BOILIES PARERI

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BOILIES PARERI

Mesaj de freespirit »

Carp Gym are si magazin online? Ca tot caut si nu am gasit nimic!?
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BOILIES PARERI

Mesaj de Albert »

:lol: Ai de mine, dupa 2 ani ai dezgropat si topicul asta. Pai tu scriai ca stai pe Veteranilor si ei au magazin in zona. Nu mai bine mergi sa vezi daca mai exista si aduci info concudente nu doar...avioane?

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BOILIES PARERI

Mesaj de freespirit »

Albert scrie::lol: Ai de mine, dupa 2 ani ai dezgropat si topicul asta. Pai tu scriai ca stai pe Veteranilor si ei au magazin in zona. Nu mai bine mergi sa vezi daca mai exista si aduci info concudente nu doar...avioane?
Chiar nu am chef sa merg si sa stau cateva ore sa vad ce au si sa uit sa intreb ceva...de asta sunt magazinele online, ca sa localizezi, apoi, mergi si probezi, daca poti. Nu inteleg cu ce te-a deranjat intrebarea mea...cand am mai trecut pe langa magazin era tarziu si era inchis, oricum, nu e cam mult sa ma justific de ce adresez o intrebare? Asa, pot sa intreb si eu de ce se raspunde pe langa subiect...:)
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: BOILIES PARERI

Mesaj de freespirit »

Cine a folosit-o stie ce recomanda, nu era vorba ca uit ce caut eu, ci, poate nu reusesc sa vad daca au si produse despre care nu stiu si nu am cum sa le caut decat pe site, parcurgand in liniste lista comercializata.
P.S. Poate era mai bine sa deschid inca un subiect, cum procedeaza majoritatea...
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”