Shimano a castigat prin neparticipare!

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Încuiat
Osiris
Mesaje: 550
Membru din: Mar Dec 08, 2009 22:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de Osiris »

carbocalm scrie:Dl. Osiris aveti din intamplare o filmare cu tunul de nadire cu boilies in actiune?
De ce l-ati vandut?
Nu vrei si adresa mea de Facebook, adresa de acasa, CNP-ul, nr. de la masina, cat port la pantof?
Cam multi securisti pe aici.

Osiris
Mesaje: 550
Membru din: Mar Dec 08, 2009 22:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de Osiris »

ionut72 scrie:
Osiris scrie:Daca tu, din intreg contextul respectiv, ai ajuns la concluzia asta....................
Nu, am ajuns la concluzia asta cand m-ai acuzat, fara dovezi, ca postez doar pentru recompensa de la Hakuyo! Masoara-ti cuvintele si gandeste (daca esti in stare) inainte sa postezi acuze!
Ba (a se citi Ba, nu bah), daca imi aduc bine aminte....... este cam a doua oara cand semnalizezi chestia asta.


Citat:
Scuze, dar glume de genul asta (.. de cartier) nu se fac la un CM, daca eram in juriu sau reprezentam vreo firma in cauza ii dadeam in judecata pt defaimare.


:lol: :lol: :lol:

Ce se mai iau unii in serios! Ce ravagii a facut săpalarea de creiere oficiala si obligatorie in capul unora!

Citat:
SI, DA, SUNT MANDRU CA SUNT PROST


:lol: :lol: :lol:

Si ca sa semnalizezi ai scris si cu majuscule! Macar daca puneai niste ghilimele ... ceva :lol: :lol: :lol:

_________________
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

carbocalm
Mesaje: 513
Membru din: Joi Mai 16, 2013 21:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de carbocalm »

Osiris scrie:
carbocalm scrie:Dl. Osiris aveti din intamplare o filmare cu tunul de nadire cu boilies in actiune?
De ce l-ati vandut?
Nu vrei si adresa mea de Facebook, adresa de acasa, CNP-ul, nr. de la masina, cat port la pantof?
Cam multi securisti pe aici.
Nu vreau celelalte informatii . Vroiam sa imi cumpar si eu unul si de aceea v-am solicitat feedback-ul.
Multumesc anticipat.

carbocalm
Mesaje: 513
Membru din: Joi Mai 16, 2013 21:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de carbocalm »

Osiris scrie:
ionut72 scrie:
Osiris scrie:Daca tu, din intreg contextul respectiv, ai ajuns la concluzia asta....................
Nu, am ajuns la concluzia asta cand m-ai acuzat, fara dovezi, ca postez doar pentru recompensa de la Hakuyo! Masoara-ti cuvintele si gandeste (daca esti in stare) inainte sa postezi acuze!
Ba (a se citi Ba, nu bah), daca imi aduc bine aminte....... este cam a doua oara cand semnalizezi chestia asta.


Citat:
Scuze, dar glume de genul asta (.. de cartier) nu se fac la un CM, daca eram in juriu sau reprezentam vreo firma in cauza ii dadeam in judecata pt defaimare.


:lol: :lol: :lol:

Ce se mai iau unii in serios! Ce ravagii a facut săpalarea de creiere oficiala si obligatorie in capul unora!

Citat:
SI, DA, SUNT MANDRU CA SUNT PROST


:lol: :lol: :lol:

Si ca sa semnalizezi ai scris si cu majuscule! Macar daca puneai niste ghilimele ... ceva :lol: :lol: :lol:

_________________
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!
:lol: :lol: :lol: Nu cred asa ceva

Osiris
Mesaje: 550
Membru din: Mar Dec 08, 2009 22:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de Osiris »

Feedback, pe un alt topic, nu aici, ca mai stii... maine apare unul la sfert de pret.
Ultima oară modificat Mie Mar 11, 2015 17:35 de către Osiris, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de ionut72 »

Daca vrei respect de la ceilalti, invata sa-l meriti, nu te repezi sa te dai cu parerea despre lucruri de care n-ai habar si sa dai cu mucii-n fasole! Continuand in felul asta nu faci decat sa-ti transformi propria caracterizare in renume.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de DumiD »

Osiris scrie:Feedback, pe un alt topic, nu aici, ca mai stii... maine apare unul la sfert de pret.
si te scoate de pe piata :lol:

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de kelu84 »

In sfarsit CIRC. Yuhuuuuu :mrgreen: :mrgreen:
Ma plictisisem rau dupa disparitia "popetelui"

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Shimano a castigat prin neparticipare!

Mesaj de ionut72 »

Dane, nu prea folosesc eu produsele tale, dar fo 20-30 de kg de mamaliga Hakuyo moca, tot m-ar coafa! Crezi ca pot intra in posesia lor pana la sfarsit de saptamana (eventual le timiti cu citatia aia) :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de osc1or »

Ionut, recunoaste ca ai geanta plina de plumbi si momitoare hakoyu. E clara treaba ca esti fanboy!!
Critic echilibrat

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”