

Mesaj de shahjaban »

eu sunt brasovean si mi-a fost foarte usor sa folosesc produsele Sipcarp ...de care sunt foarte multumit ...Eram o data la el in magazin cand a venit omul si grabit fiind (pleca la un pescuit) a luat de pe raft la repezeala vreo 7-8 pungi de bile si a plecat , acest lucru mi-a intarit increderea in produsele lui..
Dragos C. - Brasov

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: produse SipCarp

Mesaj de shahjaban »

cristirac1980 scrie:
ingerasdefoc scrie:MS "SHAHJABAN" :) Cortul e super ok.am prins pe Horgesti si vreme rea si sunt multumit.la banii astia nu ai cum sa mai faci pretentii.foarte incapator!


scz de off... despre ce cort este vorba? ce inaltime are?
vreau si eu sa-mi iau unul pt sezonul viitor , cel pe care il am nu ma satisface la inaltime :) ( este vb de prologic new green deluxe one man)

ms
cortul ?? parca un Kings Palace MST 10000 de la Anaconda este .....a postat ingeras o poza cu cortul montat in fata blocului...si era foarte multumit de inaltimea lui ..:D
Dragos C. - Brasov

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: produse SipCarp

Mesaj de ingerasdefoc »

Pai daca omul le foloseste iti dai seama ca nu doarme pe malul apei:))

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: produse SipCarp

Mesaj de ingerasdefoc »

cristirac1980 scrie:
ingerasdefoc scrie:MS "SHAHJABAN" :) Cortul e super ok.am prins pe Horgesti si vreme rea si sunt multumit.la banii astia nu ai cum sa mai faci pretentii.foarte incapator!


scz de off... despre ce cort este vorba? ce inaltime are?
vreau si eu sa-mi iau unul pt sezonul viitor , cel pe care il am nu ma satisface la inaltime :) ( este vb de prologic new green deluxe one man)

ms

Cristi este vorba de Anaconda Tepee twin skin 205 cm
mai inalt ca asta nu cunoscm..are 2.05 m Inaltime
atasez cateva poze sa ti faci o idee ;)

cristirac1980
Mesaje: 667
Membru din: Joi Dec 05, 2013 8:51
Puncte: 0
Localitate: baia-mare
Contact:

Re: produse SipCarp

Mesaj de cristirac1980 »

super fain cortul...cred ca m-ar satisface :)...eu am 1.92 inaltime si cand dau sa ies in fuga din al meu la un run, plec cu tot cu cortul.
ms pt poze, o sa caut mai multe specificatii despre el si poate il achizitionez si eu.

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: produse SipCarp

Mesaj de ingerasdefoc »

nou e vreo 2000 de lei.eu il am de la TATA Nitu si l am luat cu 1000 de lei.e impecabil!
nu i fac reclama dar parerea mea e ca nu are rost sa platesti dublu si sa iei acelasi produs.

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5358
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: produse SipCarp

Mesaj de Bogdan Zaharia »

uite un cort frumos si foarte spatios
Dimensiuni: 505cm x 300cm x 190cm, dimensiuni de transport: 30cm x 30cm x 125cm, greutate: 25.5kg
;)
Fişiere ataşate
cort-pelzer-home.jpg
cort-pelzer-home.jpg (89.77 KiB) Vizualizat de 1706 ori
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: produse SipCarp

Mesaj de ingerasdefoc »

E frumos cortul dar nu e cu mult mai mare decat Tepee si plus de asta e mic pt el ca are 1.92 inaltime.de asta am recomandat Anaconda .daca stau bine si ma gandesc nu e nici o diferenta la spatiul interior in afara de inaltime si designul spatiilor de aerisire

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”