Cancan-uri Hobaia

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Radu Badica

pai tu de lansare la distanta te vaiti ???? Tu care rupi 2 - 3 lansetele pe an ?? Ma chemai si rezolvai problema cu Adi Burada !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Altfel felicitari pentru strategema din ultima zi - pe mine m-ai pacalit !!!

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Nu era vorba ca nu puteam sa lansez dar mi-a placut munca pe care au facut-o baietzii eu nu aveam de ce sa pescuiesc la distanta ca malul peste drum de mine prezenta un golf si nu ma apropiam de el ca adrian b. iar peste toate astea intre tony si vladeanu cumva asa pe o diagonala este podul vechi ce leaga cele doua maluri. In dreptul meu nu era nimic asa ca mai bine am pescuit pe la 90 de metri cu bilele mele fermecate care au facut diferentza. :lol:
Radu Badica

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@val
@radu badica
@samd
pentru a progresa in nobila arta a carp-fishing-ului nu trebuie sa va raportati rezultatele intr-o competie la cele ale lui vladeanu [desi pe mine sincer ma flateaza atentia pe care mi-o acordati] ci sa tintiti treptele inalte ale podiumului!
vladeanu mai face si greseli, iar pt voi consolarea ca l-ati depasit in clasament cu cateva sute, mii, de grame s-ar putea sa va dauneze in viitor
va sarut din spatiul shenghen!
The One Team

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@:Toni: No problem!! Nu ai facut nimic gresit din punctul din vedere al regolament de concurs, eu sincer nu inteleg care este problema. Sa folosesti strategie pentru sa nu prinda alti (voluntar sau involuntar) este o tecnica folosita in toata europa in "special" in tara, SI IERTATIMA DAR CU 4 KG. DE PORUMB (care era si la inmuiat de o septmana...) ABIA A GUSTAT NADA UN TEN DE 6 KG. !!Toni: trebuia sa i lasi sa prinda si ei :lol: :lol: Valpi, nu aceasta este esplicatia, cautati altceva :wink:
Numai bine.
RESPECT, Musaro Adriano

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Si noi am gresit, nadind cu prea mult porumb, ceea ce a dus la lipsa trasaturilor.La boiles, nici o trasatura.Si am avut boilesuri de calitate: ready made de la Solar.Singura problema care am avut-o pe timpul concursului au fost ragetele si injuraturile care se auzeau de la cateva sute de metrii si erau emanate de o persoana aflata intr-o avansata stare de ebrietate. Din pacate arbitrii nu au luat nici o masura.

@musaro
Acum ai devenit si expert la ten, pomanagiule? Mai bine ne-ai invata cum se maninca broastele si mai ales cum se omoara.La Hobaia nu au mai fost arbitrii tai ca sa mai poti cistiga. Nu te uit....

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Ciao Ilarion ce faci? Mi am dat seama ca cu tine sa porti o discutia civilizata si "tecnica" (daca cumva stii ce inseamna..) este foarte greu. Vreau totusi sa te zic un lucru: O reusita de o partida nu depinde numai de un boiles (cu tot ca si un paralizat mental as fi prins cu boiles acee.. :lol: )dar depinde mult de cine le foloseste si cum le foloseste. Normal ca daca nu ai pescuit niciodata la boiles (acest se intelege de la scrisorile tale anteriore) nu poti sa pretinzi sa devi un expert intr-o data (am uitat ca ai fost campion nu stiu unde.. :shock:). Eu la premiera de la Hobaia am venit sa felicit castigatorilor, si tare am uitat ca erai acolo si tu, daca nu, ti as fi cautat. Pacat.. Daca tot nu ma uiti de ce nu ai venit la mine la hobaia sa ma inchidi gura personal? Esti un las care se ascunde in spate la o tastatura, dar imi esti simpatic, intr'un fel : fara tine nu as rade asa de des. Oricum acuma imi do seama din ce taraba esti si dece ma ataci, dar cum te am spus o data o sa platesti si tu nota de plata, nu poti sa te ascunzi in etern.
Ignoranta se plateste scump taranoi. Saluta pe prieteni toi.
ps. apropo eu am luat ten care tu poti numai sa visesi.Ciao taranoi :wink:
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Apropo pe ce loc ai iesit la hobaia?
RESPECT, Musaro Adriano

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

ilarion

Mesaj de Olandezu' »

Chiar ati participat la Hobaia domnule ilarion? pe ce loc ati iesit,42 cumva? :twisted: :P Eu zic mai bine sa va vedeti de treaba dumneavoastra si sa invati sa pescuiti un pik domnu ilarion si dupa aia sa vb de altii.Stiti cumva domnu ilarion cum arata un ten la 7kg? :D.
BIG FISH_CARP TEAM

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Vladeanu

lasind la o parte modestia ta de Belgia ( te-ai stricat pe acolo :lol: :lol: ) ti-am mai zis ca esti bun . Pentru mine e suficient reperul dat de persoana ta . Macar de te-as bate pe toate baltile pe unde te-as prinde !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@musara
Bulangiule ras pe picioare, eu ce-am avut de spus, am spus. Stie toata lumea ce s-a intimplat la Dirvari, chiar daca tu o dai in gluma si joci teatru italienesc. Cu amenintarile las-o mai moale ...

@olandezu
Mai tata, nu cred ca este prb ta si nu cred ca vrei sa-ti faci dusmani de dragul de a apara un italian poponar(apropo, esti ras si pe popou ? :D )
Cat despre ten draguta, afla ca am pescuit vreo 100 !!!! de zile la Sarulesti, daca stii unde este.


PS Scuze cititorilor, am incheiat aceasta discutie ! Voi mai posta doar la subiect.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”