Standuri cu crap mare

http://www.hermes-peris.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, iohann, florin masu, voicuionut

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Standuri cu crap mare

Mesaj de Alexandru Popescu »

Salut,

Urmareste concursul ce se desfasoara acum pe hermes. Am un prieten care este exact pe standul 4. Din ce mi-a spus aproape de malul de vis-a-vis este agatatura multa, a rupt 4 linii la rand in incercarea de a identifica distanta maxima pana in agatatura. Chiar si la 3 sferturi a zis ca a rupt ceva.Cert este ca acolo unde este agatatura este si crap,un lucru care-l stiu toti. Standurile de la 1 la 9-10 , parerea mea, este ca acum tin mai mult crap mare si chiar in cantitati mai mari decat cele de la jumatatea baltii spre 30. Sper sa-ti dobori recordul si sa fi pregatit psihic cu agataturile.[/quote]
Am văzut ca prietenul tău de pe 4 a punctat ceva ...dar oricum am impresia ca standurile în concurs nu corespund 100% cu standurile baltii. Ma duc și eu mâine dimineață pana pe balta

Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk[/quote]


el mi-a zis pe ce stand a picat , standul de pe balta. In cazul de fata era acelasi.
...

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Re: Standuri cu crap mare

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Salut, esti pregatit colegu` ? Sambata, cum spuneam, sunt si eu pe balta, iti vizitez standul :D
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

carpdiem
Mesaje: 209
Membru din: Mar Noi 03, 2015 21:29
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Standuri cu crap mare

Mesaj de carpdiem »

ethicalhack scrie:Salut, esti pregatit colegu` ? Sambata, cum spuneam, sunt si eu pe balta, iti vizitez standul :D
Vorba aia...si?
CarpDiem - Cezar Paunescu

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Continuare...colegu' prindea la greu cand l am vizitat ... eu mai putin, mai bine zis deloc ... 0 pesti. De fapt, unul singur, somn african de 15 cm ... la bila de 20 tare...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Standuri cu crap mare

Mesaj de Albert »

...somnul e american, nu african. In rest...perseverenta e intotdeauna rasplatita:)

zander
Mesaje: 449
Membru din: Mar Oct 05, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Dej
Contact:

Re: Standuri cu crap mare

Mesaj de zander »

Cum s-a terminat partida colegu?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “HERMES - PERIS”