[VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

[VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

vand sau schimb o mare parte din echipamentul meu de pescuit :

- 4 lansete MTX 14 , lungime 3.90 , 3.75 lbs din 2 segmente , inel de plecare de 40 , in stare foarte bune, fara urme exagerate de uzura( mici zgarieturi) , cumparate anul trecut in mai de la Dan Mitranescu

PRET:900 lei

- 4 mulinete shimano baitrunner 6000 D EU , in stare impecabile , cumparate acum 1 an si jumatate , folosite de maxim 15 ori , un model mai putin cunoscut la noi, ele fiind celebre pentru rezistenta si calitatea de care au dat dovada ( sunt exceptionale pentru pescuit in delta sau pe dunare ) , sunt niste ,, tractorase'' ce nu au moarte .

PRET: 1600 lei

-set de 5 lansete Robinhan 3.60, 3lbs( real undeva la 3,5lbs) din 2 segmente, prezinta urme de uzura, dar nimic ingrijorator ce ar putea afecta functionalitatea lansetelor, le am de 3 ani de zile si le-am folosit numai pe dunare si in delta + 5 mulinete Robinhan KF6000 ( cu tot cu tamburi de rezerva) cumparate anul trecut , folosite foarte putin , mulinetele au fost desfacute si unse de noi, le-am facut frane rapide si functioneaza impecabil. Nu sunt ,,de firma'' dar isi fac treaba exceptional , mai ales pentru un incepator.
BONUS: ofer o lanseta exact ca cele 5 de mai sus, cu ceramica inelului de plecare sarita , se repara cu 10 lei + alte maruntisuri ( cutii , carlige , etc. ) + 5 senzori Senzor ST cu tot cu huse si valigeta

PRET SET+ BONUS: 1000 LEI

10 saci de pastrare Senzor sak mic, cumparati anul trecut , folositi la un singur concurs , in stare foarte foarte buna , fara rupturi sau alte probleme

PRET:280 lei

set de cobre carbon 20+24 cu huse individuale , modelul standard de la Zarguzon , cobrele sunt noi noute , nu au fost folosite niciodata.

PRET: 250 lei

Geanta XXL Venture, cu alte 2 portofele , o geanta mai mica si un tub de tamburi, toate fiind un set , geanta are nevoie de 2 catarame , in rest este foarte buna. Se vede ca au trecut cativa ani este ia , dar totusi este o geanta incrediil de spatioasa si de bine compartimentata.

PRET: 380 lei

Scaun attak cu masuta si suport de undita, spatar reglabil si manere, cumparat acum vre-o 3 ani de zile fi folosit de vre-o 15 ori , in stare foarte buna , cu mici urme de uzura .

PRET: 230 LEI

scaun senzor corsar , castigat la un concurs acum foarte mult timp( 6-7 ani) , folosit destul de mult , in stare foarte buna , putin decolorat de vreme dar fara rupturi sau alte probleme

PRET: 100 lei

La sfarsitul saptamanii revin cu alte produse ce mi-am propus sa le vand .Pana atunci Atasez o poze cu o parte din produsele puse la vanzare , cu promisiunea ca pana maine seara vor fi poze cu tot ce am scos la vanzare.

Cine ma cunoaste stie cat de multa grija am de sculele mele! Descrierile sunt reale , fara nici cea mica exagerare.

pentru mai multe detalii pot fi contactat la 0722744788 Alex Pop


ACCEPT SCHIMBURI CU ( OFER SAU PRIMESC DIFERETA DUPA CAZ):

1.LANSETE MTX 8, 9 SAU 10 DE 3.60 DIN 2 SEGMENTE( SAU ALTE LANSETE DE MAX 3.60 CE SE 2.PRETEAZA ATAT PESCUITUL PE DUNARE CAT SI PESCUITULUI PE BALTA)
3.SENZORI CU STATIE ( CEVA NU FOARTE SCUMP ) SI SWINGERE
4.INCALZITOR DE CORT
5.LANSETE DE FEEDER , LUNGIME MAXIMA 3.60 , CU ACTIUNE MARE
6.MULINETE SHIMANO SAU DAIWA PENTRU FEEDER
7.COADA DE MINCIOG TELESCOPICA( MIN 3M)
8.JUVELNIC ROTUND SAU DREPTUNGHIULAR DE MIN 3,5M
9.VERGI DE CARBON DE CALITATE( 6-7 M)
10. BARCA + MOTOR

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

geanta se vinde fara ce este in ea


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

POT TRIMITE POZE MAI MARI PE WHATSAPP SAU FACEBOOK.

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

Cobre rezervate , geanta rezervată momentan !!

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

Mulinete rezervate !

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

lansete vandute
cobre vandute
geanta rezervata pana vinerea viitoare unui prieten
mulinetele shimano pleca maine la navodari

valabil pentru restul produselor

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

scaun attak vandut

romeo1984
pescar de competitie
Mesaje: 1382
Membru din: Dum Mar 22, 2015 23:20
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de romeo1984 »

Recomand vanzator serios!

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

Up , in maxim o ora revin cu poze si cu alte produse !!!!!

Avatar utilizator
Alex Pop
Mesaje: 711
Membru din: Lun Mai 21, 2012 20:00
Puncte: 0
Localitate: București sector 4
Contact:

Re: [VAND/SCHIMB] echipament de pescuit de calitate

Mesaj de Alex Pop »

Au mai ramas:

set de 5 lansete Robinhan 3.60, 3lbs( real undeva la 3,5lbs) din 2 segmente, prezinta urme de uzura, dar nimic ingrijorator ce ar putea afecta functionalitatea lansetelor, le am de 3 ani de zile si le-am folosit numai pe dunare si in delta + 5 mulinete Robinhan KF6000 ( cu tot cu tamburi de rezerva) cumparate anul trecut , folosite foarte putin , mulinetele au fost desfacute si unse de noi, le-am facut frane rapide si functioneaza impecabil. Nu sunt ,,de firma'' dar isi fac treaba exceptional , mai ales pentru un incepator.
BONUS: ofer o lanseta exact ca cele 5 de mai sus, cu ceramica inelului de plecare sarita , se repara cu 10 lei + alte maruntisuri ( cutii , carlige , etc. ) + 5 senzori Senzor ST cu tot cu huse si valigeta

PRET SET+ BONUS: 1000 LEI
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


10 saci de pastrare Senzor sak mic, cumparati anul trecut , folositi la un singur concurs , in stare foarte foarte buna , fara rupturi sau alte probleme

PRET:280 lei
Imagine

Imagine

Imagine


scaun senzor corsar , castigat la un concurs acum foarte mult timp( 6-7 ani) , folosit destul de mult , in stare foarte buna , putin decolorat de vreme dar fara rupturi sau alte probleme

PRET: 100 lei
Imagine

Imagine

Adaug la vanzare:

4 mulinete Shimano Medium Baitrunner-XTA , in strare impecaila, nici cea mai mica urma de uzura + 2 tamburi de rezerva

PRET: 2450 lei
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

- 2 lanstee de feeder Robinhan Apollon 3.90 , actiune pana la 120 grame, confectionate din carbon Im7, folosite de 2-3 ori si 2 mulinete hakuyo optima , marime 4000 cumparate odata cu lansetele si folosite tot cu ele. setul este in stare impecabila.

PRET : 180 lei 1 lanseta+1 mulinete / 330 lei setul complet


preturile sunt negciabile in limita bunului , toate produsele respecta descrierea cu strictete, toate persoanele care au cumparat produse de la mine au fost farte multumite de ceea ce au luat si m-au recomandat

0722744788 Alex Pop

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”