PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

http://www.hermes-peris.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, iohann, florin masu, voicuionut

Scrie răspuns
NEXT Fishing
Mesaje: 8
Membru din: Mar Apr 19, 2016 6:24

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de NEXT Fishing »

9 mai 2016, over 20
Fişiere ataşate
13164455_269013603444460_4086249588997997147_n.jpg
13164455_269013603444460_4086249588997997147_n.jpg (85.11 KiB) Vizualizat de 3159 ori

stoian06
Mesaje: 103
Membru din: Vin Apr 03, 2015 22:07

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de stoian06 »

Putina aiureala cu tabelu pentru rezervari de pe site! Partidele care sunt platite deja,ok,am inteles,dar care sunt cu albastru si sunt neachitate de stiu cei de la balta ca cel care a rezervat o sa si vina?eu daca ma uit pe tabel inseamna ca anu asta nu o sa mai pot sa pescuiesc la peris pentru ca toate weekendurile aproape sunt rezervate! Cel mai bine era inainte cand suna fiecare si isi rezerva locu si atunci stiai daca este locu liber sau nu! Sau alta varianta sa fie trecute pe tabel doar persoanele care au achitat! Sunt sigur ca multi care si au facut rezervari cu nu stiu cat timp inainte nu o sa se prezinte!iar eu daca imi fac rezervare cu mult timp inainte si achit iar intre timp apare o problema si nu pot sa mai ajung in acel weekend rezervat,ce se intampla?

ionut voicu
Mesaje: 781
Membru din: Sâm Dec 06, 2014 16:29

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de ionut voicu »

stoian06 scrie:Putina aiureala cu tabelu pentru rezervari de pe site! Partidele care sunt platite deja,ok,am inteles,dar care sunt cu albastru si sunt neachitate de stiu cei de la balta ca cel care a rezervat o sa si vina?eu daca ma uit pe tabel inseamna ca anu asta nu o sa mai pot sa pescuiesc la peris pentru ca toate weekendurile aproape sunt rezervate! Cel mai bine era inainte cand suna fiecare si isi rezerva locu si atunci stiai daca este locu liber sau nu! Sau alta varianta sa fie trecute pe tabel doar persoanele care au achitat! Sunt sigur ca multi care si au facut rezervari cu nu stiu cat timp inainte nu o sa se prezinte!iar eu daca imi fac rezervare cu mult timp inainte si achit iar intre timp apare o problema si nu pot sa mai ajung in acel weekend rezervat,ce se intampla?
Salut, in legatura cu rezervarile:
1. Cu albastru sunt trecute rezervarile neachitate sau cele facute in saptamana in curs
2. Rezervarile cu albastru (neachitate) facute inainte cu 1 saptamana au termen pana in ziua de marti a saptamanii in curs, altfel sunt anulate.
3. In cazul in care ti-ai facut rezervare si ai achitat-o dar nu mai poti veni, daca anunti din timp ai 2 variante:
-iti reprogramezi rezervarea
-iti primesti banii inapoi doar daca reusesc sa rezerv din nou standul tau.

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de bogdanpesc »

Elegant....bravo
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Nicolae Badina
Mesaje: 510
Membru din: Mar Aug 20, 2013 21:25
Puncte: 0
Localitate: București

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de Nicolae Badina »

mazi scrie:
IMG_0908.JPG
Partida superba 06-08.05.2016.
In ciuda furtunii de Sambata, pestele a colaborat foarte bine... Nici un peste sub 7 kg (nu le-am tinut numarul), 2 buc over 17 kg si unul over 15...
Cateva din vedetele partidei...

salut,
vezi ca inca ai statia la mine :))))
data viitoare cand ne vedem pe balta o aduc:)))
Mâncarea şi sexul sunt cele două mari dorinţe ale bărbatului.
Nume utilizator schimbat din nicolae1984

Ilie Alexandru
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 05, 2016 15:25

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de Ilie Alexandru »

Din momentul in care am venit prima oara la Hermes mi-a intrat in obicei si acum, dupa 4 weekend-uri consecutive (si multe in continuare) m-am decis sa postez si eu captura cu care ma mandresc. Exemplar record pentru mine, insa mediocru fata de restul crapilor mari din acest superb lac.
12,1 Kg, Prins pe standul 1, in dreptul deversorului la boilies solubil. :)
Fir intins!
Fişiere ataşate
2.jpg
2.jpg (286.52 KiB) Vizualizat de 2508 ori

FlorynC.
Mesaje: 199
Membru din: Dum Feb 15, 2015 12:06
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de FlorynC. »

salut ceva noutati recente despre cum mai merge balta ceva locuri mai productive in perioada asta ma poate ajuta cineva multumesc anticipat

Avatar utilizator
stasgutu
Mesaje: 326
Membru din: Joi Mai 23, 2013 20:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de stasgutu »

verifica ultimile concursuri care au avut loc pe balta. cred ca a fost saptamanal cate un concurs, inclusiv multe pe calitate in ultima luna.
Stas Gutu

FlorynC.
Mesaje: 199
Membru din: Dum Feb 15, 2015 12:06
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de FlorynC. »

salut am fost pana la urma la o partida de 48 ore l-m saptamana asta dar din pacate a fost o partida ratata de abia am reusit aduc la mal 2 pesti 10,8kg si 8,4kg romanesti amandoi si am mai avut un rateu , am schimbat la momeli de am innebunit doar doar sa traga ceva , stie cineva cumva a inceput sa il furajeze ?

Avatar utilizator
stasgutu
Mesaje: 326
Membru din: Joi Mai 23, 2013 20:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PARTIDE DE PESCUIT-HERMES PERIS.

Mesaj de stasgutu »

depinde ce stand ai avut, dar oricum standurile difera si in functie de perioada. de furajat nu cred ca se pune problema, mai ales la un nivel la care chiar sa fie cauza de a nu prinde peste. sint zile cand nu trage orice ai face. mai incearca, nu iti face impresie gresita dupa o partida ratata. fire intinse!
Stas Gutu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “HERMES - PERIS”