ANALIZA TAVP 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vali Vesa »

Este foarte clar, nu pot fi doua dispozitii de plata ce acelasi numar de referinta bancara, lucru confirmat de banca, chiar daca nu mai era nevoie - falsul este evident pe dispozitia de 2500 euro...
Pacat, tocmai ma gandeam ca poate facem si noi o echipa, dar in conditiile astea... Sa vedem totusi cine o sa raspunda pentru fapta asta.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de victorash »

ar fi bine sa asteptam totusi un raspuns din partea celor implicati si sa analizam apoi problema care ar trebui judecata mai moderat pentru ca poate ajunge unde nu trebuie si de suferit vom avea cu totii..
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de RazvanG »

eu am alta propunere:sa se vb cei care au facut asa ceva si ptr urmatorul lot national care na va reprezenta la campionatul mondial ,sa fie depusa suma de 2500 euro in contul lotului si cu asta se termina toata tevatura.
vorba domnului victorash ,se ajunge prea departe si nu cred ca este in regula
combinatii s-au facut si se vor mai face insa hai sa nu ajungem pana la lucruri urate care pot afecta viata celui sau celor care au facut acest lucru
este o parere personala si trebuie luata ca atare
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de cornel rosioru »

am facut o mare greseala. am pierdut banii pe care i-am primit de la cotelici, iar apoi nu am avut de unde sa-i pun la loc. am fost nevoit sa falsific ordinele de plata.
am gresit
vladeanu si oana nu au stiut de aceste combinatii financiare. eu m-am ocupat singur de finante.
de altfel, se poate observa lesne ca nu sunt un falsificator de meserie
cer convocarea de urgenta a APCR, in sedinta extraordinara, unde renunt la functia de presedinte si la viata publica crapista.
o demisie de onoare.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Zarguzon Adi »

cornel rosioru scrie:am facut o mare greseala. am pierdut banii pe care i-am primit de la cotelici, iar apoi nu am avut de unde sa-i pun la loc. am fost nevoit sa falsific ordinele de plata.
am gresit
vladeanu si oana nu au stiut de aceste combinatii financiare. eu m-am ocupat singur de finante.
de altfel, se poate observa lesne ca nu sunt un falsificator de meserie
cer convocarea de urgenta a APCR, in sedinta extraordinara, unde renunt la functia de presedinte si la viata publica crapista.
o demisie de onoare.
@Cornel Rosioru:citat"Bai baiatule,

Acum chiar am inceput sa ma enervez. Daca tu crezi ca banii la un concurs de oricare ar fii el, se aduna stind acasa si cind te duci la banca contul e burduzit, te inseli.
Pina nu inrosesti telefonul bine NU aduni banii.
Ia intreba-l pe Victor s-au Vlad s-au oricare organizator de concursuri cu cit le creste factura telefonica?
Asta pe de o parte, iar pe de alta parte ca sa nu-ti mai faci probleme ce se intimpla cu banii tai, afla ca ma voi duce cu Alin Dagaru sa-i beau.

_________________
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Dar atunci nu trebuia sa te justifici.!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de EX-UL »

Sunt STUPEFIAT !!!! Si atit ! Va rog fara comentarii ........am nevoie de citeva zile sa-mi revin la o gandire pozitiva . Sa dea Dumnezeu sa ne tina zdraveni la cap .....

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de EX-UL »

@maestru

te-ai "cacat" pe noi maestre ( pe mine si pe Cezar ) . Bine ca am demisionat public , cu ceva vreme inainte de gesturile tale . Mai bine ma sunai si iti imprumutam eu banii astia , dar macar tineam APCR-ul asta drept o asociatie de drum lung , singura din tara care are un numar reprezentativ de pescari de crap din Romania si care poate face ceva in tara asta . Vom munci acum nespus de multi pescari , ca sa iti reperam greseala , care este PE....LA ! , dar vom vedea ce vom face pe viitor . De abia de acum nu pot spune ca nu ma mai intereseaza chestia asta cu APCR-ul , acum sunt implicat ! ( fara voia mea ......... :oops: :oops: :oops: )
Dr pentru ca nu presedintele face intotdeauna credibilitatea asociatiei pe care o conduce , cred inca in spijinul membrilor APCR , care s-au dovedit pescari de competitie de cursa lunga , cu experienta si cu interes fata de competitia nationala .

Cu totii , ne-am intors dn drum , cu 5-6 ani de zile . Rosioru face ce face , Oana isi ia camera foto din Croatia , microbuzul face nu stiu cite mii de euro , atita timp cit Yamaha a dat pretul corect ( 1500 EUR - all inclusive ) , se fura la lotul national , suntem de batjocura , samd , samd !!!!! Chiar si Vali Vesa , pe care il respect din suflet nu intelege in ce "scenariu murdar" a intrat , fara voia lui ..........si asta pentru ca persuasiunile astea de club au devenit lege in pescuitul crapului , atit timp cit AGVPS nu le recunoaste !!!!!

Avatar utilizator
Vali Bonto
Mesaje: 336
Membru din: Lun Oct 09, 2006 15:57
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vali Bonto »

cornel rosioru scrie:am facut o mare greseala. am pierdut banii pe care i-am primit de la cotelici, iar apoi nu am avut de unde sa-i pun la loc. am fost nevoit sa falsific ordinele de plata.
am gresit
vladeanu si oana nu au stiut de aceste combinatii financiare. eu m-am ocupat singur de finante.
de altfel, se poate observa lesne ca nu sunt un falsificator de meserie
cer convocarea de urgenta a APCR, in sedinta extraordinara, unde renunt la functia de presedinte si la viata publica crapista.
o demisie de onoare.
Acest mesaj nu este scris de Cornel Rosioru.. :!:
Nea Cornel nu scrie niciodata cu litere mici inceputul unei propozitii... :wink:
Eu mi-am dat seama cine a scris acest mesaj...si cred ca este "la misto"...
AV esti tare.... :lol:

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Gabi Tomulescu »

ce caterinci mai sunt si astea... mama unde s-a ajuns. muuult prea departe.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Cezar Bibu »

Eu unul incerc sa cred ca e o gluma. :(

Fiind de ceva ani in fenomenul asta al carpfishingului, am crezut cu tarie ca APCR poate fi o asociatie reprezentativa pentru noi, pescarii... De-a lungul timpului, am tot auzit diverse birfe, combinatii din diverse cercuri , si nu mi-a venit sa le cred pe toate, si nici macar nu le-am comentat public. Ba chiar la inceputul anului, cind mi s-a cerut ajutorul, am acceptat sa fiu vicepresedinte al APCR, calitate in care ,recunosc, n-am prea avut prea multa activitate. Acum inteleg ca,probabil, era nevoie de un nume nepatat... :(
Vreau sa asigur pe toti impatimitii carpfishingului ca niciodata n-am avut acces(si nici nu l-am cerut) la situatia financiara a APCR-ului. Nu stiu ce se va intimpla cu aceasta asociatie, eu cred in continuare ca e nevoie de ea, ca putem sa ne regasim cei care suntem acum si in continuare , dar deocamdata sunt scarbit si dezamagit ...La cite necazuri am avut eu in ultimul timp, asta mai imi trebuia...Pacat !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”