Aderari Claumar-Insoft

http://www.claumarpescar.ro

Moderator: CLAUMAR PESCAR

Scrie răspuns
Avatar utilizator
CLAUMAR PESCAR
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 500
Membru din: Dum Sep 06, 2009 9:46

Aderari Claumar-Insoft

Mesaj de CLAUMAR PESCAR »

Va invitam pe toti impatimitii pescuitului la crap, in data de 28.02.2015 la restaurantul Casa Florescu situat in B-dul Timisoara, Nr. 82, la ora 14:00, sa va alaturati celui mai puternic club profesionist de pescuit la crap din Romania. Intalnirea va fi antrenanta si plina de voie.
La eveniment va participa intregul lot al Clubului Profesionist de Pescuit la Crap CI Carp Team: Claudiu Popa, Cristian Aciubotaritei, Marius Popa, Iohann Kraus, Radu Badica, Ionut Voicu, Florin Masu, Radu Lixandru, Nelu Capitanu, Alexandru Mihai (Maxx), Stanciu Florian (Pelete), Andreea Aciubotaritei.Membrii clubului beneficiaza de o serie de avantaje la accesul pe balti de pescuit sau la achizitia de produse si servicii, iar lista de beneficii este completata periodic.

Beneficiile membrilor Clubului Profesionist de Pescuit la Crap CI Carp Team:

I. Reduceri la taxele de pescuit pe baltile:

· Peris 20%
· Lazar 10%
· Sulimanu 10%
· Greaca Cercani 10%
· Darvari 10%
· Moara Vlasiei 10%
· Magura 9 10%
II. Reduceri la achizitia de produse din magazine de pescuit

· Claumar Pescar 10%
· Famous Fishing Brands 10%

III .Alte reduceri la achizitia de produse / servicii :

· Cobre Zarguzon 10%
· Navitas 10%
· RB Baits 10%
· Nada Claumar 10%
· Restaurant Casa Oprescu 10%
· Tempera Advertising 10%
· Majestik Print 10%
Clubul CI Carp Team organizeaza periodic intalniri, fie pe balta, fie in locatii inchise, la care sunt invitati toti membrii clubului. In 2015 vom organiza o serie de workshop-uri pe teme diverse si vom lansa Academia de Pescuit, care va reprezenta platforma prin care se vor recruta noi membri pentru lotul mare, care participa la cele mai importante competitii de pescuit la crap.
Si ce este cel mai important … fiecare membru are sansa sa evolueze in cadrul clubului.

Taxa de aderare este de 50 euro, iar cotizatia anuala platita de fiecare membru al clubului este tot de 50 euro. In baza taxei de aderare fiecare membru va primi o legitimatie de apartenenta la Clubul Profesionist de Pescuit la Crap CI Carp Team, pentru care trebuie sa aduca o poza de tip buletin, si un tricou cu insemnele clubului.

Avatar utilizator
Nik 2530
Mesaje: 346
Membru din: Vin Sep 06, 2013 13:49
Puncte: 0
Localitate: Bacau / Moinesti

Re: Aderari Claumar-Insoft

Mesaj de Nik 2530 »

Salut,
Am vazut anuntul de pe facebook si as dori sa ma inscriu si eu in clubul vostru, astept un raspuns daca il pot suna pe dl Popa.
Respect,
Dragos Maxim
ENJOY FISHING CLUB-ROMANIA

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Aderari Claumar-Insoft

Mesaj de iohann »

Nik 2530 scrie:Salut,
Am vazut anuntul de pe facebook si as dori sa ma inscriu si eu in clubul vostru, astept un raspuns daca il pot suna pe dl Popa.
Respect,
Dragos Maxim
salut,
poti sa-l suni, sau sa treci direct pe la magazin.
numai bine.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “CLAUMAR PESCAR”