C.S. Green Lake

Aici vor fi prezentate cluburile de pescuit din Romania.Fiecare club in parte isi poate anunta infiintarea, obiesctivele, precum si lista de membrii.q

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

C.S. Green Lake

Mesaj de George-Alexandru »

Am deosebita placere de a va anunta ca impreuna cu Valer Rusu si Petre Iulian am pus bazele infiintari unui nou club de pescuit la crap Cs Green Lake.Am luat aceasta decizie deoarece ne dorim sa venim cu un suflu nou in fenomenul crapist,sa formam o familie unita,sa impartasim din experienta noastra si sa oferim o serie de avantaje si beneficii membrilor.Impreuna sa popularizam si sa atragem ca/ti mai multi adepti in latura sportiva a pescuitului si a fenomenului C&R.Avand balta Chiroi 4-Green Lake la dispozitie sa oferim un pescuit sportiv la pretul corect,sa ajutam formarea novicilor in pescuitul crapului cu tehnici moderne.Nu in ultimul rand sa ajutam la desfasurarea pescuitului sportiv intr/un cadru atractiv si cat mai bine organizat.Sa organizam concursuri amicale intre membrii clubului,sa organizam dueluri competitionale cu membrii altor cluburi care detin de asemenea piste de concurs in manse tur retur.Sa dam sansa tuturor pescarilor sa participe la intreceri sportive unde taxa inscrierii sa acopere doar taxa de pescuit si organizare si premiile sa fie doar cupe si diplome si eventual sponsori,unde sa primeze doar spiritul de competitie,sportivitatea si fairplay-ul.Si normal anul se va deschide si inchide cu o mega petrecere campeneasca (prietenii stiu de ce)<:-P .http://pescarderomania.blogspot.com/
Toate acestea fiind spuse cred ca va-ti facut o idee despre ce va fi si nu-mi ramane decat dupa ce stabilim ultimile detalii sa deschid un topic separat unde sa prezint lista primilor membrii plus celelalte aspecte .

Va multumesc.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de Dan Serban »

8)

Bravo george !
Pescar de rând

Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 74
Membru din: Lun Aug 10, 2009 16:13
Puncte: 0

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de Luci »

Felicitarile mele George atit pentru initiativa cit si pentru modul in care privesti lucrurile...
Din cite cunosc locatia e a doua Delta in miniatura...

Ps.:Cel putin eu astept aceeasi reactie si din partea celorlalte cluburi,chiar am speranta ca va iesi ceva frumos....
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de Vladut Mateianu »

Felicitari Geoarge, Iulian si Valer, daca toata lumea ar privi lucrurile cum faceti voi ar fi o lume mult mai buna..... :wink:

PS Clubul Senior Crap saluta initiativa si va fi alaturi de voi de cate ori este nevoie !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Doru Ionica
Mesaje: 348
Membru din: Vin Feb 10, 2006 14:47
Puncte: 0
Localitate: craiova

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de Doru Ionica »

Bravo George...fa-ra greselii !! :lol:
C.S.OLTENIA FISHING - Craiova

stefanmoldoveanu
Mesaje: 27
Membru din: Lun Sep 28, 2009 12:30
Puncte: 0
Localitate: iuliu maniu nr.6, bucuresti

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de stefanmoldoveanu »

faci reduceri pentru studenti si persoane fara par ? :D
Felicitari pentru club George, este un lucru benefic pentru pescari ! :wink:

Avatar utilizator
CS Green Lake
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 28, 2009 16:05

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de CS Green Lake »

CS Green Lake anunta ca prima intalnire a membrilor clubului va avea loc duminica, 10 ianuarie 2010 orele 12:30, la Restaurantul Nest, situat in Bucuresti, Bdul Uverturii 106, cartier Militari.
Ordinea de zi a sedintei va fii comunicata in timp util la adresele de email declarate in formularele de inscriere.
Pentru confirmarea prezentei, pentru sugestii, propuneri sau pentru intrebari va rugam sa nu ezitati sa ne contactati la urmatoarele adrese de email:
greenlakeclub@yahoo.com
greenlakeclub@gmail.com (este de preferat ca mesajul Dumneavoastra sa fie trimis la ambele adrese)

Cu multumiri pentru "gazduire",
CS Green Lake

cristi pandia
Mesaje: 32
Membru din: Joi Oct 01, 2009 12:53

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de cristi pandia »

prezent
.vin cu ceva banii de concursuri. :roll: :roll: [poate i-mi recomandati uniul cu sanse de reusita.
rog sa aveti chitantierul la casier.

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1051
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de stefanmuraru »

.prezent

banuta george
Mesaje: 126
Membru din: Dum Mar 01, 2009 22:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de banuta george »

prezent.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ALTE CLUBURI”