NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de Dan Mateianu »


Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de Dan Mateianu »

Crapmania.ro locul in 1 in categoria site-uri de pescuit, conform trafic.ro

http://www.crapmania.ro/articole/evenim ... icro-37725

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de gor965 »

Nu pot sa nu remarc caderea suferita la numarul de utilizatori a sit-ului cel mai vechi din bransa. Pe astia ii gasesti pe toti pe facebook, gestionand o groaza de grupe, grupuri, grupulete si nu-i mai poti intoarce inapoi. N-am inteles niciodata de ce alegi sa parasesti o comunitate veche, solida, cu o baza de date impresionanta si sa te aciuiezi pe o platforma online unde se combina o agentie de radio-stiri cu un photo-chat ! Spunea cineva ca Facebook e principala sursa de informatii din mediul online ... sa fim seriosi, e orice altceva decat o sursa de informatii. Daca pui o intrebare iti raspund in doi peri o groaza de neaveniti, care iti sunt prietei prin alianta, fiind copilul vecinei lu' tanti care e prietena varului lu' tatal prietenului lu' çolegul de la serviciul unde lucreaza mama lu' unul pe care nu-l stiu din lista lu' nevasta-mea! Daca citesti azi ceva interesant, peste 2 ore s-a dus draq informatia intre miile de postari despre orice, oricand, oriunde, facebook find cel mai propice sit de pierdut timpul ... mai un filmulet, mai o poza, cam asta e. :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de Vladut Mateianu »

gor965 scrie:Nu pot sa nu remarc caderea suferita la numarul de utilizatori a sit-ului cel mai vechi din bransa. Pe astia ii gasesti pe toti pe facebook, gestionand o groaza de grupe, grupuri, grupulete si nu-i mai poti intoarce inapoi. N-am inteles niciodata de ce alegi sa parasesti o comunitate veche, solida, cu o baza de date impresionanta si sa te aciuiezi pe o platforma online unde se combina o agentie de radio-stiri cu un photo-chat ! Spunea cineva ca Facebook e principala sursa de informatii din mediul online ... sa fim seriosi, e orice altceva decat o sursa de informatii. Daca pui o intrebare iti raspund in doi peri o groaza de neaveniti, care iti sunt prietei prin alianta, fiind copilul vecinei lu' tanti care e prietena varului lu' tatal prietenului lu' çolegul de la serviciul unde lucreaza mama lu' unul pe care nu-l stiu din lista lu' nevasta-mea! Daca citesti azi ceva interesant, peste 2 ore s-a dus draq informatia intre miile de postari despre orice, oricand, oriunde, facebook find cel mai propice sit de pierdut timpul ... mai un filmulet, mai o poza, cam asta e. :D
Da, dar este locul ideal de gasit curve ! Unde stau curvele toata ziua daca nu pe fb ? :D Cunosc si cateva femei fara serviciu care stau zilnic la "poate pica ceva" cat timp sunt barbatii la munca ! :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de Vladut Mateianu »

In topul siteurilor de sport, dupa nr de afisari, suntem pe locul 5, dupa cei 2 colosi gsp si prosport si 2 siteuri de pariuri ! Nu e rau deloc ! :wink:

http://www.trafic.ro/afisari/top-siteur ... tamana-pg1
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de dani dan »

Daca pui o intrebare iti raspund in doi peri o groaza de neaveniti
si aici nu e la fel?
orice subiect deschis apar aceiasi'destepti'care le stiu pe toate,dar pe ei ii stiti doar voi moderatorii :wink:
cat timp veti accepta toate mizeriile de clone si nu ii veti obliga sa-si completeze profilul cu date reale,veti face trafic cu ei :wink:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de gor965 »

dani dan scrie:
Daca pui o intrebare iti raspund in doi peri o groaza de neaveniti
si aici nu e la fel?
orice subiect deschis apar aceiasi'destepti'care le stiu pe toate,dar pe ei ii stiti doar voi moderatorii :wink:
cat timp veti accepta toate mizeriile de clone si nu ii veti obliga sa-si completeze profilul cu date reale,veti face trafic cu ei :wink:
Ma omori cu clonele ... n-ai cum sa obligi lumea sa-si completeze profilul cu date reale ! Daca pui niste campuri obligatorii la inregistrare, nu ai cum sa verifici autenticitatea datelor...ca doar nu stam sa scanam buletine, certificate de nastere, carti de alegatori si permise auto. Clonele sunt identificate ca atare doar atunci cand ai un alt utilizator inregistrat de pe acelasi IP. Pe voi va deranjaza cativa utilizatori care nu au decat un singur cont facut aici, pe care nu-i cunoasteti personal si care posteaza mai mult decat e normal. In rest, comparatia discutiilor de aici cu cele de pe Facebook, pe teme de profil, nu are nici un rost ... cu clone sau fara, de aici mai inveti ceva, mai capeti o informatie ok, mai ai un punct de plecare intro discutie pe termen mai lung...acolo e fiecare cu a ma-sii...ca nici nu stii cine raspunde ori daca e adevarat sau la misto ce se scrie... da' daca a dat Like, e ok! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: NOU RECORD DE VIZITATORI UNICI PTR CRAPMANIA.RO

Mesaj de petre iulian »

eu nu am Facebook :D :D

Rad multi de mine, dar sunt patit cu gagicile ....am fost `turnat cand foloseam calculatorul pe post de `agatat si m-am lecuit :lol: :lol:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”