Comunicat - Bogdan Guguianu

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bogdan Guguianu
Mesaje: 60
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de Bogdan Guguianu »

Stiti foarte bine ca nu imi place sa scriu pe forumuri. De aceea nu voi raspunde la nici o postare ulterioara. M-am implicat in acest proiect cu convingerea ca se poate schimba ceva in bine. Pentru cei ce nu stiu eu am redactat o mare parte din regulamentele ce au fost citite, adnotate, aprobate si semnate de catre organizatori. In naivitatea mea (desi sunt patit) am crezut ca s-a ajuns la un numitor comun. Din pacate interesele individuale si de grup vor prima intotdeauna asupra interesului principal al competitiei, interes pe care cred ca toata lumea l-a uitat de mult: un lot puternic rezultat in urma unei competitii cu sanse egale pentru concurenti si cu un regulament unic pentru toate etapele. Din pacate din punctul meu de vedere, totul nu este decat inca o demonstratie de forta. Jocul nu este decat unul singur : Cine este seful face ce vrea. Un lucru insa mi-e clar: pescarii de crap nu sunt in stare sa se organizeze si nu vor fi in stare multi ani de-acum incolo. Deja acest turneu capata valente de vodevil ieftin si cred ca asta este abia inceputul. Dar nu disperati, se va revizui, dar nu se va schimba nimic.
Cat despre mine nu mai pot sa apartin unei cauze in care nu mai cred.
Cei care ma cunosc stiu ca sunt un jucator de echipa. O echipa este formata din 2 pescari. Coechipierul meu este Sorin Rudeanu. Chiar daca nu sunt intrutotul de acord cu el, are sprijinul meu neconditionat.
Prin urmare va aduc la cunostiinta retragerea mea din calitatile de observator AVP si Manager al Echipei Nationale.
Am tolba plina !

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de victorash »

Se ingroasa gluma!...cine mai urmeaza?...
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de Vali Vesa »

Incet-incet, toate ideile frumoase, toata munca, se duc p.lii de suflet... :evil:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de Floreatza »

Gogule,ce puneti la cale? :roll:

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de vali dumitru »

Faceti int-un fel si reveniti asupra deciziilor ca altfel in Franta oricare ar fi lotul nu o sa faca treaba. Si-asa lotul nu o sa fie sudat, bagi ca nu o sa aiba nici oameni cu experienta care sa dea informatii la fata locului.
Valentin Dumitru

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de mirceaef »

valentin dumitru scrie:Faceti int-un fel si reveniti asupra deciziilor ca altfel in Franta oricare ar fi lotul nu o sa faca treaba.
ba or sa faca, vali, o sa vina directorul turneului, o sa le arate limbile ceasului, o sa dea eficient din maini de la 10 la 14 si or sa ia aurul mondial! simplu.

cine dreaq are nevoie de gogu si piticu? astia doi daca vor il imbraca din cap pana in picioare pe directorul turneului in cupe si medalii mondiale! cu toate astea, directorul turneului, the famous victor oana, ne demonstreaza cum se pisha el eficient si pe gogu si pe piticu. si poate ca asa merita amandoi, sa-si vada dreaq de business nu sa se bage in organizarea cn. ce cauta ei acolo?
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comunicat - Bogdan Guguianu

Mesaj de Floreatza »

Nea Victore,astea vor sa-ti faca manevra! :mrgreen:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”