Echipa Big Fish - split

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Olandezule - am scris la alt topic ca va las in pace ! Nu de alta dar incepe meciul la TV si vreau sa ma mintea limpede .
Pe aia de la Senzor nu pot sa-i balizez ca aia stiu sa prinda si daca dau intr-o batista si nu e nevoie sa le sufle cineva , la ce folosesc bilutzele .
La voi ma indoiesc .
Eu iti recomand sincer sa termini cu tonul asta care nu e din registrul caterina ( pe care o apreciez cind e bine facuta ! ) . Tonul e cam jignitor si cam tendentios si in general ma enervez greu , dar daca apuc sa ma infurii pe voi , la modul serios - e nasol ! Deja crezi ca ne cam tragem de sirete si ca ne permitem orice . Ce sa impartasesc eu tie din "experienta" mea , cind tu nu esti decit un mucos obraznic cu tupeu maxim , cu care ma "joc" de 2-3 zile pe acest Forum ? Se pare ca si eu m-am lasat angrenat in joaca asta cu tine - dar am zis ca ai alt nivel intelctual . Ei bine m-am inselat !
Orice ti-as spune nu ai intelege , pentru ca nu ai cum , nici intelectual si nici practic . In general oamenii isteti pe care eu ii apreciez , stiu cind sa se opreasca . Tu intinzii coarda cam mult si pesemne ca se va rupe !
Ultima oară modificat Dum Sep 25, 2005 18:44 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

hai ma val, mai lasa si tu de la tine.A scapat el Cornel Iacob care dupa parerea mea a fost mai tendentios decat Olandezu.
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Mai Dane , cu Cornel Iacob , am alte relatii de prietenie decit cu mucosii astia . Suntem si de aceeeasi virsta , ne stim destul de bine , ne vedem si in afara baltii , la cite un spritz , nu e suparare - ai vazut bine si la mine si la el . Ne balacarim dar tot ne vedem si bem ceva impreuna , raminem prieteni buni .
Cu maimutoii astia imi pun mintea si am zis ca sunt oameni subtiri dar m-am inselat . Neam de manivela cu mintea ca bobul de mazare . Sa zica mersi ca nu ii bat cind i-oi vedea !

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

SALUT tuturor, vad ca tot compare numele meu pe forum acest, chestia care ma pus in miscare , si cu la fel temperament cu care am raspuns mereu la prieteni si la cei care "face" pe prieteni am hotarat sa zic si eu ceva(cu tot ca aveam hotarat sa nu mai scriu aici..la mistouri si la beut nu ma prea pricep: asta e!! ) , find ca sunt (asa pare) causa discutie si findca la prieteni le datoresc anumite esplicati. Inainte de toate vreau sa anunt ca dupa o discutia cu membri al asociatie sa hotarat sa nu mai fiu seful de comisia arbitrilor, pur si simplu pentru sa sta linistit pangica si prieteni lui (apropo, mersi, mau sunat cateva din astea cu amenintari, dar vorbim personal de acest.) si pentru cea mai buna reusita de concurs acest al pescari4ever, chestia cea mai importanta, un concurs care in fiecare anul a fost fara pata si cu o organizarea excelenta. Seful de comisia al arbitrilor este acuma Vali Comaneci, eu nu o sa am nicio legatura nici cu arbitrilor si nici cu organizarea (apropo Cotelici este un om mare, in lipsa mea sa ocupat de orgnizarea si a facut un lucru excelent: asociatia trebuie sa fie mindra de a avea o persona din calibru acest: Merci dan. Pangica, se vede ca nu ma cunosti bine si te esplic practic de ce: inainte de toate daca echipa big fish a ridicat coada nu are legatura cu senzor, Dimpotriva eu as fi onorat de a concura unde sunt si ei, pescari hotarati, si a fi o mare satisfactie sa am noroc de a castiga, cum a fost la darvari. Apropo de darvari ai scris " sa nu iesa scandal ca in primavara" : te intreb eu de fapt si cinstit acuma care scandal? Cel pe forum al tou sau cel pe balta? Pe balta erau 200 de pescari la premiera si de fapt unica contestatie pe care am vazut a fost dom maty care contesta atunci lipsa a una signatura mea pe fisa mea: adica nicio contestatie "legala". (Invitez pe dom. Maty cu tot "Dumnezeu" sa zica ca nu este asa..) . Al doila zii au iesit toate feluri de "contestati barfe" adica "ca de obicei". Atunci, subjectul acest este vechiu, fiti mai originali (stiu eu, de pilda "Martieni" au vazut de la luna ca musaro baga plase si pripon in timpul concursului si ne au trimis un fax cu dovezile..Apropo vorbim de dovezile, unde? Numai barfe, adica "ca de obicei" de niste paduchiosi care de cand in cand compare pe forum tou sa atace (uita coincidenta , mereu la fel persoane!! :wink: ) In ultim rand sper sa ma ajuta Dumnezeu si la acest concurs in care eu personal cu Dan Cotelici am hotarat sa participam impreuna cu cealalte echipe big fish (asa ca nu mai exista conflict de interese de la tine atat temut), sa ne da un loc bun si peste in fata, la restul ne ocupam noi! Pangica concursuri cum a zis bine cineva se castiga si de noroc (normal norocul trebuie ajutat..) asa ca profitez sa aurez cu inima la toti concorenti Fir intins si speram sa ne ajuta vreme!!!Ar fi multe inca de espus dar pentru moment este de ajuns. Numai bine si respect.
ps. Rog pe baieti big fish de a nu mai scrie nimic aici, cel putin agresiv sau mai bine deloc: stiu ca o sa intelegeti: Multumesc.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

"Mucosii" "maimutoii" @pangica nu exagera, al tou nu este un comportament de o persoana serioasa, si cu batut...:merci pentru intelegere!
RESPECT, Musaro Adriano

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Mesaj de Olandezu' »

@val
Am postat aici inainte sa citesc dincolo!!!!
Eu wic ca nu e cazul sa trecem la jicniri,nu sunt nici un mucos,nici vreun maimutoi sau arian blond!!
Eu nu te-am jicnit cu nimik ptr va sa sti am totusi o educatie si un nivel intelectual poate mai ridicat decit crezi tu!!!!
hai mai bine sa incetam k vad k de la caterinca s-a ajuns la jicniri si nu e frumos zic eu
Imi cer scuze daca eu sunt acela care a intrecut masura!!!
apropo la cit incepe meciul? cu cine tzi?
BIG FISH_CARP TEAM

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Mesaj de Olandezu' »

si sper totusi sa nu ma bati rau!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BIG FISH_CARP TEAM

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Meciul incepe la 20.15 si tin cu Dinamo ( "capriorii" ) . Acu sa vezi ce injura lumea !

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Mesaj de Olandezu' »

Aoleu sa nu ne luam si de asta la bataie dracului ca eu sunt stelist de o viata!!!
apropo nu meritati egalul de sapt trecuta,da tot noi luam campionatu.va da 2 rapidu in seara asta!!!!!!! :twisted: :twisted:
BIG FISH_CARP TEAM

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Pai se vede ca esti stelist - esti la fel ca fotbalistii - traiti din gloria alora de la Sevilla , pe cind voi in prezent ............... Stiam eu ca e ceva nasol cu tine :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”