TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

CARE ESTE MAGAZINUL TAU DE PESCUIT PREFERAT?

TOTAL FISHING
148
26%
BIG FISH
144
26%
CLAUMAR FFB
57
10%
crapmania.ro
31
6%
MARELE PESCAR
49
9%
DAN MITRANESCU
66
12%
DOCTOR FISHING
21
4%
CARP DISCOUNT
9
2%
SPORT-WEEKEND.RO
6
1%
ALTELE
28
5%
 
Voturi totale: 559

marius.mohan
Mesaje: 157
Membru din: Sâm Aug 01, 2009 16:37
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de marius.mohan »

Am cumparat anul trecut o lanseta de la BF.Datorita unui accident caznic am reusit sa rup unul dintre tronsoane.I-am rugat sa imi aduca acel tronson dar mi-au raspuns ca producatorul nu ofera piese de schimb.Am luat legatura cu cei de la TF si mi-au adus la comanda acel tronson.Mai departe trageti voi concluziile care dintre cele 2 este de incredere.


Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk

gaby_po23
pescar de competitie
Mesaje: 1094
Membru din: Joi Oct 15, 2009 8:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de gaby_po23 »

DAM MITRANESCU...CEL MAI TARE MAGAZIN..STITI DE CE..deoarece acolo vinde lucruri utile..si acolo nu exista NU SE POATE...orice problema ai...te ajuta in secunda nr 2.

respect !!!!!

gaby_po23
pescar de competitie
Mesaje: 1094
Membru din: Joi Oct 15, 2009 8:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de gaby_po23 »

BF...are lucruri f bune...dar daca s a rupt ceva..te ai cacat in palarie..nu inlocuieste nimic...chiar daca platesti...( normal ar fi contra cost sa iti remedieze problema )
Orice lucru de la ei..e ca bibeloul..e foarte frumos..dar fragil..l ai rupt sau..strambat..ceva..LA revedere...

Avatar utilizator
Florin Coacaza
Mesaje: 91
Membru din: Mar Aug 13, 2013 23:35
Puncte: 0
Localitate: Turda/Ploiesti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de Florin Coacaza »

io o singura data am avut problema la un produs si au schimbat pe loc, insa unii incearca sa le fie schimbate lansetele calcate cu piciorul pe balta, nu gabi_po23?

ovideli
Mesaje: 677
Membru din: Mie Iul 07, 2010 10:26
Puncte: 0
Localitate: targu jiu
Contact:

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de ovideli »

cumpar produse online neavand in oras un magazin specializat pe crap, pot spune ca am cumparat de la Total Fishing, Big Fish, Dan Mitranescu si alte magazine din provincie, cel mai apropiat de la Craiova, dar si pe cel de la Targoviste al lui Vali Bonto, nu am avut pina acum nicio problema de genul, marfa intarziata, necorespunzatoare, deterioarata la transport,.... etc. asa ca am votat cu maxim de trei voturi cum permite regulamentul, lasandu-l pe Dan Mitranescu si posibil pe viitoarele magazine in afara preferintelor mele ceea ce nu m-i se pare corect, dar sper sa nu se supere careva.
"Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." - Albert Einstein

Bastaraga
Mesaje: 159
Membru din: Dum Dec 15, 2013 21:06
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de Bastaraga »

Claumar , Mitranescu , Pescuitlafeeder, Decathlon

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de mihai turiac »

Asta ne mai lipsea acum, polemici pe tema magazine de pescuit :))) dar hai sa ma bag si eu, ca si seriozitate dan mitranescu si am votat bf si tf pt diversitate si unicitate.
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de mihai turiac »

Si sincer inca nu exista magazin in romania sa poti gasi absolut orice iti trece prin cap in materie de pescuit in acelas magazin. Si chiar daca ar fi tot nu ar putea multumi pe toata lumea, mereu or sa fie probleme cu produsele....probleme ce se pot rezolva altele nu.
Asa ca tot respectul pt dan mitranescu, vinde doar cateva chestii dar la produsele alea nu ai ce sa le reprosezi, daca nu iti plac ori iti da banii inapoi ori le schimba......si orice ar fi are piese de schimb, are garantie si post garantie. Asa ca mai bn sa fie multe magazine micute specializate pe ceva anume sau pe un producator anume dar cand mergi la ei cu o problema sa te poata ajuta.
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Avatar utilizator
radu cristi
Mesaje: 332
Membru din: Dum Apr 01, 2012 0:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de radu cristi »

Marele Pescar

Adriann
Mesaje: 186
Membru din: Lun Iun 02, 2014 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TOP MAGAZINE DE PESCUIT

Mesaj de Adriann »

MarelePescar. Baieti foarte ok, sfaturi bune, intotdeauna se merge pe o recomandare pret-calitate pentru bugetul fiecaruia fara a se incerca "golirea" buzunarelor sau a cardurilor. Orice problema legata de produsele achizitionate se rezolva cu promptitudine si fara alte costuri. O extraordinara fidelizare a clientilor. Revin cu drag de fiecare data si cu chef de achizitii. Recomand!
Adrian Nita

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”