SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Moderator: Cezar Bibu

cristi pandia
Mesaje: 32
Membru din: Joi Oct 01, 2009 12:53

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de cristi pandia »

@dan city
pentru 8 bile cred ca s-ar baga toti pescarii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:...... si cred ca el era pescarul care se schimba in pijamale :lol: :lol: :lol:
ps la pijamale trage pestele mai bine :lol: :lol: :lol:

stefanmoldoveanu
Mesaje: 27
Membru din: Lun Sep 28, 2009 12:30
Puncte: 0
Localitate: iuliu maniu nr.6, bucuresti

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de stefanmoldoveanu »

@dan

eu macar pescuiesc la somn , ptr. ca la crap nu stau asa bine incat sa particip la concursuri mari... :wink: nu inteleg ce cauti tu, ca participi de 10 ani si ai doar clasari ...slabute ! :D :D poate la spining esti talentat, nu ar strica sa incerci ! :D :D

PS ramane valabila oferta cu 8 bile ! le fur de la andrei vladeanu, deci sansele de a prinde podiumul sunt mari pentru tine, daca reusesti sa scoti pestii pe mal ! dar ma tem sa nu-ti rupa..... :oops:

dan _city_center

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de dan _city_center »

stefanmoldoveanu scrie:@dan

eu macar pescuiesc la somn , ptr. ca la crap nu stau asa bine incat sa particip la concursuri mari... :wink: nu inteleg ce cauti tu, ca participi de 10 ani si ai doar clasari ...slabute ! :D :D poate la spining esti talentat, nu ar strica sa incerci ! :D :D

PS ramane valabila oferta cu 8 bile ! le fur de la andrei vladeanu, deci sansele de a prinde podiumul sunt mari pentru tine, daca reusesti sa scoti pestii pe mal ! dar ma tem sa nu-ti rupa..... :oops:

daca a-i fi pescuit la somn ar fi auzit lumea de tine! macar ceva poze,dar cum sigur rezultatele nu te recomanda...... :wink: :lol: :
despre ce vrei furi si de la cine vrei sa le furi.. :shock: ma tem sa nu-ti rupa.... :oops:
ps.restul pe PM ca deja am stricat topicul.

dan _city_center

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de dan _city_center »

stefanmoldoveanu scrie:@dancity

te astept sa-ti dau 8 bile prinzatoare, cu care sa prinzi cei mai mari 8 crapi din concurs si sa castigi ! altfel, daca pescuiesti tot cu inventile tale , nu te vad in primii 20 ! :D

@stefanmoldoveanu :wink:
tin sa-ti multumesc ptr bilele pe care le-am primit prin ""posta"",au fost m-ai mult de 8 :!:
suflet bun cum ma sti :roll: am reusit sa-l conving cu greu si pe prietenul nostru din club, care era pe alt stand , George Slave sa le incerce :D :D :D
ptr el concursul inca e in desfasurare.......... :lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de EX-UL »

Nu stiu cind se va tine aceasta sedinta de analiza - dar doresc anticipat sa-mi cer scuze fatza de colegi pentru cele 3 concursuri slabe pe care le-am facut in acest an . Conjuctural cunosc motivele - tin si de mine si de citeva alegeri nereusite legate de o nada care mi-a adus satisfactii pana acum , multi ani la rand .

Tin mult la renumele acestui club si la acest moment ma sint vinovat , pentru ca nu am oferit calitatea competitionala care se astepta de la mine . Sanatosi sa fim la anul ..... :wink:
Fara sa ma scuz - in acest an calendaristic am avut de "rezolvat" 1 cancer de colon al socrului meu , posibil de tratat ( 90 % rezolvat !!! prin filiera Germania ) si 1 casa de ridicat din temelii la Busteni . Pentru mine a contat munca asta , ca incarcatura psihica ... , dar repet asta nu scuza slabele performante facute in numele clubului .

Avatar utilizator
DAVID NICU
Mesaje: 482
Membru din: Sâm Ian 31, 2009 20:26

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de DAVID NICU »

sincer a fost un an destul de slab din punct de vedere al rezultatelor obtinute de membri clubului,si aici putem sa ne enumeram toti,dar cum speramta moare ultima,eu personal cred ca ar trebui sa colaboram mai mult pe viitor si sa ii ajutam si pe colegi nostri mai incepatori si lipsiti de experienta,si care binenteles sunt dispusi sa accepte acesta situatie.
BARICADA CRAP CLUB TEAM DAVID

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

O echipa se cladeste greu. Chiar foarte greu as putea spune ! Sper ca la anul, clubul sa reuseasca sa arunce in lupta o echipa de 8+1 care sa aiba ca principal obiectiv calificarea la CM, nu doar participarea .....

PS Iarna fiind lunga, se pot face transferuri de senzatie.... :wink: Ceva tineret-sperante nu ar strica, cred ca asa ar trebui sa faca orice club care se respecta.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
CLAUMAR PESCAR
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 500
Membru din: Dum Sep 06, 2009 9:46

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de CLAUMAR PESCAR »

aici ai dreptate vladutze :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SEDINTA SENIOR CRAP SEPTEMBRIE 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

@claudiu

:wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “CLUBUL SENIOR CRAP”