New Direction K9

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
Florin Coacaza
Mesaje: 91
Membru din: Mar Aug 13, 2013 23:35
Puncte: 0
Localitate: Turda/Ploiesti

Re: New Direction K9

Mesaj de Florin Coacaza »

Despre ce magazin e vorba? De unde se pot cumpara?

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: New Direction K9

Mesaj de Madalin Dirla »

La banii astia ai multe alte optiuni :wink: !


New Direction scrie:http://www.crapmania.ro/forum/marele-ba ... it=oldcarp

lista pe care colegul a prezentat-o mai sus e o gluma.... Noi suntem unicul importator in romania ptr acesti senzori iar pretul ptr un set de 4+1 e de 325 euro !
mai multe detalii gasiti in link-ul de mai sus !

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: New Direction K9

Mesaj de New Direction »

Alte modele nu au toate aceste functii....desigur, fiecare pescar isi cumpara ceea ce ii place si ceea ce isi permite...
In scurt timp vom furniza si alte produse, cum ar fi nada , momeli, lansete, mulinete, corturi( Import polonia ).
Produsele noastre sunt de cea mai buna calitate, noi avand o alta viziune asupra bussines-ului....dorim sa vindem doar produse de calitate si nu ne bazam pe cantitate !

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: New Direction K9

Mesaj de New Direction »

De ex. vom avea o.nada la 750g, 11-12 lei , cu aroma de guma turbo, cum era ea odata...pescarii care vor deschide o punga isi vor da seama de calitatea ei...vor observa calitatea componentelor din care e compusa, a peletelor, a boilesurilor sfarmate din aceasta nada...
Desigur, la acest pret se poate achizitiona o punga de nada la 1-1.5kg...dar de diferite calitati...
Vom.avea si o varianta la 5kg, ptr rauri si pt balti, de calitate f. buna, la 30-35 lei. Nu este necesara adaugarea altor aditivi !
Avem peste 8-9 luni de cand testam aceste produse si le vom introduce pe piata doar pe acelea pe care le consideram ca sunt de calitate si ca isi merita fiecare banut !

Ahotnic
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Sep 03, 2011 10:25
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: New Direction K9

Mesaj de Ahotnic »

Daca se puteau conecta senzorii la telefon fara sa mai cumperi si statia, eu unul le dădeam un mare plus. Asa nu mi se par decat aceeasi Marie cu alta palarie. Iar pretul e enorm pt niste senzori din china... Au rezolvat treaba cu aplicatia pe market? Ca nu funcționa cand am downloadat-o

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: New Direction K9

Mesaj de New Direction »

nash, prologic, etc...toti isi fabrica produsele in china. Importanta e calitatea lor...un produs de calitate intotdeauna va costa... mie imi functioneaza aplicatia pe android

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”