`Formula concurs

http://www.hermes-peris.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, iohann, florin masu, voicuionut

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

`Formula concurs

Mesaj de petre iulian »

pe cand un concurs pe acest regulament ? Un concurs de `grei :wink:


Balta impartita in 2-3 sectoare (A-B) -(A-B-C)-- voi stiti mai bine in cate sectoare este mai bine

Pe fiecare sector se vor intocmi 2 clsamente separate , unul bazat pe CANTITATE si unul bazat pe CALITATE unde punctaza cei mai mari X pesti (depinde de durata numarul pestilor )

Castigatorii concursului sunt echipele cu cel mai mic nr de puncte de pe cele doua/trei sectoare in urma adunarii punctelor din cele doua clasamente.In caz de egaliate de puncte va castiga echipa clasata mai bine in clasmentul de cantitate.

premii 1,2 si 3 la general :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: `Formula concurs

Mesaj de iohann »

Ce sa mai sectorizezi Iulica :roll: ...nu vezi ca sunt surprize de la concurs la concurs!
Locul tau si a lu Ospataru, erau de sectorul c! Unde le bag eu acum la cupa RBaits?! :lol: :lol:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: `Formula concurs

Mesaj de petre iulian »

Eu zic ca tot in C sa le bagi :wink:

Noi, niste `franti dupa spusele unora , pe standul 12 am nadit peste 100 kg de boiliesuri si peste 20 kg de pasta ..... Era singura noastra sansa sa nadim mult si sa-l asteptam la `papa :D .

Nu cred ca-si permit asa multi sa nadeasca asa mult .... :wink:
Dupa parerea mea, standurile 3-8 sunt cele mai bune si e greu sa le faci fata :wink:

oricum balta este super si-ti ofera mari surprize :wink: Felicitari pentru ce faceti acolo .Jos palaria !!!
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

FLORIN61
Mesaje: 338
Membru din: Sâm Iun 25, 2011 20:05
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: `Formula concurs

Mesaj de FLORIN61 »

iulica.....poti nadi si 300kg nada si pe un loc bun si pe un loc prost!noi am folosit 25 kg bile...poti castiga un concurs cu cateva kg de bile nadite unde trebuie.idea ta este una ok dar pe peris sant surprize la fiecare concurs ...numai bn!!!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “HERMES - PERIS”